'Vertonghen in de running voor droomtransfer naar Barça'

861 stemmen
'Vertonghen in de running voor droomtransfer naar Barça'

Het coronavirus zorgt ook in de voetbalwereld voor gigantische financiële verliezen. FC Barcelona bijvoorbeeld, dreigt de komende maanden zo'n 100 miljoen euro kwijt te spelen. En daardoor moeten de Catalaanse grootmacht allicht zijn transferstrategie aanpassen tijdens de volgende mercato.


Sowieso wil Barça een extra topaanvaller aantrekken, Lautaro Martinez (Internazionale) zou de belangrijkste kandidaat zijn. Maar daardoor zou er wel amper geld overblijven voor andere versterkingen. Tenzij men zich natuurlijk richt op spelers die hun contract zien aflopen en dus zonder transfersom op te pikken zijn. Bij het dagblad SPORT weet men ook dat de club dit zal doen. Volgens het medium zijn er zelfs een achttal spelers die nadrukkelijk bestudeerd worden en daarbij drie Rode Duivels: Dries Mertens, Jan Vertonghen en Thomas Meunier.

Daarvan lijkt vooral Vertonghen in aanmerking te komen voor een overstap naar Camp Nou. Omdat Samuel Umtiti mogelijk vertrekt, zou Barcelona achterin nog wat mankracht kunnen gebruiken. En volgens SPORT zou de huidige verdediger van Tottenham een ideale keuze kunnen zijn. "Jan is een geweldige optie omdat hij ook als linksback kan depanneren, wat altijd een controversiële positie is bij Barça", klinkt het.

Of de Catalanen ook tot actie overgaan valt af te wachten, in de komende weken zouden de opties verder onderzocht worden. Maar lang zullen ze niet mogen twijfelen. Er zijn immers nog meer clubs die interesse tonen in Vertonghen, met name dan het Italiaanse Internazionale.

LEES OOK: Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

Denkt u dat Vertonghen een meerwaarde zou betekenen voor het huidige Barça?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

147
147
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

72
72
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

105
105
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

208
208
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

86
86
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

189
189
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

506
506
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

116
116
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

569
569
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

309
309
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

660
660
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

175
175
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

420
420
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

188
188
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

78
78
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

125
125
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

121
121
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

308
308
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

322
322
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

463
463
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

503
503
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

525
525
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

188
188
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

222
222
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

92
92

Meer sportnieuws