'Sheffield United wil ook smaakmaker Club Brugge wegplukken'

door
'Sheffield United wil ook smaakmaker Club Brugge wegplukken'

Definitief is het niet helemaal, maar er is weinig reden om nog te twijfelen aan de landstitel van Club Brugge. Er bestaat wel nog wat onduidelijkheid over de bekerfinale, verder kan Blauw-Zwart zich echter volledig gaan focussen op het komende seizoen. Zo belooft het weer een drukke transferperiode te gaan worden.


Coach Philippe Clement liet al verstaan dat Club al druk in de weer is met het in kaart brengen van de potentiële aanwinsten. Maar ook aan uitgaande zijde mag de nodige beweging verwacht worden, zelfs enkele sterkhouders lijken in aanmerking te komen voor een vertrek. Vooral Emmanuel Dennis is stilaan rijp voor een nieuwe stap in zijn carrière. En aan interesse in de Nigeriaanse aanvaller geen gebrek.

Afgelopen winter al werd Dennis gelinkt aan verschillende ploegen, vooral Newcastle was toen behoorlijk concreet. En die ploeg zou hem nog lang niet vergeten zijn. Volgens het Nigeriaanse medium Brila hebben de Magpies zich opnieuw aan het front gemeld. Coach Steve Bruce zou alvast overtuigd zijn en de verwachting is dat Newcastle in de zomer een nieuwe poging zal wagen. Door de hoge vraagprijs van Blauw-Zwart worden wel zware onderhandelingen verwacht.

UPDATE 05/04
Newcastle United zou dus opnieuw in de markt zijn voor Dennis, maar er zijn nog meer geïnteresseerden vanuit Engeland. Zo meldt Yorkshire Live dat ook Sheffield United zijn zinnen heeft gezet op de Nigeriaanse aanvaller. De promovendus haalde afgelopen winter al Sander Berge weg bij KRC Genk en zouden nu dus opnieuw een smaakmaker uit de Jupiler Pro League willen wegplukken. Het medium vreest wel dat de grote concurrentie een eventuele transfer in de weg kan staan.

LEES OOK: 'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Trending:

Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

Denkt u dat Dennis meteen zou meekunnen in de Premier League?

Meest recent

'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

90
90
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

51
51
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

15
15
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

376
376
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

43
43
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

610
610
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

117
117
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

113
113
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

256
256
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

91
91
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

684
684
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

514
514
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

323
323
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

202
202
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

708
708
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

47
47
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

348
348
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

342
342
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

434
434
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1209
1209
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

71
71
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2057
2057
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

136
136
Gent bedwingt Charleroi, STVV blijft foutloos tegen Westerlo

Binnen een drietal weken start het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De eersteklassers zijn ...

211
211
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Met Jelle Bataille zag Antwerp FC andermaal een sterkhouder vertrekken. En er zitten nog meer ...

1062
1062

Meer sportnieuws