'Coronatitel' wenkt voor Barça: "Zou me geen kampioen voelen"

door
'Coronatitel' wenkt voor Barça:

Momenteel staat FC Barcelona eerste in La Liga met twee punten voorsprong op Real Madrid. Met nog 11 speeldagen te gaan zou er echter nog veel kunnen gebeuren, alleen is het maar de vraag of die wedstrijden nog gespeeld zullen worden. Het coronavirus slaat bijzonder hard toe in Spanje en op dit moment lijkt een hervatting van het seizoen zeer moeilijk.


Na 27 duels hebben de Catalanen dus twee punten meer dan de Madrileense rivaal en staat het liefst elf punten voor op nummer drie Sevilla. Als de bal niet meer gaat rollen in het door corona hevig geteisterde Spanje, bestaat de kans dat Barça op basis van de huidige stand wordt uitgeroepen tot kampioen. Voor coach Quique Setién zou dat meteen de eerste prijs in zijn trainersloopbaan zijn.

Maar de 61-jarige trainer zou zich daar niet echt goed bij voelen. "Het is duidelijk dat ik het seizoen graag wil afmaken en zo kampioen wil worden, maar de situatie is zoals hij is", vertelt Setién tegen TV3. "Ik weet niet of het eerlijk zou zijn om het seizoen met deze stand te beëindigen. Ik zou me in ieder geval geen kampioen voelen, ook al hebben we nu twee punten meer dan Real Madrid, terwijl we nog op gelijke hoogte stonden toen ik hier arriveerde. Hopelijk kan het seizoen worden afgemaakt en dan zullen we zien of we onze voorsprong kunnen behouden."

LEES OOK: 'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

Trending:

'Anderlecht kan miljoenen vangen: transferdetails bekend'
'Anderlecht kan miljoenen vangen: transferdetails bekend'

Zou Barça een terechte kampioen zijn ...

Meest recent

Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

64
64
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

138
138
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

219
219
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

57
57
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

161
161
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

604
604
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

189
189
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

326
326
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

637
637
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

398
398
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

196
196
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1340
1340
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

148
148
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

622
622
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

163
163
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

768
768
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

280
280
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

668
668
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

253
253
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

839
839
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

662
662
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

972
972
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

662
662
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

370
370
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

512
512

Meer sportnieuws