'Newcastle wil Premier League doen daveren: ook Coutinho in beeld'

door
'Newcastle wil Premier League doen daveren: ook Coutinho in beeld'

In Engeland zou de gevestigde waarde van de voorbije jaren straks weleens overhoop gehaald kunnen worden. Newcastle United staat op het punt om overgenomen te worden door een consortium met steun van de Saoedische prins Mohammed bin Salman en die zou van plan zijn om heel wat miljoenen in de Magpies te pompen.


De ambities van het nieuwe Newcastle zijn immers niet min en de club zou in de zomer al willen uitpakken met enkele transfers van formaat. Foot Mercato weet dat het drie zeer grote namen op zijn verlanglijstje gezet heeft. Newcastle zou zelfs al contact opgenomen hebben met Napoli voor de komst van Kalidou Koulibaly. De ex-speler van Genk is gegeerd door heel wat topclubs en zou maar liefst 80 miljoen euro moeten kosten.

Ook in de aanval heeft Newcastle nog enkele serieuze versterkingen op het oog. Het zou Edinson Cavani willen binnenhalen - de Uruguayaanse goalgetter is einde contract bij PSG. Tenslotte zou ook Nabil Fekir nog in beeld zijn. De Franse offensieve middenvelder maakt het mooie weer bij Real Betis en zou daar voor niet minder dan 50 miljoen euro weg mogen.

UPDATE 27/04
De nieuwe eigenaars van Newcastle zijn duidelijk van plan om de Premier League serieus door mekaar te schudden. Aan grote doelwitten dus geen gebrek. Zo meldt The Daily Star dat ook Philippe Coutinho op de verlanglijst staat. Na zijn mislukte huurbeurt aan Bayern München, keert de Braziliaan komende zomer terug naar Barcelona waar hij meteen weer mag beschikken.

Een terugkeer naar de Premier League lijkt dan ook in de maak, met vooral Chelsea FC dat interesse toonde. Maar nu zou dus ook Newcastle in de dans springen. Hoeveel de Magpies over hebben voor de spelmaker is niet bekend.

LEES OOK: 'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Verwacht u dat Newcastle binnen de vijf seizoenen meespeelt voor de titel?

Meest recent

Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

43
43
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

97
97
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

90
90
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

190
190
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

43
43
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

70
70
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

188
188
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

255
255
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

92
92
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

93
93
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

119
119
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

226
226
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

161
161
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

157
157
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

138
138
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

408
408
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

374
374
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

501
501
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

390
390
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

124
124
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

169
169
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

303
303
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

93
93
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

127
127

Meer sportnieuws