Club Brugge laat zich uit over compensatie na wegvallen PO's

door
Club Brugge laat zich uit over compensatie na wegvallen PO's

Hoewel er nog geen officiële beslissing is genomen over de stopzetting van de Jupiler Pro League, zijn heel wat ploegen al bezig met de voorbereidingen op komend seizoen. Dat is ook bij Club Brugge het geval. De gedoodverfde kampioen gaf donderdag bijvoorbeeld meer details vrij over de abonnement verkoop.


De voorrangsperiode om het huidige abonnement te verlengen, werd een tijdje geleden verlengd tot 17 mei. Al 6000 fans maakten hier gebruik van. Vanaf 20 mei gaat een volgende fase in, dan kunnen abonnementen en plaatsjes gewisseld worden. De zitjes die daarna nog overblijven, worden vanaf 25 mei in vrije verkoop gebracht.

Er werd verder ook verwezen naar enkele veelvoorkomende vragen. Of er bijvoorbeeld een compensatie komt voor het wegvallen van de PO's. "Het is ook voor ons nog onduidelijk hoe alles dit seizoen zal afgehandeld worden. Maar van zodra er duidelijkheid is over het einde van dit seizoen, zullen we communiceren. We verwachten begin juni duidelijkheid te kunnen geven over de afhandeling van dit seizoen", klonk het.

Wat heel wat abonnees doet twijfelen om te verlengen, is de angst voor een nieuwe golf van het virus waardoor ook de competitie volgend seizoen voor een bepaalde tijd zal stilliggen. Daarover heeft Club wel al een regeling uitgewerkt. "Als er wedstrijden niet kunnen plaatsvinden, dan zorgen we voor een compensatie van 5% van de totaalprijs van je abonnement per match."

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Indien er niet meer gespeeld wordt, moet Club de volledige PO's terug vergoeden ...

Meest recent

Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

11
11
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

27
27
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

49
49
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

41
41
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

73
73
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

31
31
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

106
106
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

51
51
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

182
182
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

75
75
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

59
59
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

303
303
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

60
60
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

49
49
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

292
292
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

131
131
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

177
177
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

55
55
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

146
146
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

160
160
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

133
133
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

180
180

Meer sportnieuws