Club mag toch hopen op toptransfer: "25 miljoen is correcte prijs"

door
Club mag toch hopen op toptransfer:

Door de coronacrisis is de kans klein dat er in de komende mercato met grote bedragen zal gesmeten zal worden. Toch hoopt men bij Club Brugge om alsnog de nodige miljoenen te ontvangen. Vooral Emmanuel Dennis zou daarvoor te moeten gaan zorgen, de Nigeriaanse aanvaller lijkt alvast klaar voor een nieuwe stap in zijn carrière.


De voorbije maanden werd Dennis, die naam maakte met zijn doelpunten tegen Real Madrid en Manchester United, al gelinkt aan tal van ploegen. Daarbij ook de Duitse topclub Borussia Dortmund. En volgens 90 Min zou de huidige werkgever van Thorgan Hazard en Axel Witsel nog steeds geïnteresseerd zijn. Het bekende medium tipt hem immers als één van de mogelijke opvolgers van Jadon Sancho, die hoog op de verlanglijstjes van verschillende Europese grootmachten staat.

Volgens 90 Min zou Dennis in het Signal Iduna Park kunnen uitgroeien van 'interessante belofte' tot 'sterspeler'. Maar het medium ziet wel enkele struikelblokken. Zo benadrukt men dat Dennis nog 'geen afgewerkt' product is. Bovendien heerst er heel wat concurrentie voor de Nigeriaan. De vraagprijs van zo'n 25 miljoen euro wordt wel als correct bestempeld.

Maar Dennis is niet de enige potentiële vervanger voor Sancho bij Dortmund. In het artikel worden ook een zestal andere namen naar voren geschoven. Daarbij onder meer AA Gent-aanvaller Jonathan David en nog een aantal spelers zoals Milot Rashica (Werder Bremen), Javairo Dilrosun (Hertha Berlijn) en Calvin Stengs (AZ Alkmaar).

LEES OOK: Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Dortmund?

Meest recent

Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

1
1
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

51
51
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

32
32
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

30
30
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

61
61
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

24
24
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

64
64
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

102
102
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

349
349
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

114
114
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

165
165
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

285
285
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

367
367
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

76
76
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

132
132
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

530
530
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

146
146
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

104
104
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

279
279
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

976
976
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

297
297
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

321
321

Meer sportnieuws