'Coronatitel' wenkt voor Barça: "Zou me geen kampioen voelen"

door
'Coronatitel' wenkt voor Barça:

Momenteel staat FC Barcelona eerste in La Liga met twee punten voorsprong op Real Madrid. Met nog 11 speeldagen te gaan zou er echter nog veel kunnen gebeuren, alleen is het maar de vraag of die wedstrijden nog gespeeld zullen worden. Het coronavirus slaat bijzonder hard toe in Spanje en op dit moment lijkt een hervatting van het seizoen zeer moeilijk.


Na 27 duels hebben de Catalanen dus twee punten meer dan de Madrileense rivaal en staat het liefst elf punten voor op nummer drie Sevilla. Als de bal niet meer gaat rollen in het door corona hevig geteisterde Spanje, bestaat de kans dat Barça op basis van de huidige stand wordt uitgeroepen tot kampioen. Voor coach Quique Setién zou dat meteen de eerste prijs in zijn trainersloopbaan zijn.

Maar de 61-jarige trainer zou zich daar niet echt goed bij voelen. "Het is duidelijk dat ik het seizoen graag wil afmaken en zo kampioen wil worden, maar de situatie is zoals hij is", vertelt Setién tegen TV3. "Ik weet niet of het eerlijk zou zijn om het seizoen met deze stand te beëindigen. Ik zou me in ieder geval geen kampioen voelen, ook al hebben we nu twee punten meer dan Real Madrid, terwijl we nog op gelijke hoogte stonden toen ik hier arriveerde. Hopelijk kan het seizoen worden afgemaakt en dan zullen we zien of we onze voorsprong kunnen behouden."

LEES OOK: Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Zou Barça een terechte kampioen zijn ...

Meest recent

'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

2
2
Mannaert & Garcia spelen open kaart over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

23
23
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

52
52
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

256
256
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

158
158
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

131
131
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

191
191
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

323
323
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

105
105
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

296
296
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

65
65
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

195
195
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

437
437
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

157
157
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

277
277
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

141
141
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

204
204
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

107
107
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

1183
1183
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

106
106
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

369
369
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

360
360
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

266
266
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

262
262

Meer sportnieuws