'Belangrijk nieuws voor Club: Ajax neemt beslissing over Marin'

door
'Belangrijk nieuws voor Club: Ajax neemt beslissing over Marin'

Hoewel het nog niet officieel zeker is van de titel, is men bij Club Brugge wel al druk in de weer met de voorbereidingen op het komende seizoen. Zo liet coach Philippe Clement onlangs verstaan dat Blauw-Zwart al bezig is met het bestuderen van interessante transferdoelwitten. Dat er versterking op komst is, staat dan ook buiten kijf.


Vooral op het middenveld is wat extra mankracht geen overbodige luxe en daarvoor werden al verschillende pistes aangehaald. Zo viel onlangs ook opnieuw de naam van Razvan Marin. De Roemeense oud-speler van Standard was afgelopen winter al in beeld, maar toen kwam het niet tot een akkoord. Komende zomer zou Club mogelijk een nieuwe poging wagen. Maar zijn huidige club Ajax lijkt enkel bereid om mee te werken aan een huurbeurt.

Zo liet VI-verslagever Marco Timmer dat de Amsterdammers nog niet van plan zijn om Marin, en ook zijn ploegmaat Edson Álvarez, definitief af te schrijven. "De situatie van Marin en Álvarez is duidelijk. Beiden hebben ze niet aan de verwachtingen voldaan, ondanks dat het hele dure aankopen zijn geweest. Ik verwacht dat zij verhuurd zullen worden als het zicht op speeltijd uitblijft, want in de huidige situatie gaat Ajax nooit de aankoopbedragen terugkrijgen en is verkopen dus niet slim", wordt Timmer geciteerd door Ajax Showtime.

De journalist acht de kans wel groot dat Marin (tijdelijk) andere oorden zal opzoeken. In de Johan Cruijf ArenA kon hij nog niet overtuigen en ondertussen is hij flink gezakt in de hiërarchie. "Van Álvarez heb je nog wel het idee dat hij kan gaan spelen, maar Marin is echt voorbijgestreefd. Ook door tal van jongelingen."

LEES OOK: 'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Zou Marin voor Club een goede optie zijn om te huren?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

114
114
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

75
75
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

130
130
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

54
54
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

70
70
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

203
203
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

225
225
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

83
83
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

501
501
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

208
208
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

98
98
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

188
188
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

191
191
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

345
345
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

575
575
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

247
247
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

475
475
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

103
103
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

372
372
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

272
272
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

250
250
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

93
93
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

142
142
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

109
109
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

612
612

Meer sportnieuws