TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Nainggolan, tegenvaller voor Club Brugge'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Nainggolan, tegenvaller voor Club Brugge'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zal komende zomer opnieuw een aantal huurlingen zien terugkeren. Middenvelder Aristote Nkaka bijvoorbeeld, moet volgens Spaanse media niet hopen op een verlengd verblijft bij Racing Santander. Ognjen Vranjes liet dan weer verstaan dat hij terugkeert, maar de verwachting is dat AEK Athene een poging zal ondernemen om hem definitief binnen te halen. Josué Sa zou op zijn beurt bij Huesca kunnen blijven, de Spaanse club heeft nog geen definitieve beslissing genomen maar zou weldra met Paars-Wit aan tafel kunnen gaan. En zo begint er stilaan toch heel wat beweging te komen bij de Brusselaars.

Joakim Maehle is één van de spelers die in aanmerking lijkt te komen voor een zomers vertrek bij KRC Genk. Maar de Deense back lijkt er zelf nog niet helemaal uit te zijn. "Ik heb de indruk dat de club en ik het eens zijn over mijn toekomstplannen. Het is niet de bedoeling dat ik hier blijf tot mijn contract in 2023 afloopt", verklaart hij immers aan Nordjyske. "Anderzijds voel ik me hier goed en de voorbije drie jaar heb ik alsmaar meer verantwoordelijkheid gekregen."

Club Brugge hengelde afgelopen wintermercato nadrukkelijk achter de Argentijnse spits Adolfo Gaich. In de komende transferperiode zou Blauw-Zwart een nieuwe poging kunnen ondernemen, maar de concurrentie is ondertussen wel serieus toegenomen. Zo zou ook Juventus zijn zinnen hebben gezet op de belofte-international, die nog steeds bij San Lorenzo onder contract ligt.

BUITENLAND
Timothy Castagne zou tijdens de volgende mercato wel eens kunnen vertrekken bij Atalanta, er heerst alvast voldoende interesse in de Rode Duivel. Volgens Corriere di Bergamo zou de voormalige speler van KRC Genk belangstelling genieten van Leicester City en Napoli. Beide ploegen werden al een tijdje gelinkt aan de rechtsachter en ze zijn dus nog altijd in de running.

Door het coronavirus zal Radja Nainggolan allicht een nieuwe transfer moeten maken. Cagliairi, dat hem momenteel huurt van Internazionale, is financieel immers niet meer in staat de ex-Rode Duivel te betalen. "Als Nainggolan bij onze club wil blijven, zullen we gesprekken opstarten met Inter maar dat zal heel moeilijk zijn. Als ik eerlijk ben, moet ik toegeven dat in de wereld na corona, Cagliari niet eens de helft van zijn loon kan betalen", vertelt preses Tommaso Giulini bij La Gazzetta dello Sport.

Everton wil de kloof met de Engelse top verkleinen en denkt daarvoor aan enkele toptransfers. Zo wil de club volgens Football Insider onder meer een poging wagen om Jack Grealish naar Goodison Park te halen. In de strijd om de felbegeerde middenvelder van Aston Villa moet het dan wel zien af te rekenen met de twee ploegen uit Manchester.

Gianluigi Buffon zit nu wel echt in de herfst van zijn carrière en komt bij Juventus ook niet zo vaak meer in actie. Maar van ophouden lijkt de Italiaan niet te weten, want volgens Corriere della Sera staat de doelman op het punt om bij te tekenen tot 2021. Het ziet er dus naar uit dat hij nog minstens tot zijn 43ste verdergaat.

Volgens de podcast Transfer Window mengt Liverpool zich in de strijd om Boubakary Soumaré. De 21-jarige middenvelder veroverde dit seizoen een basisplaats bij Lille en wist zich daar in de kijker te spelen van verschillende clubs. Newcastle United bracht in januari al een bod uit, maar die transfer zag Soumaré zelf niet zitten. De Magpies zouden echter een nieuwe poging overwegen, ook Manchester United ligt op vinkenslag.

FC Barcelona wil zijn aanvalslinie versterken en volgt daarvoor verschillende pistes. Volgens Sport is ook Federico Bernardeschi in beeld. De 26-jarige Italiaan is nochtans geen titularis bij Juventus en zou zelfs willen vertrekken omdat hij te weinig speelkansen krijgt. Juventus zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer vanaf 20 miljoen euro.

LEES OOK: Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Club moet in de volgende mercato een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

48
48
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

157
157
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

89
89
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

101
101
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

126
126
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

59
59
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

48
48
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

295
295
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

43
43
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

69
69
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

46
46
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

50
50
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

73
73
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

43
43
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

193
193
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

248
248
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

226
226
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

196
196
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

71
71
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

168
168
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

329
329
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

280
280
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

119
119

Meer sportnieuws