'Buitenkans voor Club: kampioenenmaker op transferlijst gezet'

door
'Buitenkans voor Club: kampioenenmaker op transferlijst gezet'

Bij Club Brugge maakt men van de coronabreak ongetwijfeld gebruik om de komende transferperiode voor te bereiden. Blauw-Zwart dreigt immers een aantal sterkhouders kwijt te spelen en die moeten op een adequate manier vervangen worden. Zo lijkt onder meer een opvolger voor Emmanuel Dennis nodig.

Door de gevolgen van het coronavirus heerst er ook veel onzekerheid wat de transfermarkt betreft, maar van alle sterkhouders bij Club komt Dennis toch wel het meest in aanmerking voor een vertrek. En om hem te vervangen zou de leider in de Jupiler Pro League wel eens beroep kunnen doen op een oude bekende. Zo meldt het Portugese A Bola dat Abdoulay Diaby tijdens de volgende mercato op de markt zal komen.

De Malinese aanvaller vertrok in 2018 bij Blauw-Zwart en ging bij Sporting Lissabon aan de slag. Maar zijn passage in Portugal werd geen onverdeeld succes. Dit jaar speelt hij op huurbasis bij Besiktas. Daar komt hij weliswaar vaak in actie, een definitieve transfer lijkt echter niet aan de orde. En ook binnen de plannen van Sporting voor volgend seizoen speelt hij geen rol. Volgens A Bola wil de club daarom zoveel mogelijk recupereren van de transfersom van zo'n 4.5 miljoen euro, maar zou men ook genoegen nemen met minder om van zijn salaris af te zijn.

Diaby was in totaal drie seizoenen voor Blauw-Zwart actief. Tijdens die periode speelde hij een grote rol in de titels van 2016 en 2018, met respectievelijk 16 en 15 doelpunten per seizoen. Of Club geïnteresseerd is in een eventuele terugkeer is voor alle duidelijkheid nog niet bekend. Maar als Vincent Mannaert en co op zoek moeten naar een opvolger voor Dennis, lijkt de 28-jarige Diaby alvast een interessante optie.

LEES OOK: 'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club moet komende mercato proberen om Diaby terug te halen ...

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

79
79
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

106
106
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

158
158
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

329
329
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

119
119
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

57
57
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

572
572
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

325
325
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

138
138
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

314
314
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

868
868
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

138
138
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

329
329
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

119
119
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

343
343
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

345
345
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

133
133
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

174
174
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

334
334
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws