'Eleven zorgt voor grote verandering: mogelijk nieuwe wedstrijduren in JPL'

3979
'Eleven zorgt voor grote verandering: mogelijk nieuwe wedstrijduren in JPL'

In de marge van de coronacrisis, zorgden de ploegen uit de Pro League afgelopen week ook voor wat goed nieuws. Zo werd eindelijk een definitieve doorbraak gevonden in de onderhandelingen omtrent de televisierechten. Zoals verwacht zullen die voor een aardige som aan Eleven Sports verkocht worden.


Nu is het aan Eleven om een akkoord te vinden met de telecom-aanbieders, maar wat dat betreft worden geen grote problemen verwacht. Het bedrijf werkt nu immers al samen met onder meer Proximus, Telenet, ... . Bovendien riskeren die telecomoperatoren een pak abonnees te verliezen indien het Belgische voetbal uit hun aanbod wegvalt.

Bij Sport/Voetbalmagazine meldt men dat ook de invulling van het JPL-weekend er anders zal uitzien. Zo zouden er op zaterdag al wedstrijden op 16u kunnen beginnen. Op zondag zouden er zelfs al matchen kunnen starten rond het middaguur (12u), zoals ook in pakweg Italië en Nederland al het geval is. Overigens zou het laatste aftrap-uur op beide weekenddagen naar 21u opgeschoven kunnen worden.

Op die manier wil men zoveel mogelijk overlapping voorkomen, zeker omdat ook de rechten voor de wedstrijden in 1B werden opgenomen in het pakket. Om het Belgisch voetbal te coveren zou Eleven overigens een vierde sportzender opstarten. En indien duels toch op hetzelfde moment vallen, zou uitzonderlijk nog een vijfde en zesde kanaal geopend worden.

LEES OOK: Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Bent u voorstander van wedstrijden op het middaguur?

Meest recent

'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

10
10
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

25
25
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

24
24
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

197
197
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

36
36
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

47
47
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

210
210
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

220
220
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

180
180
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

142
142
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

93
93
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

186
186
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

184
184
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

238
238
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

111
111
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

132
132
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

214
214
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

160
160
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

392
392
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

107
107
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

484
484
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

718
718

Meer sportnieuws