Gheysens dropt bommetje: "We gaan wél nog spelen dit seizoen"

1128 stemmen
Gheysens dropt bommetje:

Aanstaande maandag komt de Algemene Vergadering van de Pro League samen, er zal dan gestemd worden over de vroegtijdige stopzetting van de competitie. De verwachting is dat het advies van de Raad van Bestuur gewoon zal opgevolgd worden. Maar Antwerp-voorzitter Paul Gheysens denkt daar duidelijk anders over.


Het is al een tijdje een publiek geheim dat de Great Old één van de voorstanders is om het huidige seizoen af te werken in de zomermaanden. En Gheysens gaat in een interview met VTM Nieuws nog een stap verder. Volgens hem wordt de competitie helemaal niet stopgezet. "Er zijn maar drie ploegen die de competitie willen stopzetten. De eerste drie ploegen, die zo'n buit van 25 of 30 miljoen kunnen binnenhalen. Maar dan? Je moet toch nog een volwaardige competitie hebben met 16 degelijke ploegen", stelt de sterke man van Ghelamco.

Er zijn echter nog meer zaken die het volgens Gheysens verhinderen dat het seizoen wordt stopgezet. "Wat ga je doen met de TV-rechten? Zijn die niks meer waard of moeten we met iedereen 23 miljoen terugbetalen? Zal Telenet dat zomaar laten of gaat de Belgische staat dat betalen? Zijn we nu helemaal gek aan het worden."

"WE GAAN SPELEN"
Gheysens gaat er dan ook vanuit dat het seizoen niet wordt stopgezet. "Ik geloof daar niets van. Wat ga je doen met die claims van TV-rechten? Met de sponsors? Met de spelers? Met de supporters ... . Die open brief van de kleintjes? Die kleine clubs wisten niet waarover het ging. Kijk, we gaan spelen. Als er een beetje gezond verstand is overal, gaan we spelen. Maar wel achter gesloten deuren."

LEES OOK: 'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Denkt u echt dat er nog gevoetbald zal worden?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

5
5
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

27
27
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

74
74
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

15
15
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

28
28
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

43
43
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

83
83
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

67
67
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

155
155
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

198
198
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

196
196
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

303
303
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

30
30
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

42
42
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

169
169
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

202
202
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

494
494
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

188
188
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

31
31
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

129
129

Meer sportnieuws