'Vertonghen in de running voor droomtransfer naar Barça'

861 stemmen
'Vertonghen in de running voor droomtransfer naar Barça'

Het coronavirus zorgt ook in de voetbalwereld voor gigantische financiële verliezen. FC Barcelona bijvoorbeeld, dreigt de komende maanden zo'n 100 miljoen euro kwijt te spelen. En daardoor moeten de Catalaanse grootmacht allicht zijn transferstrategie aanpassen tijdens de volgende mercato.


Sowieso wil Barça een extra topaanvaller aantrekken, Lautaro Martinez (Internazionale) zou de belangrijkste kandidaat zijn. Maar daardoor zou er wel amper geld overblijven voor andere versterkingen. Tenzij men zich natuurlijk richt op spelers die hun contract zien aflopen en dus zonder transfersom op te pikken zijn. Bij het dagblad SPORT weet men ook dat de club dit zal doen. Volgens het medium zijn er zelfs een achttal spelers die nadrukkelijk bestudeerd worden en daarbij drie Rode Duivels: Dries Mertens, Jan Vertonghen en Thomas Meunier.

Daarvan lijkt vooral Vertonghen in aanmerking te komen voor een overstap naar Camp Nou. Omdat Samuel Umtiti mogelijk vertrekt, zou Barcelona achterin nog wat mankracht kunnen gebruiken. En volgens SPORT zou de huidige verdediger van Tottenham een ideale keuze kunnen zijn. "Jan is een geweldige optie omdat hij ook als linksback kan depanneren, wat altijd een controversiële positie is bij Barça", klinkt het.

Of de Catalanen ook tot actie overgaan valt af te wachten, in de komende weken zouden de opties verder onderzocht worden. Maar lang zullen ze niet mogen twijfelen. Er zijn immers nog meer clubs die interesse tonen in Vertonghen, met name dan het Italiaanse Internazionale.

LEES OOK: Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Denkt u dat Vertonghen een meerwaarde zou betekenen voor het huidige Barça?

Meest recent

Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

89
89
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

57
57
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

519
519
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

45
45
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

33
33
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

52
52
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

50
50
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

131
131
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

234
234
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

240
240
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

411
411
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

880
880
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

136
136
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

778
778
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

203
203
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

614
614
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

209
209
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

63
63
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

188
188
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

162
162
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1003
1003
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

601
601
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

74
74
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

41
41

Meer sportnieuws