Waasland Beveren reageert op plannen om Lokeren tegen te werken

door
Waasland Beveren reageert op plannen om Lokeren tegen te werken

Maandagmiddag kreeg KSC Lokeren het pijnlijke, maar onvermijdelijke verdict te horen: de Waaslandse club werd definitief failliet verklaard. Om de jeugdopleiding zo goed mogelijk te redden, werd echter al aan een plan gewerkt. Zo is het de bedoeling om te fusioneren met VW Hamme en een doorstart te maken in derde amateur.

Maar dat plan valt mogelijk in het water. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Waasland-Beveren wel eens roet in het eten kan gooien. Die club wil haar jeugddepartement verder uitbouwen en had daarvoor pok een samenwerking met VW Hamme in gedachten. Op politiek niveau werd volgens de krant al toenadering gezocht. Bij Hamme wil men voorlopig niet reageren, er volgt later deze week immers nog een belangrijke Raad van Bestuur.

Indien wordt gekozen voor een project met Waasland-Beveren, lijkt het voor Lokeren stilaan wel helemaal over en uit. Tot 1 juni is er immers maar tijd om eventueel samen te gaan met een andere club. Indien dat niet lukt, moet men onvermijdelijk een doorstart maken in de provinciale reeksen.

UPDATE 09u05

Waasland Beveren dreigt grote rivaal Lokeren dus nog een allerlaatste zetje te gaan geven, al willen ze dat op de Freethiel niet bevestigen. Maar helemaal ontkennen doet voorzitter Huyck dan ook weer niet bij HLN: “Er is nog geen reëel contact geweest met Hamme”, doet hij namelijk insinueren dat dit naar de toekomst toe wél kan gebeuren. “Of we er al over nagedacht hebben? We denken altijd na over hoe we de club verder kunnen uitbouwen. Maar er zijn zeker nog geen concrete afspraken gemaakt of gesprekken -geweest.”

Zal WB dit plan hebben?

Meest recent

Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

8
8
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

33
33
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

79
79
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

98
98
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

90
90
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

118
118
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

143
143
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

122
122
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

430
430
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

497
497
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

92
92
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

266
266
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

88
88
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

171
171
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

434
434
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

247
247
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

183
183
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

288
288
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

426
426
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

178
178
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

363
363
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

169
169
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

101
101
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

520
520
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

481
481

Meer sportnieuws