'Anderlecht legt doelman voor twee jaar vast'

door
'Anderlecht legt doelman voor twee jaar vast'

RSC Anderlecht neemt straks afscheid van enkele doelmannen. Zo trekt Davy Roef naar AA Gent en zal er naar alle waarschijnlijkheid ook een einde komen aan de samenwerking met Frank Boeckx. Die is einde contract, en hangt vermoedelijk de handschoenen aan de haak. 

Bij bepaalde bronnen viel vandaag ook te lezen dat Rik Vercauteren straks zou vertrekken bij Paars-Wit. De 18-jarige doelman zou een contract gaan tekenen bij Waasland-Beveren, de club waar Anderlecht hem op jonge leeftijd ging weghalen.

Echter kunnen wij met grote zekerheid stellen dat dit gerucht niet klopt. Onze redactie vernam namelijk uit zeer goede bron dat er van een transfer naar Waasland Beveren momenteel geen sprake is. Vercauteren blijft tot op heden dus speler van RSCA, maar of hij daar effectief zal blijven, is op dit moment ook nog geen uitgemaakte zaak.

UPDATE 13u15

Het lijkt erop dat Vercauteren uiteindelijk gewoon bij Anderlecht zal blijven. Zowel Het Laatste Nieuws als Anderlecht-Online melden dat de 18-jarige doelman zijn contract bij Anderlecht zal verlengen, wellicht voor twee seizoenen. Hij zou volgend seizoen gaan fungeren als derde of vierde doelman, afhankelijk van welke doelmannen er nog aangetrokken worden en vertrekken.

UPDATE 05/05

Een bevestiging van binnen de club is er nog steeds niet, maar de geruchten dat Rik Vercauteren bij Anderlecht zal blijven, worden toch groter. Volgens Het Laatste Nieuws zou er intussen een akkoord zijn gevonden met Waasland-Beveren wat betreft een opleidingsvergoeding, waardoor niets een contractverlenging van twee seizoenen nog in de weg staat. Volgens La Dernière Heure is dat zelfs al een zekerheid, en zet hij straks zijn krabbel.

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Juiste keuze van Anderlecht?

Meest recent

Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

81
81
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

71
71
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

87
87
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

120
120
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

53
53
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

41
41
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

275
275
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

40
40
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

65
65
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

45
45
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

49
49
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

66
66
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

43
43
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

190
190
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

248
248
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

222
222
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

193
193
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

70
70
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

166
166
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

324
324
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

277
277
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

117
117
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

399
399

Meer sportnieuws