'Vertonghen in de running voor droomtransfer naar Barça'

861 stemmen
'Vertonghen in de running voor droomtransfer naar Barça'

Het coronavirus zorgt ook in de voetbalwereld voor gigantische financiële verliezen. FC Barcelona bijvoorbeeld, dreigt de komende maanden zo'n 100 miljoen euro kwijt te spelen. En daardoor moeten de Catalaanse grootmacht allicht zijn transferstrategie aanpassen tijdens de volgende mercato.


Sowieso wil Barça een extra topaanvaller aantrekken, Lautaro Martinez (Internazionale) zou de belangrijkste kandidaat zijn. Maar daardoor zou er wel amper geld overblijven voor andere versterkingen. Tenzij men zich natuurlijk richt op spelers die hun contract zien aflopen en dus zonder transfersom op te pikken zijn. Bij het dagblad SPORT weet men ook dat de club dit zal doen. Volgens het medium zijn er zelfs een achttal spelers die nadrukkelijk bestudeerd worden en daarbij drie Rode Duivels: Dries Mertens, Jan Vertonghen en Thomas Meunier.

Daarvan lijkt vooral Vertonghen in aanmerking te komen voor een overstap naar Camp Nou. Omdat Samuel Umtiti mogelijk vertrekt, zou Barcelona achterin nog wat mankracht kunnen gebruiken. En volgens SPORT zou de huidige verdediger van Tottenham een ideale keuze kunnen zijn. "Jan is een geweldige optie omdat hij ook als linksback kan depanneren, wat altijd een controversiële positie is bij Barça", klinkt het.

Of de Catalanen ook tot actie overgaan valt af te wachten, in de komende weken zouden de opties verder onderzocht worden. Maar lang zullen ze niet mogen twijfelen. Er zijn immers nog meer clubs die interesse tonen in Vertonghen, met name dan het Italiaanse Internazionale.

LEES OOK: Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

Denkt u dat Vertonghen een meerwaarde zou betekenen voor het huidige Barça?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

58
58
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

26
26
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

64
64
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

66
66
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

91
91
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

50
50
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

227
227
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

306
306
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

25
25
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

64
64
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

161
161
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

66
66
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

118
118
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

87
87
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

484
484
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

226
226
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

349
349
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

207
207
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

259
259
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

68
68
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

299
299
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

176
176
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

590
590
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

131
131
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

121
121
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

477
477

Meer sportnieuws