TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Nainggolan, tegenvaller voor Club Brugge'

817 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Nainggolan, tegenvaller voor Club Brugge'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zal komende zomer opnieuw een aantal huurlingen zien terugkeren. Middenvelder Aristote Nkaka bijvoorbeeld, moet volgens Spaanse media niet hopen op een verlengd verblijft bij Racing Santander. Ognjen Vranjes liet dan weer verstaan dat hij terugkeert, maar de verwachting is dat AEK Athene een poging zal ondernemen om hem definitief binnen te halen. Josué Sa zou op zijn beurt bij Huesca kunnen blijven, de Spaanse club heeft nog geen definitieve beslissing genomen maar zou weldra met Paars-Wit aan tafel kunnen gaan. En zo begint er stilaan toch heel wat beweging te komen bij de Brusselaars.

Joakim Maehle is één van de spelers die in aanmerking lijkt te komen voor een zomers vertrek bij KRC Genk. Maar de Deense back lijkt er zelf nog niet helemaal uit te zijn. "Ik heb de indruk dat de club en ik het eens zijn over mijn toekomstplannen. Het is niet de bedoeling dat ik hier blijf tot mijn contract in 2023 afloopt", verklaart hij immers aan Nordjyske. "Anderzijds voel ik me hier goed en de voorbije drie jaar heb ik alsmaar meer verantwoordelijkheid gekregen."

Club Brugge hengelde afgelopen wintermercato nadrukkelijk achter de Argentijnse spits Adolfo Gaich. In de komende transferperiode zou Blauw-Zwart een nieuwe poging kunnen ondernemen, maar de concurrentie is ondertussen wel serieus toegenomen. Zo zou ook Juventus zijn zinnen hebben gezet op de belofte-international, die nog steeds bij San Lorenzo onder contract ligt.

BUITENLAND
Timothy Castagne zou tijdens de volgende mercato wel eens kunnen vertrekken bij Atalanta, er heerst alvast voldoende interesse in de Rode Duivel. Volgens Corriere di Bergamo zou de voormalige speler van KRC Genk belangstelling genieten van Leicester City en Napoli. Beide ploegen werden al een tijdje gelinkt aan de rechtsachter en ze zijn dus nog altijd in de running.

Door het coronavirus zal Radja Nainggolan allicht een nieuwe transfer moeten maken. Cagliairi, dat hem momenteel huurt van Internazionale, is financieel immers niet meer in staat de ex-Rode Duivel te betalen. "Als Nainggolan bij onze club wil blijven, zullen we gesprekken opstarten met Inter maar dat zal heel moeilijk zijn. Als ik eerlijk ben, moet ik toegeven dat in de wereld na corona, Cagliari niet eens de helft van zijn loon kan betalen", vertelt preses Tommaso Giulini bij La Gazzetta dello Sport.

Everton wil de kloof met de Engelse top verkleinen en denkt daarvoor aan enkele toptransfers. Zo wil de club volgens Football Insider onder meer een poging wagen om Jack Grealish naar Goodison Park te halen. In de strijd om de felbegeerde middenvelder van Aston Villa moet het dan wel zien af te rekenen met de twee ploegen uit Manchester.

Gianluigi Buffon zit nu wel echt in de herfst van zijn carrière en komt bij Juventus ook niet zo vaak meer in actie. Maar van ophouden lijkt de Italiaan niet te weten, want volgens Corriere della Sera staat de doelman op het punt om bij te tekenen tot 2021. Het ziet er dus naar uit dat hij nog minstens tot zijn 43ste verdergaat.

Volgens de podcast Transfer Window mengt Liverpool zich in de strijd om Boubakary Soumaré. De 21-jarige middenvelder veroverde dit seizoen een basisplaats bij Lille en wist zich daar in de kijker te spelen van verschillende clubs. Newcastle United bracht in januari al een bod uit, maar die transfer zag Soumaré zelf niet zitten. De Magpies zouden echter een nieuwe poging overwegen, ook Manchester United ligt op vinkenslag.

FC Barcelona wil zijn aanvalslinie versterken en volgt daarvoor verschillende pistes. Volgens Sport is ook Federico Bernardeschi in beeld. De 26-jarige Italiaan is nochtans geen titularis bij Juventus en zou zelfs willen vertrekken omdat hij te weinig speelkansen krijgt. Juventus zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer vanaf 20 miljoen euro.

LEES OOK: Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Club moet in de volgende mercato een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

3
3
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

77
77
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

113
113
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

36
36
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

32
32
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

105
105
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

106
106
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

38
38
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

327
327
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

248
248
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

327
327
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

101
101
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

61
61
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

396
396
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

59
59
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

252
252
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

81
81
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

484
484
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

138
138
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

772
772
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

308
308
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

396
396

Meer sportnieuws