'Eleven zorgt voor grote verandering: mogelijk nieuwe wedstrijduren in JPL'

door
'Eleven zorgt voor grote verandering: mogelijk nieuwe wedstrijduren in JPL'

In de marge van de coronacrisis, zorgden de ploegen uit de Pro League afgelopen week ook voor wat goed nieuws. Zo werd eindelijk een definitieve doorbraak gevonden in de onderhandelingen omtrent de televisierechten. Zoals verwacht zullen die voor een aardige som aan Eleven Sports verkocht worden.


Nu is het aan Eleven om een akkoord te vinden met de telecom-aanbieders, maar wat dat betreft worden geen grote problemen verwacht. Het bedrijf werkt nu immers al samen met onder meer Proximus, Telenet, ... . Bovendien riskeren die telecomoperatoren een pak abonnees te verliezen indien het Belgische voetbal uit hun aanbod wegvalt.

Bij Sport/Voetbalmagazine meldt men dat ook de invulling van het JPL-weekend er anders zal uitzien. Zo zouden er op zaterdag al wedstrijden op 16u kunnen beginnen. Op zondag zouden er zelfs al matchen kunnen starten rond het middaguur (12u), zoals ook in pakweg Italië en Nederland al het geval is. Overigens zou het laatste aftrap-uur op beide weekenddagen naar 21u opgeschoven kunnen worden.

Op die manier wil men zoveel mogelijk overlapping voorkomen, zeker omdat ook de rechten voor de wedstrijden in 1B werden opgenomen in het pakket. Om het Belgisch voetbal te coveren zou Eleven overigens een vierde sportzender opstarten. En indien duels toch op hetzelfde moment vallen, zou uitzonderlijk nog een vijfde en zesde kanaal geopend worden.

LEES OOK: Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Bent u voorstander van wedstrijden op het middaguur?

Meest recent

'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

2
2
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

88
88
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

123
123
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

363
363
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

384
384
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

84
84
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

34
34
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

263
263
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

313
313
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

39
39
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

705
705
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

136
136
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

489
489
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

250
250
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

122
122
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

815
815
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

187
187
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

280
280
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

202
202
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

181
181
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

450
450
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

232
232
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

77
77

Meer sportnieuws