TRANSFERUURTJE: 'Bolat richting uitgang, nieuwe transfer Malinovskyi'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bolat richting uitgang, nieuwe transfer Malinovskyi'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Sinan Bolat is einde contract bij Royal Antwerp FC en de kans is bijzonder groot dat hij de club gratis gaat verlaten. De Great Old lijkt momenteel niet die grote financiële inspanning te willen doen. Aan interesse in de nummer één alvast geen gebrek, met name dan uit zijn moederland. Besiktas werd al genoemd en Turkse media weten nu ook te melden dat Fenerbahçe ook in de running is.

RSC Anderlecht moet komende zomer mogelijk afscheid nemen van Hendrik Van Crombrugge. Maar dan moet wel aan het financiële plaatje voldaan worden en volgens makelaar Gunter Tiebaut zou dat door de coronacrisis wel eens kunnen fout lopen. "Veel zal ook afhangen van welke salarissen ze willen betalen. Het zou best kunnen dat velen nu onder de prijs willen onderhandelen ", klinkt het in De Zondag. Paars-Wit probeert verder om goudhaantje Roméo Lavia uit de handen van heel wat buitenlandse topclubs te houden.

Anderlecht werd vorig jaar in verband gebracht met Reggie Cannon, maar de 21-jarige rechterflankverdediger bleef toen bij FC Dallas. De Amerikaanse international trekt op korte termijn mogelijk toch nog naar de Jupiler Pro League. Volgens onze bronnen hebben zeker drie clubs uit de top vijf Cannon immers op de radar staan. AA Gent is er daar alvast één van.

Cercle Brugge ziet één middenvelder deze zomer al zeker vertrekken. In La Gazzetta dello Sport kondigt Godfred Donsah immers aan dat hij volgend seizoen zal terugkeren naar Bologna. "Of ik terugkeer om te blijven? Ik ben er al", verklaart de Ghanees over een comeback in het Stadio Renato Dall'Ara.

Bij FC Nordsjaelland heeft een jong talent zich in de kijker gespeeld. De negentienjarige aanvallende middenvelder Mohammed Kudus zou volgens buitenlandse media interesse lokken van een Belgische topclub, maar het is niet bekend over welk team het gaat.

BUITENLAND
Volgens Corriere dello Sport is het Chelsea FC dat de beste papieren in handen heeft om de strijd om Dries Mertens te winnen. De Blues polsten in januari al naar Mertens, maar toen wou Napoli niet meewerken aan een transfer. Mertens zou ook de voorkeur geven aan een transfer naar de Premier League. Inter lijkt helemaal niet te moeten hopen, want Mertens zou niet voor een andere Italiaanse club dan Napoli willen spelen.

Ruslan Malinovskyi trok afgelopen zomer van KRC Genk naar het Italiaanse Atalanta, maar zou daar alweer kunnen vertrekken. Corriere dello Sport weet dat Fiorentina opnieuw aan zijn mouw trekt. La Viola wou hem ook vorige zomer al toen hij nog bij Genk speelde, maar moest het toen afleggen tegen Atalanta. Deze keer hebben ze mogelijk dus meer succes.
 
Wesley Moraes trok vorige zomer voor 25 miljoen euro van Club Brugge naar Aston Villa en zijn eerste seizoen in de Premier League was niet al te best. Na een goed begin deemsterde hij weg. De Braziliaan was in de Premier League goed voor slechts 5 goals en 1 assist in 21 wedstrijden. Mogelijk vertrekt hij dan ook vroegtijdig. In Turkije zijn er nu geruchten dat Trabzonspor de aanvaller graag naar Turkije wil halen.

Juventus zou komende mercato een nieuwe spits willen aantrekken. Toppers als Mauro Icardi, Gabriel Jesus en Timo Werner werden daarvoor al genoemd. Indien zij niet haalbaar blijken, zou het alternatief al bekend zijn. Zo meldt TuttoSport dat de Oude Dame aan een gevoelige transfer denkt. De grootmacht uit Turijn zou namelijk willen shoppen bij aartsrivaal SSC Napoli, zo zou Arek Milik op de transferlijst staan.

Internazionale moet in de zomer mogelijk afscheid nemen van Lautaro Martinez en speurt dus al naar mogelijke vervangers, want als hij vertrekt zal Romelu Lukaku natuurlijk een nieuwe spitsbroeder nodig hebben. Mogelijk wordt dat een oude bekende van bij Manchester United. La Gazzetta dello Sport schrijft immers dat Inter zijn pijlen op Anthony Martial zou richten indien Lautaro vertrekt.

LEES OOK: Kat en Dries verwelkomen zusje voor Ciro: dit is de naam

Denkt u dat Van Crombrugge volgend seizoen nog voor Anderlecht speelt?

