'Voorbeeldige VDB brengt bestuur Anderlecht in vervelend parket'

door
'Voorbeeldige VDB brengt bestuur Anderlecht in vervelend parket'

Bij RSC Anderlecht kwam de corona-break voor een aantal spelers niet zo slecht uit. Kemar Roofe, Derrick Luckassen, Antoine Colassin, ... hebben nu allemaal weer de tijd om volledig fit te worden zonder nog meer wedstrijden te missen. Voor Anthony Vanden Borre is het dan weer een zeer slechte zaak.


Het voormalig 'enfant terrible' werd in het najaar vanuit het niets weer opgevist bij RSCA. In eerste instantie zou hij bij zijn ex-club zijn conditie terug mogen opbouwen, uiteindelijk werd toch beslist om hem in te schrijven. Na een lange tijd zonder profvoetbal duurde het wel een tijdje alvorens VDB fysiek weer in orde was, maar in de Play-Offs zou hij normaal opnieuw kunnen tonen wat hij waard is. Toen brak echter het coronavirus uit en de kans is vrij klein dat er dit seizoen nog wedstrijden gespeeld zullen worden.

Dus moet de club zonder hem aan het werk te zien, gaan beslissen of Vanden Borre opnieuw een minimum-contract van één seizoen krijgt of dat ze hem weer laat gaan. Volgens La Dernière Heure toonde de rechtsback zich in ieder geval van zijn beste kant de voorbije maanden. Hij trainde bijzonder hard en was een voorbeeld voor de jongeren in de selectie. In die rol kan hij overigens nog veel betekenen voor de vele jonkies bij Paars-Wit: de ervaringen (zowel positief als negatief) van VDB zijn goud waard.

Maar de Waalse krant wijst er ook op dat het nieuwe bestuur zal moeten beslissen over een langer contract. En daar wordt vooral gekeken naar de directe meerwaarde van een speler. Zijn beperkte salaris spreekt in wel zijn voordeel, maar inmiddels is VDB alweer 33 jaar en met Michael Murillo staat de vaste rechtsback eigenlijk al vast. Afwachten dus wat het bestuur straks beslist indien Vanden Borre geen kans meer krijgt om zich te tonen. "De bal ligt in het kamp van Peter Verbeke", besluit LDH.

JOUW MENING TELT:
Anderlecht moet VDB nog een seizoen vastleggen ...

Meest recent

‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

19
19
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

21
21
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

19
19
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

141
141
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

58
58
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

93
93
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

125
125
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

93
93
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

47
47
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

146
146
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

391
391
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

407
407
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

200
200
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

482
482
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1259
1259
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

90
90
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

117
117
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

158
158
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

93
93
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

591
591
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

37
37
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

187
187
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

288
288
'Rapid Wenen plukt smaakmaker weg bij AA Gent'

AA Gent gaat mogelijk een van zijn aanvallende krachten verliezen. VoetbalNieuws weet dat Rapid ...

389
389

Meer sportnieuws