TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt aanvaller bij Standard, toptransfer Dendoncker'

door
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt aanvaller bij Standard, toptransfer Dendoncker'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Samir Nasri is binnen enkele maanden einde contract en de Franse middenvelder krijgt al zeker geen nieuwe overeenkomst bij RSC Anderlecht. Mogelijk kan hij wel een financiële toptransfer realiseren. In India gaan er immers geruchten dat topclub Kerala Blasters FC Nasri wil aantrekken. Tot op heden is er wel nog geen bevestiging van die transfergeruchten.

Standard lijkt zich te gaan versterken met Laurent Henkinet en zou daarnaast nog een andere oude bekende in het vizier hebben. Volgens journalist Sacha Tavolieri is ook Julien De Sart op weg om terug te keren bij de Rouches. De 26-jarige middenvelder zou weggeplukt worden bij KV Kortrijk, waar hij nog één jaar contract had. De Kerels lijken wel niet van plan om hem zonder slag of stoot te laten terugkeren.

KVK zou dan zelf weer op zoek zijn naar een doelman, gezien de samenwerking met Adam Jakubech allicht niet verlengd wordt. Daarom dat de Kerels de markt van de transfervrije spelers goed bekijken en William Dutoit is volgens bronnen dichtbij de club één van de pistes, maar tot op heden is de interesse wel nog niet concreet. Dit seizoen lag Dutoit onder contract bij KV Oostende, maar die overeenkomst wordt niet verlengd.

KRC Genk gaat in de zomer een aantal doelmannen van de hand doen. Twee keepers die in de zomer mogen vertrekken zijn Nordin Jackers en Gäetan Coucke. Die laatste kan volgens Sport/Voetbalmagazine nog altijd op interesse rekenen van FC Groningen. Hoe concreet de Nederlandse club momenteel is, is niet geweten.

La Meuse weet dat AA Gent een belangrijke slag heeft geslagen bij Standard. De Buffalo's verzekerden zich immers van de diensten van de 15-jarige goaltjesdief Jelani Trevisan Dumas, iets wat zijn vader ook bevestigde tegenover de Waalse krant. Naar verluidt hadden ook buitenlandse clubs zoals PSV, Schalke 04, Feyenoord, Sevilla en VfL Wolfsburg hem in de gaten, maar Gent trekt dus aan het langste eind.

BUITENLAND
Leander Dendoncker kan mogelijke een fraaie transfer gaan maken op korte termijn. Het medium La Lazio Siamo Noi stelt namelijk dat SS Lazio, de huidige nummer twee in de Serie A, hem hoog op de verlanglijst heeft gezet als potentiële versterking voor het middenveld. Sportief directeur Igli Tare zou hem alvast verschillende keren hebben bekeken en zou erg enthousiast zijn over zijn mogelijke komst. Het bovengenoemde medium stelt dat Wolverhampton mikt op een transfersom van 15 à 20 miljoen euro.

Real Madrid zou al bezig zijn met het aantrekken van een tweede doelman achter Thibaut Courtois. Corriere dello Sport schrijft dat Real zijn oog laten vallen heeft op Alban Lafont. De Koninklijke zou in de 21-jarige ook een goede optie voor de toekomst zien. Lafont behoort toe aan Fiorentina, maar wordt dit seizoen uitgeleend aan FC Nantes. De Fransen beschikken ook over een aankoopoptie van 7 à 8 miljoen, maar Fiorentina heeft dan weer een terugkoopoptie die 11 miljoen zou bedragen.

De kans is groot dat Ivan Rakitic komende zomer vertrekt bij het grote FC Barcelona, waar hij geen vaste basisspeler meer was. Volgens de Spaanse krant Mundo Deportivo heeft José Mourinho hem hoog op zijn verlanglijstje gezet, en hoopt de Portugees om Rakitic straks binnen te halen bij Tottenham Hotspur.

PSG hoopt het contract van Kylian Mbappé te verlengen om zo een transfer te voorkomen. Volgens AS is de aanvaller echter behoorlijk pissig omdat hij zich onder druk gezet voelt. De 21-jarige spits wil de tijd nemen om op die manier tot een goede beslissing te komen, maar de clubleiding heeft haast en weigert zich geduldig op te stellen. Daarom zou de wereldkampioen nu zelf een vertrek overwegen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Anderlecht moet Nasri nog een jaartje houden ...

Meest recent

'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

1
1
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

98
98
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

119
119
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

119
119
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

133
133
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

42
42
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

129
129
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

84
84
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

224
224
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

402
402
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

255
255
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

230
230
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

181
181
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

313
313
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

290
290
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

123
123
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

368
368
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

87
87
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

312
312
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

123
123
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

82
82
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

204
204
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

231
231
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

529
529

Meer sportnieuws