'Eleven zorgt voor grote verandering: mogelijk nieuwe wedstrijduren in JPL'

door
'Eleven zorgt voor grote verandering: mogelijk nieuwe wedstrijduren in JPL'

In de marge van de coronacrisis, zorgden de ploegen uit de Pro League afgelopen week ook voor wat goed nieuws. Zo werd eindelijk een definitieve doorbraak gevonden in de onderhandelingen omtrent de televisierechten. Zoals verwacht zullen die voor een aardige som aan Eleven Sports verkocht worden.


Nu is het aan Eleven om een akkoord te vinden met de telecom-aanbieders, maar wat dat betreft worden geen grote problemen verwacht. Het bedrijf werkt nu immers al samen met onder meer Proximus, Telenet, ... . Bovendien riskeren die telecomoperatoren een pak abonnees te verliezen indien het Belgische voetbal uit hun aanbod wegvalt.

Bij Sport/Voetbalmagazine meldt men dat ook de invulling van het JPL-weekend er anders zal uitzien. Zo zouden er op zaterdag al wedstrijden op 16u kunnen beginnen. Op zondag zouden er zelfs al matchen kunnen starten rond het middaguur (12u), zoals ook in pakweg Italië en Nederland al het geval is. Overigens zou het laatste aftrap-uur op beide weekenddagen naar 21u opgeschoven kunnen worden.

Op die manier wil men zoveel mogelijk overlapping voorkomen, zeker omdat ook de rechten voor de wedstrijden in 1B werden opgenomen in het pakket. Om het Belgisch voetbal te coveren zou Eleven overigens een vierde sportzender opstarten. En indien duels toch op hetzelfde moment vallen, zou uitzonderlijk nog een vijfde en zesde kanaal geopend worden.

LEES OOK: Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Bent u voorstander van wedstrijden op het middaguur?

Meest recent

Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

21
21
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

33
33
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

197
197
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

34
34
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

156
156
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

39
39
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

83
83
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

544
544
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

70
70
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

159
159
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

430
430
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

111
111
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

253
253
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

67
67
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

381
381
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

633
633
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

209
209
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

653
653
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

172
172
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

370
370
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

113
113
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

243
243
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

135
135
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

195
195

Meer sportnieuws