TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Nainggolan, tegenvaller voor Club Brugge'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Nainggolan, tegenvaller voor Club Brugge'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zal komende zomer opnieuw een aantal huurlingen zien terugkeren. Middenvelder Aristote Nkaka bijvoorbeeld, moet volgens Spaanse media niet hopen op een verlengd verblijft bij Racing Santander. Ognjen Vranjes liet dan weer verstaan dat hij terugkeert, maar de verwachting is dat AEK Athene een poging zal ondernemen om hem definitief binnen te halen. Josué Sa zou op zijn beurt bij Huesca kunnen blijven, de Spaanse club heeft nog geen definitieve beslissing genomen maar zou weldra met Paars-Wit aan tafel kunnen gaan. En zo begint er stilaan toch heel wat beweging te komen bij de Brusselaars.

Joakim Maehle is één van de spelers die in aanmerking lijkt te komen voor een zomers vertrek bij KRC Genk. Maar de Deense back lijkt er zelf nog niet helemaal uit te zijn. "Ik heb de indruk dat de club en ik het eens zijn over mijn toekomstplannen. Het is niet de bedoeling dat ik hier blijf tot mijn contract in 2023 afloopt", verklaart hij immers aan Nordjyske. "Anderzijds voel ik me hier goed en de voorbije drie jaar heb ik alsmaar meer verantwoordelijkheid gekregen."

Club Brugge hengelde afgelopen wintermercato nadrukkelijk achter de Argentijnse spits Adolfo Gaich. In de komende transferperiode zou Blauw-Zwart een nieuwe poging kunnen ondernemen, maar de concurrentie is ondertussen wel serieus toegenomen. Zo zou ook Juventus zijn zinnen hebben gezet op de belofte-international, die nog steeds bij San Lorenzo onder contract ligt.

BUITENLAND
Timothy Castagne zou tijdens de volgende mercato wel eens kunnen vertrekken bij Atalanta, er heerst alvast voldoende interesse in de Rode Duivel. Volgens Corriere di Bergamo zou de voormalige speler van KRC Genk belangstelling genieten van Leicester City en Napoli. Beide ploegen werden al een tijdje gelinkt aan de rechtsachter en ze zijn dus nog altijd in de running.

Door het coronavirus zal Radja Nainggolan allicht een nieuwe transfer moeten maken. Cagliairi, dat hem momenteel huurt van Internazionale, is financieel immers niet meer in staat de ex-Rode Duivel te betalen. "Als Nainggolan bij onze club wil blijven, zullen we gesprekken opstarten met Inter maar dat zal heel moeilijk zijn. Als ik eerlijk ben, moet ik toegeven dat in de wereld na corona, Cagliari niet eens de helft van zijn loon kan betalen", vertelt preses Tommaso Giulini bij La Gazzetta dello Sport.

Everton wil de kloof met de Engelse top verkleinen en denkt daarvoor aan enkele toptransfers. Zo wil de club volgens Football Insider onder meer een poging wagen om Jack Grealish naar Goodison Park te halen. In de strijd om de felbegeerde middenvelder van Aston Villa moet het dan wel zien af te rekenen met de twee ploegen uit Manchester.

Gianluigi Buffon zit nu wel echt in de herfst van zijn carrière en komt bij Juventus ook niet zo vaak meer in actie. Maar van ophouden lijkt de Italiaan niet te weten, want volgens Corriere della Sera staat de doelman op het punt om bij te tekenen tot 2021. Het ziet er dus naar uit dat hij nog minstens tot zijn 43ste verdergaat.

Volgens de podcast Transfer Window mengt Liverpool zich in de strijd om Boubakary Soumaré. De 21-jarige middenvelder veroverde dit seizoen een basisplaats bij Lille en wist zich daar in de kijker te spelen van verschillende clubs. Newcastle United bracht in januari al een bod uit, maar die transfer zag Soumaré zelf niet zitten. De Magpies zouden echter een nieuwe poging overwegen, ook Manchester United ligt op vinkenslag.

FC Barcelona wil zijn aanvalslinie versterken en volgt daarvoor verschillende pistes. Volgens Sport is ook Federico Bernardeschi in beeld. De 26-jarige Italiaan is nochtans geen titularis bij Juventus en zou zelfs willen vertrekken omdat hij te weinig speelkansen krijgt. Juventus zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer vanaf 20 miljoen euro.

LEES OOK: Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

Club moet in de volgende mercato een nieuwe spits halen ...

Meest recent

'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

19
19
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

54
54
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

115
115
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

56
56
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

96
96
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

167
167
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

378
378
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

565
565
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

332
332
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

233
233
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

319
319
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

118
118
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

537
537
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

174
174
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

58
58
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

65
65
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

71
71
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

144
144
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

326
326
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

253
253
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

393
393
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

60
60
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

422
422
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

119
119
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

191
191

Meer sportnieuws