Meest recent

Fans Anderlecht eisen ontslag na mercato: "Schaam u diep!"

De transferperiode in België zit er sinds maandagavond op. RSC Anderlecht slaagde er op de ...

64
64
Witte rook: Anderlecht pakt uit met lastminute aanwinst

Wie dacht dat het een drukke dag zou worden bij RSC Anderlecht kwam bedrogen uit, want op Deadline ...

251
251
'Renard stelt Hasi teleur: alarmfase rood in Anderlecht'

RSC Anderlecht is momenteel bezig aan een race tegen de klok om met Mihajlo Ilic op de valreep nog ...

405
405
AA Gent strikt oude bekende, deadline-drama bij Standard

Naar jaarlijkse traditie schakelen heel wat Beligsche ploegen een versnelling hoger op de slotdag ...

229
229
'Race tegen de klok bij RSCA: rampscenario voor Renard?'

Nu de deadline met rasse schreden nadert breken er nog spannende momenten aan voor RSC Anderlecht. ...

227
227
D-Day: Beerschot stunt, uitgaand verkeer in Genk & Charleroi

Om middernacht sluit ook in België de transfermarkt onverbiddelijk haar deuren. In de late ...

175
175
'Precaire wending: Anderlecht slikt enorme klap op mercato'

RSC Anderlecht lijkt voor het verstrijken van de transferdeadline nog een extra aanwinst te ...

1000
1000
Club domineert Rode Duivels: "Hij is een wereldvoetballer"

De selectie van de Rode Duivels heeft een aardig blauw-zwart tintje gekregen. Met Brandon Mechele, ...

627
627
Deadline deals: Antwerp, OHL, Zulte Waregem én KVK slaan toe

Een weekje na de meeste Europese landen, gaat ook in België de transfermarkt achter slot en ...

216
216
Spaanse gala-avond eindigt in nachtmerrie Yamal

Europees kampioen Spanje heeft zondagavond nog eens stevig uitgehaald. Zo won de ploeg van ...

230
230
Antwerp versterkt middenveld, Westerlo scoort lucky-transfer

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn deuren. En dus ...

111
111
'Anderlecht haalt uit: deadline-aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht wil vlak voor het verstrijken van de transferdeadline nog stevig toeslaan. Zo werken ...

1062
1062
'Plottwist in Gent: Leko keert kar, oude bekende tekent'

AA Gent heeft al een drukke zomer achter de rug, maar ook in de late uurtjes van de mercato zitten ...

496
496
Lokeren en Beveren zorgen voor transfervuurwerk

Sporting Lokeren en SK Beveren hebben op de laatste dag van de mercato nog heel wat transfers ...

276
276
Herman Brusselmans laat verbijsterend nieuws vallen

Eén van onze meest geliefde, maar tegelijk ook meest controversiële BV's heeft andermaal ...

176
176
Croky Cup: ontdek hier alle affiches in de 1/16de finales

Het interlandvoetbal ruimt komend weekend opnieuw plaats voor de nationale competities. Terwijl we ...

257
257
'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor nieuwe spits'

RSC Anderlecht haalde deze zomer een karrenvracht aan nieuwkomers in huis. Hoewel zij nog niet echt ...

640
640
'Vuurwerk bij AA Gent: Vanzeir out, JPL-revelatie in?'

AA Gent beantwoordde Ivan Leko zijn roep om versterking door Michal Skoras los te weken bij Club ...

651
651
Coucke zet Vandenhaute definitief buitenspel bij RSCA

Op de slotdag van de mercato heeft RSC Anderlecht nog veel werk aan de winkel, maar achter de ...

1344
1344
'Bolat verlaat Westerlo: doelman heeft nieuwe club beet'

Sinan Bolat gaat nog een transfer afronden. De ervaren doelman staat officieel onder contract bij ...

178
178
Bekende politicus zorgt voor rel bij Duivels-match

Het Lotto Park veranderde gisterenavond in één grote feesttempel, zo leek het alvast. ...

373
373
Massimo Bruno verrast iedereen met Belgische transfer

Massimo Bruno was al enkele maanden op zoek naar een club. Na zijn passage bij KV Kortrijk was de ...

210
210
Beerschot pakt alsnog uit met grote stunttransfer

Beerschot is moeizaam aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League, maar ze hebben de fans ...

218
218
Stijnen baalt: zomeraanwinst na maand al weg bij Patro

Zeer opmerkelijk nieuws vanuit Maasmechelen. Patro Eisden heeft daar een volgende vertrekker ...

108
108
Jackpot voor Antwerp: megatransfer officieel afgerond

Het zat er al dagen, zelfs weken aan te komen, maar ondertussen is het ook officieel. Mahamadou ...

484
484

Meer sportnieuws