Gazzetta dello Sport: 'Griezmann mag na één seizoen weer beschikken'

door
Gazzetta dello Sport: 'Griezmann mag na één seizoen weer beschikken'

FC Barcelona betaalde vorige zomer een smak geld om Antoine Griezmann over te nemen van Atletico Madrid. Maar de wereldkampioen kon in zijn eerste seizoen niet aan de verwachtingen voldoen. De kans bestaat zelfs dat hij na amper één jaar alweer vertrekt op Camp Nou.


Zoals alom geweten is men bij Barça nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe spits, iemand die op termijn in de voetsporen van Luis Suarez kan treden. En daarvoor is het vizier nu toch al een tijdje op Lautaro Martinez gericht. De smaakmaker van Internazionale heeft in zijn contract een afkoopsom van 111 miljoen euro staan, maar dat bedrag zou te hoog liggen voor de Catalanen. Daarom probeert men de transfersom nu te drukken door andere spelers in de deal op te nemen.

Maar namen als Ousmane Dembélé en zelfs Philippe Coutinho konden Inter niet overtuigen. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft de club van Romelu Lukaku echter laten weten dat het wel wil praten indien Griezmann onderdeel wordt van de deal. En volgens SPORT zegt Barça niet op voorhand 'neen'. De club was ook al bereid om de Fransman in te zetten om Neymar los te wringen bij PSG en zou dat nu ook zijn met Martinez.

Het zou dus zomaar kunnen dat Griezmann volgend seizoen de spitsbroeder van Lukaku wordt, al zijn we zover natuurlijk nog lang niet.

LEES OOK: ‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Welke aanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

5
5
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

22
22
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

36
36
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

108
108
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

72
72
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

44
44
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

73
73
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

222
222
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

753
753
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

79
79
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

69
69
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

81
81
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

312
312
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

400
400
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

379
379
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

629
629
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

201
201
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

253
253
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

499
499
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

369
369
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

279
279
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

252
252
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

270
270
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

131
131

Meer sportnieuws