'KRC Genk lijkt middenvelder voor anderhalf miljoen euro vast te leggen'

door
'KRC Genk lijkt middenvelder voor anderhalf miljoen euro vast te leggen'

KRC Genk is één van de ploegen die hoopt dat er dit seizoen nog gevoetbald wordt, maar ondertussen zijn de Limburgers ook al bezig met de voorbereiding op de volgende jaargang. Zo zullen in de komende weken een aantal belangrijke transferknopen doorgehakt moeten worden. Niet in het minst wat betreft de doelmannen.


Racing heeft een turbulent seizoen achter de rug met zijn keepers. In het tussenseizoen viel Danny Vukovic zwaar geblesseerd uit en zijn vervanger Gaetan Coucke kon onvoldoende overtuigen. Vervolgens kreeg de jonge Maarten Vandevoordt zijn kans, maar die geraakte zelf geblesseerd. En dus besloot men in de wintermercato aan te kloppen bij RSC Anderlecht voor een huurbeurt van Thomas Didillon. Een goede zet, want de Fransman groeide al snel uit tot één van de sterkhouders.

En die samenwerking smaakt naar meer, zo schrijft Het Laatste Nieuws dat de kans groot is dat KRC de optie in zijn contract zal lichten. Het zou Genk een slordige 1.6 miljoen euro kosten om hem definitief over te nemen. Indien dat het geval is, zal Racing wel een oplossing voor Vukovic moeten vinden. Voor Coucke, en ook Nordin Jackers die terugkeert na een huurperiode, lijkt het verhaal in de Luminus Arena sowieso voorbij (wat u eerder HIER kon lezen).

UPDATE 21/04

KRC Genk heeft niet enkel een aankoopoptie op Thomas Didillon, maar ook op Eboue Kouassi. De verdedigende middenvelder werd sinds januari gehuurd van Celtic en net voor de stopzetting van de competitie leek hij zich in de ploeg te hebben geknokt.

Dimitri De Condé nam nog geen beslissing, maar met 1,5 miljoen (volgens Het Laatste Nieuws) euro is de middenvelder van Celtic geen dure vogel. Een gokje dat Genk zich wel kan verloorloven.

LEES OOK: Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Moet Genk Kouassi kopen?

Meest recent

Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

12
12
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

9
9
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

97
97
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

623
623
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

128
128
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

149
149
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

273
273
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

24
24
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

141
141
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

589
589
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

28
28
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

34
34
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

171
171
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

85
85
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

119
119
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

108
108
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

114
114
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

113
113
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

299
299
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

35
35
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

300
300
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

175
175
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

145
145
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

218
218

Meer sportnieuws