Club mag toch hopen op toptransfer: "25 miljoen is correcte prijs"

410 stemmen
Club mag toch hopen op toptransfer:

Door de coronacrisis is de kans klein dat er in de komende mercato met grote bedragen zal gesmeten zal worden. Toch hoopt men bij Club Brugge om alsnog de nodige miljoenen te ontvangen. Vooral Emmanuel Dennis zou daarvoor te moeten gaan zorgen, de Nigeriaanse aanvaller lijkt alvast klaar voor een nieuwe stap in zijn carrière.


De voorbije maanden werd Dennis, die naam maakte met zijn doelpunten tegen Real Madrid en Manchester United, al gelinkt aan tal van ploegen. Daarbij ook de Duitse topclub Borussia Dortmund. En volgens 90 Min zou de huidige werkgever van Thorgan Hazard en Axel Witsel nog steeds geïnteresseerd zijn. Het bekende medium tipt hem immers als één van de mogelijke opvolgers van Jadon Sancho, die hoog op de verlanglijstjes van verschillende Europese grootmachten staat.

Volgens 90 Min zou Dennis in het Signal Iduna Park kunnen uitgroeien van 'interessante belofte' tot 'sterspeler'. Maar het medium ziet wel enkele struikelblokken. Zo benadrukt men dat Dennis nog 'geen afgewerkt' product is. Bovendien heerst er heel wat concurrentie voor de Nigeriaan. De vraagprijs van zo'n 25 miljoen euro wordt wel als correct bestempeld.

Maar Dennis is niet de enige potentiële vervanger voor Sancho bij Dortmund. In het artikel worden ook een zestal andere namen naar voren geschoven. Daarbij onder meer AA Gent-aanvaller Jonathan David en nog een aantal spelers zoals Milot Rashica (Werder Bremen), Javairo Dilrosun (Hertha Berlijn) en Calvin Stengs (AZ Alkmaar).

LEES OOK: 'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Dortmund?

Meest recent

Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

36
36
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

50
50
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

111
111
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

66
66
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

67
67
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

131
131
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

90
90
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

41
41
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

430
430
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

67
67
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

37
37
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

224
224
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

94
94
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

175
175
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

412
412
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

349
349
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

92
92
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

61
61
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

192
192
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

175
175
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

65
65
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

450
450
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

323
323
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

85
85

Meer sportnieuws