TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Nainggolan, tegenvaller voor Club Brugge'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Nainggolan, tegenvaller voor Club Brugge'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zal komende zomer opnieuw een aantal huurlingen zien terugkeren. Middenvelder Aristote Nkaka bijvoorbeeld, moet volgens Spaanse media niet hopen op een verlengd verblijft bij Racing Santander. Ognjen Vranjes liet dan weer verstaan dat hij terugkeert, maar de verwachting is dat AEK Athene een poging zal ondernemen om hem definitief binnen te halen. Josué Sa zou op zijn beurt bij Huesca kunnen blijven, de Spaanse club heeft nog geen definitieve beslissing genomen maar zou weldra met Paars-Wit aan tafel kunnen gaan. En zo begint er stilaan toch heel wat beweging te komen bij de Brusselaars.

Joakim Maehle is één van de spelers die in aanmerking lijkt te komen voor een zomers vertrek bij KRC Genk. Maar de Deense back lijkt er zelf nog niet helemaal uit te zijn. "Ik heb de indruk dat de club en ik het eens zijn over mijn toekomstplannen. Het is niet de bedoeling dat ik hier blijf tot mijn contract in 2023 afloopt", verklaart hij immers aan Nordjyske. "Anderzijds voel ik me hier goed en de voorbije drie jaar heb ik alsmaar meer verantwoordelijkheid gekregen."

Club Brugge hengelde afgelopen wintermercato nadrukkelijk achter de Argentijnse spits Adolfo Gaich. In de komende transferperiode zou Blauw-Zwart een nieuwe poging kunnen ondernemen, maar de concurrentie is ondertussen wel serieus toegenomen. Zo zou ook Juventus zijn zinnen hebben gezet op de belofte-international, die nog steeds bij San Lorenzo onder contract ligt.

BUITENLAND
Timothy Castagne zou tijdens de volgende mercato wel eens kunnen vertrekken bij Atalanta, er heerst alvast voldoende interesse in de Rode Duivel. Volgens Corriere di Bergamo zou de voormalige speler van KRC Genk belangstelling genieten van Leicester City en Napoli. Beide ploegen werden al een tijdje gelinkt aan de rechtsachter en ze zijn dus nog altijd in de running.

Door het coronavirus zal Radja Nainggolan allicht een nieuwe transfer moeten maken. Cagliairi, dat hem momenteel huurt van Internazionale, is financieel immers niet meer in staat de ex-Rode Duivel te betalen. "Als Nainggolan bij onze club wil blijven, zullen we gesprekken opstarten met Inter maar dat zal heel moeilijk zijn. Als ik eerlijk ben, moet ik toegeven dat in de wereld na corona, Cagliari niet eens de helft van zijn loon kan betalen", vertelt preses Tommaso Giulini bij La Gazzetta dello Sport.

Everton wil de kloof met de Engelse top verkleinen en denkt daarvoor aan enkele toptransfers. Zo wil de club volgens Football Insider onder meer een poging wagen om Jack Grealish naar Goodison Park te halen. In de strijd om de felbegeerde middenvelder van Aston Villa moet het dan wel zien af te rekenen met de twee ploegen uit Manchester.

Gianluigi Buffon zit nu wel echt in de herfst van zijn carrière en komt bij Juventus ook niet zo vaak meer in actie. Maar van ophouden lijkt de Italiaan niet te weten, want volgens Corriere della Sera staat de doelman op het punt om bij te tekenen tot 2021. Het ziet er dus naar uit dat hij nog minstens tot zijn 43ste verdergaat.

Volgens de podcast Transfer Window mengt Liverpool zich in de strijd om Boubakary Soumaré. De 21-jarige middenvelder veroverde dit seizoen een basisplaats bij Lille en wist zich daar in de kijker te spelen van verschillende clubs. Newcastle United bracht in januari al een bod uit, maar die transfer zag Soumaré zelf niet zitten. De Magpies zouden echter een nieuwe poging overwegen, ook Manchester United ligt op vinkenslag.

FC Barcelona wil zijn aanvalslinie versterken en volgt daarvoor verschillende pistes. Volgens Sport is ook Federico Bernardeschi in beeld. De 26-jarige Italiaan is nochtans geen titularis bij Juventus en zou zelfs willen vertrekken omdat hij te weinig speelkansen krijgt. Juventus zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer vanaf 20 miljoen euro.

LEES OOK: Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

Club moet in de volgende mercato een nieuwe spits halen ...

Meest recent

UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

5
5
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

25
25
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

21
21
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

93
93
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

70
70
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

457
457
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

299
299
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

268
268
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

319
319
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

275
275
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

390
390
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

383
383
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

395
395
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

215
215
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

347
347
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

170
170
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

221
221
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

186
186
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

178
178
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

536
536
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

103
103
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

184
184
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

350
350

Meer sportnieuws