'Plan Eleven: deze nieuwe wedstrijduren in JPL liggen op tafel'

door
'Plan Eleven: deze nieuwe wedstrijduren in JPL liggen op tafel'

Vlak voordat het coronavirus ook de Jupiler Pro League besmette, vonden de profclubs wel nog een akkoord over de televisierechten. Die zullen voor een pak miljoenen verkocht worden aan Eleven Sports. En dat gaat gepaard met enkele grote veranderingen, zeker wat betreft de wedstrijduren.


Eleven onderhandelt momenteel met telecom-operatoren over de verkoop van de wedstrijduitzendingen, dus normaal gezien is het voor de kijker niet nodig om van televisieabonnement te veranderen. Maar er zal allicht wel op andere uren gespeeld worden. Eerder geraakte al bekend dat het een optie is om ook zondagmiddag al wedstrijden af te werken. Bij Het Laatste Nieuws meldt men dat dit vooral voor 1B bedoeld is, net zoals het voetballen op maandagavond en een wedstrijd op vrijdag om 19u.

In de Jupiler Pro League zou de vrijdagavondwedstrijd behouden worden. Op zaterdag zou er al rond de klok van 16u begonnen worden, met de laatste match om 20u30. En op zondag zouden we naar vier speelmomenten gaan: 14u, 16u15, 18u15 en 20u30. Maar die nieuwe wedstrijduren staan zeker nog niet vast. Zo zou er volgens HLN deze week nieuw overleg gepland staan en daarbij wordt ook rekening gehouden met de eisen van de supporters.

Met behulp van een enquete werd al eens gepolst bij de fans. De meesten kunnen zich wel vinden in de nieuwe aftrap-uren van 1A, zo lang de wedstrijden maar niet te laat en niet te vroeg beginnen. Voetbal op maandagavond of op het middaguur zou helemaal niet gesmaakt worden.

LEES OOK: Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

🚀

Bent u voor of tegen maandagavondvoetbal?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

18
18
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

65
65
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

40
40
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

75
75
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

213
213
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

181
181
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

195
195
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

18
18
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

471
471
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

363
363
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

249
249
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

379
379
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

101
101
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

80
80
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

54
54
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

160
160
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

100
100
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

76
76
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

82
82
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

50
50
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

118
118
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

250
250
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

48
48
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

325
325

Meer sportnieuws