Custovic: "Ga er vanuit dat slotspeeldag nog gespeeld wordt"

door
Custovic:

In het beste geval komt er deze week nog duidelijkheid over de voortzetting van de Jupiler Pro League, al is die kans eerder klein. In ieder geval zal de Pro League opnieuw een videoconferentie met alle profclubs houden. Maar de meningen tussen de betrokkenen blijven bijzonder verdeeld.


Vrijdag nog verstuurden 17 van de 24 profclubs een open brief waarin werd opgeroepen om een streep te trekken onder de competitie. De meeste topploegen zijn echter tegen. Zij willen dat minstens nog de slotspeeldag van de reguliere competitie en de promotiefinale van 1B wordt afgewerkt. En dat lijkt momenteel ook het meest realistische voorstel.

Bij degradatiekandidaat KV Oostende bereidt men zich alvast voor om die slotspeeldag, waarin het tegen Cercle Brugge moet strijden om het behoud, nog af te werken. "We gaan er voorlopig nog altijd van uit dat die laatste match tegen Cercle wordt gespeeld. Ik besef dat de onzekerheid rond het al dan niet stopzetten van de competitie en de toekomst van de club mentaal kunnen wegen, maar we zijn profs en mogen die zaken niet aangrijpen om ons te laten gaan", stelt coach Adan Custovic op de clubwebsite.

Om de spelers fit te houden besloot KVO dan ook beroep te doen op de video-app 'ZOOM'. Zo kunnen bepaalde oefeningen in groep afgewerkt worden. "De fysieke paraatheid moet behouden blijven. Als wordt beslist om de competitie toch nog te hervatten, kunnen we dan meteen met de bal aan de slag zonder al te veel aan de basisfysiek te moeten werken", aldus Custovic.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Hayen alsnog weg, volgende trainerswissel in JPL?'

Denkt u dat de reguliere competitie nog afgewerkt zal worden?

Meest recent

Revolutie bij Rode Duivels: Club Brugge klopt Anderlecht

Club Brugge moest zondag voor het eerst sinds lang nog eens haar meerdere erkennen in RSC ...

2
2
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

146
146
'Masterplan van Coucke: comeback grote naam bij RSCA?'

De hemel klaart op boven het Lotto Park na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Bovendien werd er ...

97
97
Club Brugge baalt: peperdure miscast valt door de mand

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. Op het veld van de aartsrivaal ...

135
135
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

93
93
'Wit konijn Garcia: daverende verrassing in WK-selectie'

Behoudens een monumentale inzinking tegen Kazachstan en Liechtenstein, verzekeren de Rode Duivels ...

257
257
Blessuregolf bij Club Brugge: één speler profiteert

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

169
169
Ophef bij Duivels: Waalse analist maakt brandhout van Courtois

De Rode Duivels zullen eind deze week gehavend naar Kazachstan afreizen voor hun WK-kwaliciatieduel. ...

284
284
Play-Offs tóch behouden? Anderlecht-CEO doet markante uitspraak

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen met een Play-Offs-format. Tenminste toch als ...

416
416
‘Club in rep en roer: transferbom barst vlak voor de winter’

Er staat iets te gebeuren op Jan Breydel: een bliksemsnelle flankspeler zet de winter op stelten. ...

301
301
'Liverpool zet mercato wéér in vuur: deal van 100 miljoen'

Ondanks het behalen van de Engelse titel, pakte Liverpool FC afgelopen zomer uit met een ...

116
116
Anderlecht of Club? Vanhaezebrouck doet straffe titeluitspraak

Nog één speeldag en de heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

462
462
Machtswissel Club Brugge: JPL-coach als opvolger Hayen?

Nicky Hayen legde tot dusver een puik parcours af als hoofdcoach van Club Brugge. Desondanks wordt ...

770
770
'Anderlecht staat perplex: bliksemtransfer Nathan De Cat'

RSC Anderlecht wist afgelopen zondag eindelijk nog eens op eigen veld te winnen van Club Brugge. ...

773
773
Bondsparket roept Stijn Stijnen alwéér op het matje

Geen coach in het Belgisch voetbal die de afgelopen jaren vaker in de clinch lag met het bondsparket ...

126
126
Rampscenario bij Club Brugge: Hayen activeert Plan B

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. In een uitzinnig Lotto Park ...

438
438
Pech voor Club Brugge: Anderlecht ontsnapt aan rood

RSC Anderlecht won zondag in eigen huis verdiend de topper van Club Brugge. Op de zege viel weinig ...

627
627
Antwerp of Ajax: Overmars hakt knoop definitief door

Dankzij een deugddoende zege tegen La Louvière is de crisis even afgewend bij Antwerp, waar ...

171
171
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

311
311
De oplawaai te veel? Lavia krijgt triest verdict te horen

De Rode Duivels blazen deze week opnieuw verzamelen. Roméo Lavia zal echter andermaal niet ...

202
202
'Garcia onverbiddelijk: pijnlijke reden niet-selectie Smets'

De Rode Duivels willen zich deze interland-periode tegen Liechtenstein en Kazachstan verzekeren van ...

1252
1252
'Huurdeal met optie: knaltransfer Club Brugge in januari'

Binnen een dikke anderhalve maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Een aantal Belgische ...

1099
1099
Napoli implodeert: De Bruyne-cijfers schokken Italië

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli de rol moeten lossen aan de top van het ...

461
461
Kopzorgen bij AA Gent: "Het was twéé keer mijn fout"

Een week na de pijnlijke afgang tegen OH Leuven, heeft AA Gent de rug ietwat kunnen rechten. De ...

290
290
'Uitstel van executie: Anderlecht zet Renard op straat'

RSC Anderlecht wist zondag voor het eerst sinds lange tijd nog eens te winnen van Club Brugge. Een ...

648
648

Meer sportnieuws