'Belangrijk nieuws voor Club: Ajax neemt beslissing over Marin'

925 stemmen
'Belangrijk nieuws voor Club: Ajax neemt beslissing over Marin'

Hoewel het nog niet officieel zeker is van de titel, is men bij Club Brugge wel al druk in de weer met de voorbereidingen op het komende seizoen. Zo liet coach Philippe Clement onlangs verstaan dat Blauw-Zwart al bezig is met het bestuderen van interessante transferdoelwitten. Dat er versterking op komst is, staat dan ook buiten kijf.


Vooral op het middenveld is wat extra mankracht geen overbodige luxe en daarvoor werden al verschillende pistes aangehaald. Zo viel onlangs ook opnieuw de naam van Razvan Marin. De Roemeense oud-speler van Standard was afgelopen winter al in beeld, maar toen kwam het niet tot een akkoord. Komende zomer zou Club mogelijk een nieuwe poging wagen. Maar zijn huidige club Ajax lijkt enkel bereid om mee te werken aan een huurbeurt.

Zo liet VI-verslagever Marco Timmer dat de Amsterdammers nog niet van plan zijn om Marin, en ook zijn ploegmaat Edson Álvarez, definitief af te schrijven. "De situatie van Marin en Álvarez is duidelijk. Beiden hebben ze niet aan de verwachtingen voldaan, ondanks dat het hele dure aankopen zijn geweest. Ik verwacht dat zij verhuurd zullen worden als het zicht op speeltijd uitblijft, want in de huidige situatie gaat Ajax nooit de aankoopbedragen terugkrijgen en is verkopen dus niet slim", wordt Timmer geciteerd door Ajax Showtime.

De journalist acht de kans wel groot dat Marin (tijdelijk) andere oorden zal opzoeken. In de Johan Cruijf ArenA kon hij nog niet overtuigen en ondertussen is hij flink gezakt in de hiërarchie. "Van Álvarez heb je nog wel het idee dat hij kan gaan spelen, maar Marin is echt voorbijgestreefd. Ook door tal van jongelingen."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Zou Marin voor Club een goede optie zijn om te huren?

Meest recent

"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

1
1
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

50
50
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

56
56
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

38
38
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

96
96
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

289
289
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

30
30
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

300
300
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

86
86
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

268
268
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

150
150
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

325
325
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

436
436
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

438
438
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

101
101
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

524
524
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

182
182
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

56
56
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

632
632
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

312
312
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

316
316
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

519
519
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

209
209
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

101
101

Meer sportnieuws