'Anderlecht legt doelman voor twee jaar vast'

door
'Anderlecht legt doelman voor twee jaar vast'

RSC Anderlecht neemt straks afscheid van enkele doelmannen. Zo trekt Davy Roef naar AA Gent en zal er naar alle waarschijnlijkheid ook een einde komen aan de samenwerking met Frank Boeckx. Die is einde contract, en hangt vermoedelijk de handschoenen aan de haak. 

Bij bepaalde bronnen viel vandaag ook te lezen dat Rik Vercauteren straks zou vertrekken bij Paars-Wit. De 18-jarige doelman zou een contract gaan tekenen bij Waasland-Beveren, de club waar Anderlecht hem op jonge leeftijd ging weghalen.

Echter kunnen wij met grote zekerheid stellen dat dit gerucht niet klopt. Onze redactie vernam namelijk uit zeer goede bron dat er van een transfer naar Waasland Beveren momenteel geen sprake is. Vercauteren blijft tot op heden dus speler van RSCA, maar of hij daar effectief zal blijven, is op dit moment ook nog geen uitgemaakte zaak.

UPDATE 13u15

Het lijkt erop dat Vercauteren uiteindelijk gewoon bij Anderlecht zal blijven. Zowel Het Laatste Nieuws als Anderlecht-Online melden dat de 18-jarige doelman zijn contract bij Anderlecht zal verlengen, wellicht voor twee seizoenen. Hij zou volgend seizoen gaan fungeren als derde of vierde doelman, afhankelijk van welke doelmannen er nog aangetrokken worden en vertrekken.

UPDATE 05/05

Een bevestiging van binnen de club is er nog steeds niet, maar de geruchten dat Rik Vercauteren bij Anderlecht zal blijven, worden toch groter. Volgens Het Laatste Nieuws zou er intussen een akkoord zijn gevonden met Waasland-Beveren wat betreft een opleidingsvergoeding, waardoor niets een contractverlenging van twee seizoenen nog in de weg staat. Volgens La Dernière Heure is dat zelfs al een zekerheid, en zet hij straks zijn krabbel.

LEES OOK: ‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Juiste keuze van Anderlecht?

Meest recent

'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

32
32
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

121
121
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

260
260
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

517
517
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

410
410
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

93
93
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

158
158
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

113
113
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

99
99
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

235
235
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

152
152
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

529
529
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

291
291
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

469
469
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

126
126
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

484
484
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

246
246
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

390
390
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

602
602
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

295
295
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

174
174
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

307
307
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

62
62

Meer sportnieuws