'Mourinho zet Vertonghen te kijk met absurd transferplan'

door
'Mourinho zet Vertonghen te kijk met absurd transferplan'

Jan Vertonghen komt steeds nadrukkelijker in het vizier van de Italiaanse topclubs. Internazionale werd recentelijk al veelvuldig genoemd en SSC Napoli zou eveneens aan hem denken. Nu blijkt ook AS Roma geïnteresseerd in de 32-jarige verdediger van Tottenham Hotspur.

Vertonghen is na dit seizoen transfervrij op te halen bij de Londenaren. AS Roma mikte aanvankelijk op een langer verblijf van Chris Smalling, maar de Engelsman zou na een goed seizoen in Rome terugkeren naar Manchester United. Om die reden mikt de club nu op Plan B, zo weet de The Daily Mail.

Het alternatief luistert dus naar de naam Vertonghen, die zijn aflopende contract bij Tottenham niet heeft verlengd en dus vrijwel zeker vertrekt. Mogelijk ligt zijn toekomst in Italië, maar ook een overgang naar Spanje is al meermaals ter sprake gebracht.

UPDATE 16/04

Het is zeer waarschijnlijk dat Jan Vertonghen straks zal vertrekken bij Spurs, en aan interesse is er geen gebrek, zo kon u bovenstaand al lezen. Voor de Rode Duivel zelf zou een verlengd verblijf in Londen ook zeker een optie zijn, maar voor Mourinho & co klaarblijkelijk niet. Dat zou dan ook betekenen dat ze op zoek moeten naar een vervanger.

Ééntje die dan liefst een paar jaar jonger is, zou je dan denken. Maar volgens Calciomercatoweb is dat niet bepaald het plan. Want zo zou Mourinho zijn oog hebben laten vallen op Diego Godin van Inter. Erg opvallend, gezien die met zijn 34 lentes nog twee jaar ouder is dan Vertonghen. Of de Belg dit allemaal zo logisch zal vinden, valt dan ook te betwijfelen.

Logisch?

Meest recent

Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

3
3
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

25
25
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

48
48
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

75
75
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

42
42
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

196
196
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

30
30
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

108
108
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

212
212
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

112
112
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

130
130
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

216
216
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

86
86
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

335
335
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

306
306
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

556
556
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

118
118
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

306
306
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

198
198
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

345
345
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

438
438
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

82
82
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

892
892

Meer sportnieuws