'Newcastle wil uitpakken met komst van ex-speler van KRC Genk'

door
'Newcastle wil uitpakken met komst van ex-speler van KRC Genk'

Volgens Mundo Deportivo zou Arturo Vidal serieus nadenken over een aanbieding van Newcastle, dat door een eventuele Saudische overname plots flinke extra financiën kan beschikken.


Zo werd de naam van succestrainer Massimiliano Allegri al genoemd als nieuwe hoofdcoach van The Magpies, en dat zou weleens een doorslaggevende factor kunnen betekenen voor Vidal. Volgens het Spaanse medium is de middenvelder ook niet overtuigd van de plannen van Manchester United. Bij Juventus was Allegri 45 wedstrijden de coach van Vidal, een samenwerking de Vidal dus duidelijk wist te appreciëren.

UPDATE 26/04

Newcastle United wil zwaar uitpakken op de transfermarkt. Het heeft Nabil Fekir (Real Betis) en Edinson Cavani (PSG) op de radar staan, maar de club zou volgens Foot Mercato ondertussen al in contact staan met Kalidou Koulibaly van Napoli.

De ex-speler wordt met de absolute topclubs in verband gebracht, maar zij blijven twijfelen. Koulibaly moet 60 miljoen euro kosten en hij dolgraag naar de Premier League willen verhuizen.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Zal Koulibaly naar Newcastle verkassen?

Meest recent

Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

19
19
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

66
66
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

128
128
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

55
55
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

37
37
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

123
123
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

394
394
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

165
165
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

684
684
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

155
155
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

114
114
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

141
141
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

202
202
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

620
620
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

49
49
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

343
343
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

277
277
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

177
177
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

401
401
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

196
196
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

68
68
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

50
50
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

305
305
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

102
102
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

362
362

Meer sportnieuws