Club mag toch hopen op toptransfer: "25 miljoen is correcte prijs"

door
Club mag toch hopen op toptransfer:

Door de coronacrisis is de kans klein dat er in de komende mercato met grote bedragen zal gesmeten zal worden. Toch hoopt men bij Club Brugge om alsnog de nodige miljoenen te ontvangen. Vooral Emmanuel Dennis zou daarvoor te moeten gaan zorgen, de Nigeriaanse aanvaller lijkt alvast klaar voor een nieuwe stap in zijn carrière.


De voorbije maanden werd Dennis, die naam maakte met zijn doelpunten tegen Real Madrid en Manchester United, al gelinkt aan tal van ploegen. Daarbij ook de Duitse topclub Borussia Dortmund. En volgens 90 Min zou de huidige werkgever van Thorgan Hazard en Axel Witsel nog steeds geïnteresseerd zijn. Het bekende medium tipt hem immers als één van de mogelijke opvolgers van Jadon Sancho, die hoog op de verlanglijstjes van verschillende Europese grootmachten staat.

Volgens 90 Min zou Dennis in het Signal Iduna Park kunnen uitgroeien van 'interessante belofte' tot 'sterspeler'. Maar het medium ziet wel enkele struikelblokken. Zo benadrukt men dat Dennis nog 'geen afgewerkt' product is. Bovendien heerst er heel wat concurrentie voor de Nigeriaan. De vraagprijs van zo'n 25 miljoen euro wordt wel als correct bestempeld.

Maar Dennis is niet de enige potentiële vervanger voor Sancho bij Dortmund. In het artikel worden ook een zestal andere namen naar voren geschoven. Daarbij onder meer AA Gent-aanvaller Jonathan David en nog een aantal spelers zoals Milot Rashica (Werder Bremen), Javairo Dilrosun (Hertha Berlijn) en Calvin Stengs (AZ Alkmaar).

LEES OOK: Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Dortmund?

Meest recent

Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

28
28
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

12
12
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

32
32
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

52
52
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

38
38
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

70
70
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

312
312
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

13
13
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

197
197
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

283
283
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

620
620
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

145
145
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

572
572
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

310
310
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

123
123
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

115
115
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

462
462
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

477
477
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

543
543
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

632
632
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

253
253
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1053
1053
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

494
494
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

140
140
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

265
265

Meer sportnieuws