'Biglia neemt standpunt in over terugkeer bij Anderlecht'

636 stemmen
'Biglia neemt standpunt in over terugkeer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht wil komend seizoen opnieuw een stap zetten in zijn proces, een Europees ticket veroveren lijkt zelfs een must voor de Brusselaars. Dan zal wel wat versterking moeten volgen tijdens de komende mercato. Maar gezien de financiële situatie zal Paars-Wit creatief moeten zijn.


Het aantrekken van transfervrije spelers kan bijvoorbeeld een goed alternatief zijn. En wat dat betreft krijgt Paars-Wit nu een mooie kans bij voormalig publiekslieveling Lucas Biglia. De Italiaanse journalist Nicolò Schira meldt dat AC Milan aan het management van Biglia heeft laten weten dat zijn aflopende contract niet verlengd kan worden en dus kan de Argentijn in de volgende mercato zonder transfersom elders aan de slag gaan.

Toch is de kans op een rentree op dit moment klein. Nu RSCA geen Europees speelt, is een terugkeer immers niet zo aantrekkelijk. Bovendien is het nog maar de vraag of de club aan zijn salariseisen kan voldoen. En tot slot zijn er nog verschillende andere ploegen die aan de middenvelder denken.

UPDATE 18/04
Biglia liet eerder deze week verstaan dat Anderlecht nog steeds een belangrijke plek in zijn hart heeft, een comeback in het Lotto Park lijkt er echter niet in te zitten. Bij La Dernière Heure weet men immers dat de middenvelder om familiale redenen neigt naar een terugkeer naar geboorteland Argentinië. Bovendien lijkt een speler van zijn kaliber ook financieel niet haalbaar voor de Brusselaars, al zouden de supporters hem dolgraag weer in een paars-wit shirt zien.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Anderlecht heeft nood aan een speler van dit type ...

Meest recent

'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

0
0
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

9
9
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

218
218
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

26
26
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

110
110
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

177
177
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

76
76
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

144
144
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

153
153
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

25
25
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

232
232
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

100
100
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

180
180
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

126
126
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

265
265
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

37
37
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

168
168
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

114
114
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

236
236
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1235
1235
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

112
112
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

317
317
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

396
396
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30

Meer sportnieuws