TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt aanvaller bij Standard, toptransfer Dendoncker'

1835 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt aanvaller bij Standard, toptransfer Dendoncker'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Samir Nasri is binnen enkele maanden einde contract en de Franse middenvelder krijgt al zeker geen nieuwe overeenkomst bij RSC Anderlecht. Mogelijk kan hij wel een financiële toptransfer realiseren. In India gaan er immers geruchten dat topclub Kerala Blasters FC Nasri wil aantrekken. Tot op heden is er wel nog geen bevestiging van die transfergeruchten.

Standard lijkt zich te gaan versterken met Laurent Henkinet en zou daarnaast nog een andere oude bekende in het vizier hebben. Volgens journalist Sacha Tavolieri is ook Julien De Sart op weg om terug te keren bij de Rouches. De 26-jarige middenvelder zou weggeplukt worden bij KV Kortrijk, waar hij nog één jaar contract had. De Kerels lijken wel niet van plan om hem zonder slag of stoot te laten terugkeren.

KVK zou dan zelf weer op zoek zijn naar een doelman, gezien de samenwerking met Adam Jakubech allicht niet verlengd wordt. Daarom dat de Kerels de markt van de transfervrije spelers goed bekijken en William Dutoit is volgens bronnen dichtbij de club één van de pistes, maar tot op heden is de interesse wel nog niet concreet. Dit seizoen lag Dutoit onder contract bij KV Oostende, maar die overeenkomst wordt niet verlengd.

KRC Genk gaat in de zomer een aantal doelmannen van de hand doen. Twee keepers die in de zomer mogen vertrekken zijn Nordin Jackers en Gäetan Coucke. Die laatste kan volgens Sport/Voetbalmagazine nog altijd op interesse rekenen van FC Groningen. Hoe concreet de Nederlandse club momenteel is, is niet geweten.

La Meuse weet dat AA Gent een belangrijke slag heeft geslagen bij Standard. De Buffalo's verzekerden zich immers van de diensten van de 15-jarige goaltjesdief Jelani Trevisan Dumas, iets wat zijn vader ook bevestigde tegenover de Waalse krant. Naar verluidt hadden ook buitenlandse clubs zoals PSV, Schalke 04, Feyenoord, Sevilla en VfL Wolfsburg hem in de gaten, maar Gent trekt dus aan het langste eind.

BUITENLAND
Leander Dendoncker kan mogelijke een fraaie transfer gaan maken op korte termijn. Het medium La Lazio Siamo Noi stelt namelijk dat SS Lazio, de huidige nummer twee in de Serie A, hem hoog op de verlanglijst heeft gezet als potentiële versterking voor het middenveld. Sportief directeur Igli Tare zou hem alvast verschillende keren hebben bekeken en zou erg enthousiast zijn over zijn mogelijke komst. Het bovengenoemde medium stelt dat Wolverhampton mikt op een transfersom van 15 à 20 miljoen euro.

Real Madrid zou al bezig zijn met het aantrekken van een tweede doelman achter Thibaut Courtois. Corriere dello Sport schrijft dat Real zijn oog laten vallen heeft op Alban Lafont. De Koninklijke zou in de 21-jarige ook een goede optie voor de toekomst zien. Lafont behoort toe aan Fiorentina, maar wordt dit seizoen uitgeleend aan FC Nantes. De Fransen beschikken ook over een aankoopoptie van 7 à 8 miljoen, maar Fiorentina heeft dan weer een terugkoopoptie die 11 miljoen zou bedragen.

De kans is groot dat Ivan Rakitic komende zomer vertrekt bij het grote FC Barcelona, waar hij geen vaste basisspeler meer was. Volgens de Spaanse krant Mundo Deportivo heeft José Mourinho hem hoog op zijn verlanglijstje gezet, en hoopt de Portugees om Rakitic straks binnen te halen bij Tottenham Hotspur.

PSG hoopt het contract van Kylian Mbappé te verlengen om zo een transfer te voorkomen. Volgens AS is de aanvaller echter behoorlijk pissig omdat hij zich onder druk gezet voelt. De 21-jarige spits wil de tijd nemen om op die manier tot een goede beslissing te komen, maar de clubleiding heeft haast en weigert zich geduldig op te stellen. Daarom zou de wereldkampioen nu zelf een vertrek overwegen.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Anderlecht moet Nasri nog een jaartje houden ...

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

49
49
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

55
55
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

29
29
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

107
107
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

401
401
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

150
150
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

313
313
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

921
921
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

506
506
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

32
32
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

932
932
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

439
439
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

565
565
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

587
587
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws