'Mourinho zet Vertonghen te kijk met absurd transferplan'

682 stemmen
'Mourinho zet Vertonghen te kijk met absurd transferplan'

Jan Vertonghen komt steeds nadrukkelijker in het vizier van de Italiaanse topclubs. Internazionale werd recentelijk al veelvuldig genoemd en SSC Napoli zou eveneens aan hem denken. Nu blijkt ook AS Roma geïnteresseerd in de 32-jarige verdediger van Tottenham Hotspur.

Vertonghen is na dit seizoen transfervrij op te halen bij de Londenaren. AS Roma mikte aanvankelijk op een langer verblijf van Chris Smalling, maar de Engelsman zou na een goed seizoen in Rome terugkeren naar Manchester United. Om die reden mikt de club nu op Plan B, zo weet de The Daily Mail.

Het alternatief luistert dus naar de naam Vertonghen, die zijn aflopende contract bij Tottenham niet heeft verlengd en dus vrijwel zeker vertrekt. Mogelijk ligt zijn toekomst in Italië, maar ook een overgang naar Spanje is al meermaals ter sprake gebracht.

UPDATE 16/04

Het is zeer waarschijnlijk dat Jan Vertonghen straks zal vertrekken bij Spurs, en aan interesse is er geen gebrek, zo kon u bovenstaand al lezen. Voor de Rode Duivel zelf zou een verlengd verblijf in Londen ook zeker een optie zijn, maar voor Mourinho & co klaarblijkelijk niet. Dat zou dan ook betekenen dat ze op zoek moeten naar een vervanger.

Ééntje die dan liefst een paar jaar jonger is, zou je dan denken. Maar volgens Calciomercatoweb is dat niet bepaald het plan. Want zo zou Mourinho zijn oog hebben laten vallen op Diego Godin van Inter. Erg opvallend, gezien die met zijn 34 lentes nog twee jaar ouder is dan Vertonghen. Of de Belg dit allemaal zo logisch zal vinden, valt dan ook te betwijfelen.

Logisch?

Meest recent

'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

4
4
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

18
18
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

5
5
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

31
31
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

46
46
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

182
182
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

41
41
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

25
25
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

44
44
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

335
335
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

36
36
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

154
154
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

109
109
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

589
589
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

129
129
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

109
109
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

396
396
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

635
635
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

469
469
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

408
408
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

485
485
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

218
218
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

250
250

Meer sportnieuws