TRANSFERUURTJE: 'Bolat richting uitgang, nieuwe transfer Malinovskyi'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bolat richting uitgang, nieuwe transfer Malinovskyi'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Sinan Bolat is einde contract bij Royal Antwerp FC en de kans is bijzonder groot dat hij de club gratis gaat verlaten. De Great Old lijkt momenteel niet die grote financiële inspanning te willen doen. Aan interesse in de nummer één alvast geen gebrek, met name dan uit zijn moederland. Besiktas werd al genoemd en Turkse media weten nu ook te melden dat Fenerbahçe ook in de running is.

RSC Anderlecht moet komende zomer mogelijk afscheid nemen van Hendrik Van Crombrugge. Maar dan moet wel aan het financiële plaatje voldaan worden en volgens makelaar Gunter Tiebaut zou dat door de coronacrisis wel eens kunnen fout lopen. "Veel zal ook afhangen van welke salarissen ze willen betalen. Het zou best kunnen dat velen nu onder de prijs willen onderhandelen ", klinkt het in De Zondag. Paars-Wit probeert verder om goudhaantje Roméo Lavia uit de handen van heel wat buitenlandse topclubs te houden.

Anderlecht werd vorig jaar in verband gebracht met Reggie Cannon, maar de 21-jarige rechterflankverdediger bleef toen bij FC Dallas. De Amerikaanse international trekt op korte termijn mogelijk toch nog naar de Jupiler Pro League. Volgens onze bronnen hebben zeker drie clubs uit de top vijf Cannon immers op de radar staan. AA Gent is er daar alvast één van.

Cercle Brugge ziet één middenvelder deze zomer al zeker vertrekken. In La Gazzetta dello Sport kondigt Godfred Donsah immers aan dat hij volgend seizoen zal terugkeren naar Bologna. "Of ik terugkeer om te blijven? Ik ben er al", verklaart de Ghanees over een comeback in het Stadio Renato Dall'Ara.

Bij FC Nordsjaelland heeft een jong talent zich in de kijker gespeeld. De negentienjarige aanvallende middenvelder Mohammed Kudus zou volgens buitenlandse media interesse lokken van een Belgische topclub, maar het is niet bekend over welk team het gaat.

BUITENLAND
Volgens Corriere dello Sport is het Chelsea FC dat de beste papieren in handen heeft om de strijd om Dries Mertens te winnen. De Blues polsten in januari al naar Mertens, maar toen wou Napoli niet meewerken aan een transfer. Mertens zou ook de voorkeur geven aan een transfer naar de Premier League. Inter lijkt helemaal niet te moeten hopen, want Mertens zou niet voor een andere Italiaanse club dan Napoli willen spelen.

Ruslan Malinovskyi trok afgelopen zomer van KRC Genk naar het Italiaanse Atalanta, maar zou daar alweer kunnen vertrekken. Corriere dello Sport weet dat Fiorentina opnieuw aan zijn mouw trekt. La Viola wou hem ook vorige zomer al toen hij nog bij Genk speelde, maar moest het toen afleggen tegen Atalanta. Deze keer hebben ze mogelijk dus meer succes.
 
Wesley Moraes trok vorige zomer voor 25 miljoen euro van Club Brugge naar Aston Villa en zijn eerste seizoen in de Premier League was niet al te best. Na een goed begin deemsterde hij weg. De Braziliaan was in de Premier League goed voor slechts 5 goals en 1 assist in 21 wedstrijden. Mogelijk vertrekt hij dan ook vroegtijdig. In Turkije zijn er nu geruchten dat Trabzonspor de aanvaller graag naar Turkije wil halen.

Juventus zou komende mercato een nieuwe spits willen aantrekken. Toppers als Mauro Icardi, Gabriel Jesus en Timo Werner werden daarvoor al genoemd. Indien zij niet haalbaar blijken, zou het alternatief al bekend zijn. Zo meldt TuttoSport dat de Oude Dame aan een gevoelige transfer denkt. De grootmacht uit Turijn zou namelijk willen shoppen bij aartsrivaal SSC Napoli, zo zou Arek Milik op de transferlijst staan.

Internazionale moet in de zomer mogelijk afscheid nemen van Lautaro Martinez en speurt dus al naar mogelijke vervangers, want als hij vertrekt zal Romelu Lukaku natuurlijk een nieuwe spitsbroeder nodig hebben. Mogelijk wordt dat een oude bekende van bij Manchester United. La Gazzetta dello Sport schrijft immers dat Inter zijn pijlen op Anthony Martial zou richten indien Lautaro vertrekt.

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Denkt u dat Van Crombrugge volgend seizoen nog voor Anderlecht speelt?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

36
36
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

34
34
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

37
37
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

34
34
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

114
114
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

180
180
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

41
41
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

20
20
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

109
109
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

284
284
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

267
267
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

197
197
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

226
226
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

66
66
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

196
196
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

267
267
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

341
341
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

88
88
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

124
124
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

346
346
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

702
702
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

117
117
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

150
150
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

527
527
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29

Meer sportnieuws