TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt aanvaller bij Standard, toptransfer Dendoncker'

1835 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt aanvaller bij Standard, toptransfer Dendoncker'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Samir Nasri is binnen enkele maanden einde contract en de Franse middenvelder krijgt al zeker geen nieuwe overeenkomst bij RSC Anderlecht. Mogelijk kan hij wel een financiële toptransfer realiseren. In India gaan er immers geruchten dat topclub Kerala Blasters FC Nasri wil aantrekken. Tot op heden is er wel nog geen bevestiging van die transfergeruchten.

Standard lijkt zich te gaan versterken met Laurent Henkinet en zou daarnaast nog een andere oude bekende in het vizier hebben. Volgens journalist Sacha Tavolieri is ook Julien De Sart op weg om terug te keren bij de Rouches. De 26-jarige middenvelder zou weggeplukt worden bij KV Kortrijk, waar hij nog één jaar contract had. De Kerels lijken wel niet van plan om hem zonder slag of stoot te laten terugkeren.

KVK zou dan zelf weer op zoek zijn naar een doelman, gezien de samenwerking met Adam Jakubech allicht niet verlengd wordt. Daarom dat de Kerels de markt van de transfervrije spelers goed bekijken en William Dutoit is volgens bronnen dichtbij de club één van de pistes, maar tot op heden is de interesse wel nog niet concreet. Dit seizoen lag Dutoit onder contract bij KV Oostende, maar die overeenkomst wordt niet verlengd.

KRC Genk gaat in de zomer een aantal doelmannen van de hand doen. Twee keepers die in de zomer mogen vertrekken zijn Nordin Jackers en Gäetan Coucke. Die laatste kan volgens Sport/Voetbalmagazine nog altijd op interesse rekenen van FC Groningen. Hoe concreet de Nederlandse club momenteel is, is niet geweten.

La Meuse weet dat AA Gent een belangrijke slag heeft geslagen bij Standard. De Buffalo's verzekerden zich immers van de diensten van de 15-jarige goaltjesdief Jelani Trevisan Dumas, iets wat zijn vader ook bevestigde tegenover de Waalse krant. Naar verluidt hadden ook buitenlandse clubs zoals PSV, Schalke 04, Feyenoord, Sevilla en VfL Wolfsburg hem in de gaten, maar Gent trekt dus aan het langste eind.

BUITENLAND
Leander Dendoncker kan mogelijke een fraaie transfer gaan maken op korte termijn. Het medium La Lazio Siamo Noi stelt namelijk dat SS Lazio, de huidige nummer twee in de Serie A, hem hoog op de verlanglijst heeft gezet als potentiële versterking voor het middenveld. Sportief directeur Igli Tare zou hem alvast verschillende keren hebben bekeken en zou erg enthousiast zijn over zijn mogelijke komst. Het bovengenoemde medium stelt dat Wolverhampton mikt op een transfersom van 15 à 20 miljoen euro.

Real Madrid zou al bezig zijn met het aantrekken van een tweede doelman achter Thibaut Courtois. Corriere dello Sport schrijft dat Real zijn oog laten vallen heeft op Alban Lafont. De Koninklijke zou in de 21-jarige ook een goede optie voor de toekomst zien. Lafont behoort toe aan Fiorentina, maar wordt dit seizoen uitgeleend aan FC Nantes. De Fransen beschikken ook over een aankoopoptie van 7 à 8 miljoen, maar Fiorentina heeft dan weer een terugkoopoptie die 11 miljoen zou bedragen.

De kans is groot dat Ivan Rakitic komende zomer vertrekt bij het grote FC Barcelona, waar hij geen vaste basisspeler meer was. Volgens de Spaanse krant Mundo Deportivo heeft José Mourinho hem hoog op zijn verlanglijstje gezet, en hoopt de Portugees om Rakitic straks binnen te halen bij Tottenham Hotspur.

PSG hoopt het contract van Kylian Mbappé te verlengen om zo een transfer te voorkomen. Volgens AS is de aanvaller echter behoorlijk pissig omdat hij zich onder druk gezet voelt. De 21-jarige spits wil de tijd nemen om op die manier tot een goede beslissing te komen, maar de clubleiding heeft haast en weigert zich geduldig op te stellen. Daarom zou de wereldkampioen nu zelf een vertrek overwegen.

LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Anderlecht moet Nasri nog een jaartje houden ...

Meest recent

Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

0
0
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

7
7
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

34
34
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

43
43
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

373
373
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

266
266
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

179
179
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

257
257
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

52
52
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

68
68
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

143
143
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

163
163
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

87
87
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

153
153
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

62
62
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

171
171
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

164
164
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

26
26
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

196
196
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

434
434
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

287
287
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

83
83
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

919
919
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

530
530
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

603
603

Meer sportnieuws