TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Nainggolan, tegenvaller voor Club Brugge'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Nainggolan, tegenvaller voor Club Brugge'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zal komende zomer opnieuw een aantal huurlingen zien terugkeren. Middenvelder Aristote Nkaka bijvoorbeeld, moet volgens Spaanse media niet hopen op een verlengd verblijft bij Racing Santander. Ognjen Vranjes liet dan weer verstaan dat hij terugkeert, maar de verwachting is dat AEK Athene een poging zal ondernemen om hem definitief binnen te halen. Josué Sa zou op zijn beurt bij Huesca kunnen blijven, de Spaanse club heeft nog geen definitieve beslissing genomen maar zou weldra met Paars-Wit aan tafel kunnen gaan. En zo begint er stilaan toch heel wat beweging te komen bij de Brusselaars.

Joakim Maehle is één van de spelers die in aanmerking lijkt te komen voor een zomers vertrek bij KRC Genk. Maar de Deense back lijkt er zelf nog niet helemaal uit te zijn. "Ik heb de indruk dat de club en ik het eens zijn over mijn toekomstplannen. Het is niet de bedoeling dat ik hier blijf tot mijn contract in 2023 afloopt", verklaart hij immers aan Nordjyske. "Anderzijds voel ik me hier goed en de voorbije drie jaar heb ik alsmaar meer verantwoordelijkheid gekregen."

Club Brugge hengelde afgelopen wintermercato nadrukkelijk achter de Argentijnse spits Adolfo Gaich. In de komende transferperiode zou Blauw-Zwart een nieuwe poging kunnen ondernemen, maar de concurrentie is ondertussen wel serieus toegenomen. Zo zou ook Juventus zijn zinnen hebben gezet op de belofte-international, die nog steeds bij San Lorenzo onder contract ligt.

BUITENLAND
Timothy Castagne zou tijdens de volgende mercato wel eens kunnen vertrekken bij Atalanta, er heerst alvast voldoende interesse in de Rode Duivel. Volgens Corriere di Bergamo zou de voormalige speler van KRC Genk belangstelling genieten van Leicester City en Napoli. Beide ploegen werden al een tijdje gelinkt aan de rechtsachter en ze zijn dus nog altijd in de running.

Door het coronavirus zal Radja Nainggolan allicht een nieuwe transfer moeten maken. Cagliairi, dat hem momenteel huurt van Internazionale, is financieel immers niet meer in staat de ex-Rode Duivel te betalen. "Als Nainggolan bij onze club wil blijven, zullen we gesprekken opstarten met Inter maar dat zal heel moeilijk zijn. Als ik eerlijk ben, moet ik toegeven dat in de wereld na corona, Cagliari niet eens de helft van zijn loon kan betalen", vertelt preses Tommaso Giulini bij La Gazzetta dello Sport.

Everton wil de kloof met de Engelse top verkleinen en denkt daarvoor aan enkele toptransfers. Zo wil de club volgens Football Insider onder meer een poging wagen om Jack Grealish naar Goodison Park te halen. In de strijd om de felbegeerde middenvelder van Aston Villa moet het dan wel zien af te rekenen met de twee ploegen uit Manchester.

Gianluigi Buffon zit nu wel echt in de herfst van zijn carrière en komt bij Juventus ook niet zo vaak meer in actie. Maar van ophouden lijkt de Italiaan niet te weten, want volgens Corriere della Sera staat de doelman op het punt om bij te tekenen tot 2021. Het ziet er dus naar uit dat hij nog minstens tot zijn 43ste verdergaat.

Volgens de podcast Transfer Window mengt Liverpool zich in de strijd om Boubakary Soumaré. De 21-jarige middenvelder veroverde dit seizoen een basisplaats bij Lille en wist zich daar in de kijker te spelen van verschillende clubs. Newcastle United bracht in januari al een bod uit, maar die transfer zag Soumaré zelf niet zitten. De Magpies zouden echter een nieuwe poging overwegen, ook Manchester United ligt op vinkenslag.

FC Barcelona wil zijn aanvalslinie versterken en volgt daarvoor verschillende pistes. Volgens Sport is ook Federico Bernardeschi in beeld. De 26-jarige Italiaan is nochtans geen titularis bij Juventus en zou zelfs willen vertrekken omdat hij te weinig speelkansen krijgt. Juventus zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer vanaf 20 miljoen euro.

LEES OOK: Ontslag Vreven? Nainggolan en co vellen oordeel

Club moet in de volgende mercato een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

0
0
'Om deze reden verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

18
18
PSV niet gerust: Bosz velt zijn oordeel over Union

Deze week wordt de league phase van de Champions League op gang getrapt. De eerste wedstrijden ...

47
47
'Loodzware opdracht Lukaku bij terugkeer bij Anderlecht'

Anderlecht moest zondag vrede nemen met een gelijkspel tegen KRC Genk. Eén van de ...

154
154
Cruciaal nieuws: Homawoo reageert na horrorbotsing

Standard slaagde er afgelopen weekend opnieuw niet in om zijn wedstrijd te winnen. Het moest deze ...

61
61
'Real Madrid heeft al mega vervanger voor Vinicius Jr'

Real Madrid hield zich al bij al nog vrij rustig op de transfermarkt deze zomer. Het bleef bij vier ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

217
217
Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Royal Antwerp FC ging met de billen bloot tegen KAA Gent en blijft in de Jupiler Pro League na een ...

563
563
Doku verbaast na glansrol: onthulling slaat in als bom

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

172
172
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

528
528
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

300
300
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

337
337
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

243
243
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

367
367
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

183
183
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

542
542
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

520
520
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

393
393
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

1762
1762
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

402
402
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

160
160
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

424
424
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

736
736
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

577
577
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

1251
1251

Meer sportnieuws