'Spaanse topclub probeert Mertens alsnog te overtuigen'

273 stemmen
'Spaanse topclub probeert Mertens alsnog te overtuigen'

Dries Mertens is na het seizoen normaal gezien een transfervrije speler. Zijn contract bij SSC Napoli loopt binnen enkele maanden immers ten einde. De Italiaanse club zou echter de intentie hebben om te verlengen, maar voorlopig werden er nog geen handtekeningen geplaatst.

Mertens zat onlangs nog samen met voorzitter Aurelio De Laurentiis. De twee partijen zouden ook naar mekaar zijn toegegroeid, maar een sluitend akkoord werd nog niet gevonden. Volgens Le 10 Sport blijven die andere clubs dan ook op de loer liggen om toe te slaan indien een overeenkomst uitblijft.

Chelsea FC toonde afgelopen winter al nadrukkelijk interesse en coach Frank Lampard zou Mertens nog steeds in het vizier hebben. Hetzelfde geldt voor Internazionale, dat mogelijk een vervanger moet zoeken voor Lautaro Martinez. En tot slot zou AS Monaco eveneens nog in de strijd verwikkeld zijn. De drie ploegen zouden wel enkel willen toeslaan als Mertens transfervrij op te pikken is, een gewone transfer is niet aan de orde.

UPDATE 18/03

Nog steeds geen handtekening onder een eventueel nieuw contract van Mertens bij Napoli, maar volgens Tuttomercatoweb zal dat sowieso binnenkort wel gebeuren. Althans wanneer dat mogelijk zou zijn gezien de huidige coronacrisis. Het Italiaanse medium stelt namelijk duidelijk: ‘Mertens heeft voor eens en voor altijd beslist dat hij bij Napoli blijft’. Voorzitter Aurelio De Laurentiis zou hem namelijk een zeer aanlokkelijk voorstel hebben gedaan, dat hem ook een toekomst geeft bij de club ná zijn spelerscarrière.

Mertens zou met twee jaar verlengen, en nadien een positie mogen bekleden binnen de club. Welke positie dat dan precies zou zijn, is nog geen duidelijkheid over. Zekerheid is echter wel dat dit voor de Rode Duivel een absolute droomaanbieding moet zijn. Hijzelf en vrouwlief Kat Kerkhofs gaven namelijk al meermaals mee dat ze graag in Napels zouden willen blijven. Op deze manier zouden ze dus nog voor jaren gebeiteld zitten.

UPDATE 24/04

Atlético Madrid geeft de strijd om Dries Mertens niet op, want volgens Spaanse media is Diego Simeone zeer gecharmeerd door de Rode Duivel. Hij wil naast Mertens ook flankaanvaller José Callejon weghalen bij Napoli. Het beloven nog spannende tijden te worden voor de Belgische aanvaller.

LEES OOK: Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Gaat Mertens ingaan op het voorstel van Atlético?

Meest recent

Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

44
44
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

302
302
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

139
139
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

65
65
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

174
174
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

254
254
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

110
110
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

346
346
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

132
132
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

211
211
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

581
581
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

43
43
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

105
105
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

299
299
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

194
194
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

157
157
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

115
115
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

190
190
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

484
484
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

94
94
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

502
502
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

113
113
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

371
371
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

560
560
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

161
161

Meer sportnieuws