TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne denkt aan transfer, Anderlecht opent gesprekken'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne denkt aan transfer, Anderlecht opent gesprekken'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zal wellicht snel de gesprekken openen over een eerste transfer voor volgend seizoen. Derrick Luckassen geeft aan dat zijn makelaar Mino Raiola naar een oplossing voor hem zoekt voor volgend seizoen. Alle opties worden daarbij opengelaten, behalve een terugkeer naar PSV. Ongetwijfeld zal er dus ook met Anderlecht gepraat worden.



KRC Genk mag in de zomer opnieuw Edon Zhegrova verwelkomen, nadat de flankaanvaller het voorbije anderhalf jaar op huurbasis bij FC Basel speelde. De Zwitsers hebben de aankoopoptie van 3,5 miljoen euro echter niet gelicht. In Zwitserland denken ze nu dat Genk straks meer dan die som zal kunnen vangen.

Ook Amine Khammas keert terug na een uitleenbeurt. Hij speelde het voorbije jaar bij Lommel. De linksachter speelde zich er in de kijker en wordt gevolgd door AA Gent en Zulte Waregem. Genk wil hem echter een nieuwe kans geven en zou een nieuw driejarig contract hebben klaarliggen.



BUITENLAND

Kevin De Bruyne werd de voorbije maanden al aan een transfer gelinkt nadat Manchester City door de UEFA voor twee jaar uitgesloten werd van Europees voetbal. Die mogelijkheid zou nog steeds niet helemaal van de baan zijn en er zouden al twee clubs op de loer liggen. Real Madrid en Juventus zouden zijn situatie in de gaten houden. De Italianen zouden daarbij denken aan een ruildeal met Miralem Pjanic.

Ook Gareth Bale werd de voorbije maanden en zelfs jaren nadrukkelijk aan een transfer gelinkt, onder meer nadat zijn relatie met Zinedine Zidane helemaal verzuurde. Maar de Welshman zou nu afzien van de mogelijkheid om Real Madrid te verlaten en willen knokken voor een plaats in de kern. Hij zou bij de club willen blijven tot zijn contract in 2022 afloopt en daarna transfervrij willen vertrekken.



Real trok de voorbije jaren ook heel wat jong geweld aan en er zou alweer een transfer van een toptalent in de steigers staan. De Koninklijke zou Rayan Cherki hoog op zijn verlanglijstje gezet hebben. De 16-jarige aanvaller maakte dit seizoen zijn debuut bij Olympique Lyon. Real zou hem niet meteen willen overnemen, maar eerst nog twee jaar bij Lyon laten rijpen.

FC Barcelona probeerde de voorbije weken om Marc-André ter Stegen langer aan zich te binden, maar slaagde daar tot dusver nog niet in. Het verschil tussen vraag en aanbod zou groot zijn en er liggen ook nog andere clubs op de loer. Ter Stegen zou maar liefst 10 miljoen euro per seizoen willen gaan verdienen, maar dat ziet Barça niet zitten.



Ruslan Malinovskyi kan na één seizoen alweer vertrekken bij Atalanta. De Oekraïnse kampioenenmaker van Genk kon in Bergamo tot dusver geen basisplaats afdwingen, maar heeft wel de interesse van een reeksgenoot gelokt. Fiorentina zou interesse tonen, maar aast tegelijk ook op Marash Kumballa (Hellas Verona).

LEES OOK: De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Moet Anderlecht een inspanning doen om Luckassen te halen?

Meest recent

Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

0
0
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

33
33
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

4
4
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

89
89
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

43
43
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

47
47
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

18
18
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

114
114
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

160
160
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

31
31
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

102
102
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

69
69
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

179
179
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

69
69
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

95
95
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

109
109
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

16
16
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

155
155
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

29
29
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

147
147
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

160
160
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

135
135
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

211
211
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

123
123
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

150
150

Meer sportnieuws