TRANSFERUURTJE: 'Milan wil deal met Anderlecht, sensationele terugkeer Ronaldo'

door
TRANSFERUURTJE: 'Milan wil deal met Anderlecht, sensationele terugkeer Ronaldo'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
In Italië werd beweerd dat Alexis Saelemaekers na het seizoen zou terugkeren naar Anderlecht. Maar bij La Dernière Heure nam men contact op met de entourage en daar oordeelde men dat een vroegtijdige terugkeer zeer onwaarschijnlijk is. Volgens LDH gaan de Italianen weldra een andere voorstel doen. Zo willen ze opnieuw met de Brusselaars aan tafel gaan om een lagere afkoopsom te onderhandelen.

Sébastien Dewaest is één van de weinige kampioenenmakers van vorig seizoen, die momenteel nog steeds bij KRC Genk zit. De kans dat hij tijdens de komende transferzomer wel vertrekt, is echter klein. In een interview met L'Avenir liet de aanvoerder verstaan dat een transfer geen prioriteit is. "Ik zit nu al vijf jaar bij Genk en heb nog een contract van vier seizoenen. Ik ben dus zeker niet gehaast om te vertrekken", klonk het.

Het zat er al even aan te komen, maar nu bevestigt Antwerp ook officieel dat het de aankoopoptie van Koji Miyoshi gelicht heeft. De Japanse flankspeler werd sinds de zomer gehuurd van Kawasaki Frontale en scoorde in veertien wedstrijden één keer. De 23-jarige heeft nu zijn handtekening gezet onder een overeenkomst tot 2023.

BUITENLAND
Juventus moet mogelijk stevig verkopen om de coronaverliezen te compenseren. Zo kwam Corriere dello Sport maandag met een spraakmakend gerucht. Volgens de Italiaanse sportkrant zou het bestuur van Juve bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Cristiano Ronaldo. Indien hij vertrekt, zou de Oude Dame zich immers zo'n 31 miljoen euro aan salaris en bonussen uitsparen per seizoen. Bovendien zou de 35-jarige nog een mooie som opbrengen, er wordt gewag gemaakt van zo'n 60 miljoen euro. Volgens het medium is vooral een terugkeer naar Real Madrid aan de orde.

AC Milan zou azen op een comeback van Thiago Silva. De Braziliaanse verdediger van Paris Saint-Germain verliet in 2012 de Rossoneri voor de Franse hoofdstad, en groeide daar uit tot een ware steunpilaar in de defensie. Volgens FootballItalia zou Thiago Silva de perfecte aankoop zijn voor de relatief jonge defensie van de Italianen.

Liverpool wil zijn kern versterken in de breedte en daarvoor zouden de Reds hun zinnen hebben gezet op een duo van Borussia Mönchengladbach. Het Duitse Express weet dat Liverpool hengelt naar de diensten van Marcus Thuram. De cliënt van Mino Raiola ligt nog tot medio 2023 vast bij zijn club. Naast Thuram zou Liverpool zijn oog ook op zijn ploeggenoot Denis Zakaria hebben laten vallen.

Ajax zou deze zomer een straffe slag willen slaan op de transfermarkt. De Amsterdammers zouden azen op aanvaller Ferran Torres, zo meldt Goal. Torres ligt bij Valencia nog vast tot medio 2021, en geldt als een groot talent. De Amsterdammers zijn echter allesbehalve topfavoriet om de Spanjaard in te lijven. Op dit moment zou een Borussia Dortmund over de beste papieren beschikken.

De kans bestaat dat Paul Pogba komende zomer vertrekt bij Manchester United, Real Madrid en Juventus worden als bestemmingen naar voren geschoven. AS meldt alvast dat Pogba zelf zijn voorkeur al uitgesproken heeft. Hij verkiest een transfer naar Real boven een terugkeer in Turijn. L'Equipe gaat zelfs nog een stap verder en stelt dat Juventus helemaal geen optie is. Real mag zich dus in de handen wrijven, al zal het uiteraard wel nog een akkoord moeten vinden met Man Utd.

LEES OOK: Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Denkt u dat Saelemakers het zal schoppen tot de Europese top?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

30
30
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

50
50
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

26
26
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

229
229
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

56
56
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

290
290
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

41
41
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

147
147
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

337
337
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

387
387
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

196
196
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

641
641
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

430
430
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

96
96
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

205
205
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

134
134
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

122
122
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

165
165
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

450
450
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

687
687
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

335
335
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

194
194
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

158
158
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

562
562
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

556
556

Meer sportnieuws