Gheysens dropt bommetje: "We gaan wél nog spelen dit seizoen"

door
Gheysens dropt bommetje:

Aanstaande maandag komt de Algemene Vergadering van de Pro League samen, er zal dan gestemd worden over de vroegtijdige stopzetting van de competitie. De verwachting is dat het advies van de Raad van Bestuur gewoon zal opgevolgd worden. Maar Antwerp-voorzitter Paul Gheysens denkt daar duidelijk anders over.


Het is al een tijdje een publiek geheim dat de Great Old één van de voorstanders is om het huidige seizoen af te werken in de zomermaanden. En Gheysens gaat in een interview met VTM Nieuws nog een stap verder. Volgens hem wordt de competitie helemaal niet stopgezet. "Er zijn maar drie ploegen die de competitie willen stopzetten. De eerste drie ploegen, die zo'n buit van 25 of 30 miljoen kunnen binnenhalen. Maar dan? Je moet toch nog een volwaardige competitie hebben met 16 degelijke ploegen", stelt de sterke man van Ghelamco.

Er zijn echter nog meer zaken die het volgens Gheysens verhinderen dat het seizoen wordt stopgezet. "Wat ga je doen met de TV-rechten? Zijn die niks meer waard of moeten we met iedereen 23 miljoen terugbetalen? Zal Telenet dat zomaar laten of gaat de Belgische staat dat betalen? Zijn we nu helemaal gek aan het worden."

"WE GAAN SPELEN"
Gheysens gaat er dan ook vanuit dat het seizoen niet wordt stopgezet. "Ik geloof daar niets van. Wat ga je doen met die claims van TV-rechten? Met de sponsors? Met de spelers? Met de supporters ... . Die open brief van de kleintjes? Die kleine clubs wisten niet waarover het ging. Kijk, we gaan spelen. Als er een beetje gezond verstand is overal, gaan we spelen. Maar wel achter gesloten deuren."

LEES OOK: Uitstel van executie: Wils alsnog weg bij Antwerp?

Denkt u echt dat er nog gevoetbald zal worden?

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Bel de politie niet!"

De afgelopen weken kwam Ruben Van Gucht opnieuw veelvuldig in het nieuws — en niet altijd om ...

0
0
Club Brugge ziet af in Lotto Park: "Hij is een ramp!"

In de Jupiler Pro League was het zondag uitkijken naar de kraker tussen RSC Anderlecht en Club ...

58
58
Straffe beelden: Hoefkens door het lint in volle wedstrijd

Carl Hoefkens is momenteel bezig aan zijn tweede seizoen als hoofdcoach van NAC Breda. Maar zijn ...

10
10
Terugkeer Lukaku, Qatarees geld: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht werkt zondagmiddag de topper op eigen veld tegen Club Brugge af. Voor de ...

80
80
Kapblok staat al klaar: volgend trainersontslag in JPL?

De interland-periode staat opnieuw voor de deur en dat is geen goed nieuws voor coaches die moeten ...

91
91
Opstellingen: Hayen wisselt één keer tegen avontuurlijk RSCA

Daags voor de laatste interland-periode van het kalenderjaar, staat een absolute kraker op het ...

125
125
Vanaken verklapt: 'Dáárom speel ik zo graag tegen Anderlecht'

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag een bijzonder fraaie affiche op het programma. Met RSC ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Mythische transfer Lewandowski, winterleegloop Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

136
136
Anderlecht-Club Brugge: Hasi & Hayen hakken knopen door

Alle ogen zijn straks gericht op de kraker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. In aanloop naar dat ...

216
216
'Anderlecht en Club Brugge strijden om ruwe diamant'

Om 13u30 staat dé klassieker op het programma, want in een uitverkocht Lotto Park ontvangt ...

182
182
Uitstel van executie: Wils alsnog weg bij Antwerp?

Een zucht van opluchting zaterdag op de Bosuil, waar Antwerp met 3-1 won van La Louvière. ...

111
111
Big Brother in Belgisch voetbal: Pro League reageert

Na intensief overleg tussen vertegenwoordigers uit het profvoetbal stelde Bernard Quintin, minister ...

87
87
'Chaos in Pro League: Genk twijfelt, RSCA naar rechtbank?'

Terwijl de discussie omtrent de tv-rechten volop aan de gang is wordt er binnen de Pro League achter ...

214
214
Anderlecht meldt groot nieuws: Vandenhaute verlaat de club

RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de topper tegen Club Brugge, maar enkele uren voor deze ...

411
411
Bosz haalt snoeihard uit na ontslag Heitinga

John Heitinga werd ontslagen bij Ajax. Peter Bosz is trainer van grote rivaal PSV en werkte in het ...

70
70
'Miljoenenbom bij Anderlecht: transferwaanzin voor topspits'

Anderlecht voelt een miljoenenbom tikken onder zijn winterplan: een 17-jarige linksbuiten uit Polen ...

401
401
Union SG aan zet: breekt het eindelijk de vloek?

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar de Spanjaarden waren veel ...

53
53
Wils zijn vel nog niet 'gered': "Dat moéten we halen"

Héél Antwerp haalde opgelucht adem na de 3-1-zege tegen La Louvière. Stef Wils ...

110
110
Guardiola maakt mijlpaal compleet: Belg krijgt lof

Pep Guardiola staat tegen Liverpool voor de 1.000ste keer als coach naast de zijlijn. Waanzinnig ...

120
120
‘Clement in paniek: schokkend signaal uit Ajax’

Ajax zwalpt opnieuw en laat de naam van Philippe Clement vallen — maar zónder echte ...

138
138
AA Gent slaat bal mis en laat twee kansen zélf onbenut

AA Gent haalt voorlopig hetzelfde niveau als vorig seizoen. Soms goed, maar ook soms echt matig. De ...

172
172
Hasi breekt zich het hoofd: drie wissels op komst?

RSC Anderlecht staat voor een zeer belangrijk duel tegen Club Brugge. Besnik Hasi heeft weinig ...

186
186
Genk vindt juiste recept: twee geniale ingevingen van Fink

KRC Genk won met 3-4 op het veld van Sporting Braga. Van een smeulend crisissfeertje is niets meer ...

271
271
STVV geniet van 'De Magiër': weldra een toptransfer?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Ze spelen goed voetbal en ...

86
86
Zetterberg en Borkelmans eens over één ding: "Als dat gebeurt..."

RSC Anderlecht – Club Brugge blijft ook anno 2025 de grootste match in België. Paars-Wit ...

390
390

Meer sportnieuws