'Napoli wil toptransfer van Club Brugge kapen'

door
'Napoli wil toptransfer van Club Brugge kapen'

Club Brugge zal zich de komende transferperiode ongetwijfeld versterken. Blauw-Zwart heeft volgens verschillende Poolse media zijn zinnen gezet op Michal Karbownik, maar is alvast gewaarschuwd voor de concurrentie.  

De Poolse linksback brak dit seizoen volledig door bij Legia Warschau. Die uitstekende prestaties hebben hem ondertussen al de interesse van Club Brugge opgeleverd, maar daar blijft het niet bij. Eerder raakte al bekend dat Real Sociedad ook zou geïnformeerd hebben naar Karbownik, en nu mengt ook Tottenham Hotspur zich in de debatten.  

Volgens Mirror Football zou de scoutingscel van Tottenham groen licht gegeven hebben om een bod te plaatsen op Karbownik. Naast Sociedad krijgt Blauw-Zwart er dus een steenrijke concurrent bij in de strijd om Karbownik. 

UPDATE 04/05
Alsmaar meer grote clubs melden zich voor Karbownik. Volgens RAI-journalist Ciro Venerato mengt nu ook Napoli zich in de strijd. "Enkele dagen geleden is er een eerste telefonisch contact geweest tussen het bestuur van Napoli en de makelaar van Karbownik, Mariusz Piekarski. Er werd gepeild naar de financiële voorwaarden van de flankverdediger en zijn interesse in een transfer naar Napoli", vertelt hij aan CalcioNapoli24. Behalve Napoli en Club noemt Venerato ook nog Real Madrid, FC Barcelona, Sporting Lissabon, Real Betis en PSV als geïnteresseerde clubs.

LEES OOK: 'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Zal Club hem nog kunnen halen?

Meest recent

'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

60
60
‘Kompany maakt Real Madrid gek: stunt van 11M nabij?’

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

84
84
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

37
37
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

226
226
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

190
190
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

28
28
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

51
51
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

254
254
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

228
228
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

129
129
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

87
87
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

97
97
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

279
279
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

80
80
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

355
355
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

119
119
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

281
281
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

425
425
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

270
270
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

703
703
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

271
271
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

187
187
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

101
101

Meer sportnieuws