'Spaanse topclub probeert Mertens alsnog te overtuigen'

273
'Spaanse topclub probeert Mertens alsnog te overtuigen'

Dries Mertens is na het seizoen normaal gezien een transfervrije speler. Zijn contract bij SSC Napoli loopt binnen enkele maanden immers ten einde. De Italiaanse club zou echter de intentie hebben om te verlengen, maar voorlopig werden er nog geen handtekeningen geplaatst.

Mertens zat onlangs nog samen met voorzitter Aurelio De Laurentiis. De twee partijen zouden ook naar mekaar zijn toegegroeid, maar een sluitend akkoord werd nog niet gevonden. Volgens Le 10 Sport blijven die andere clubs dan ook op de loer liggen om toe te slaan indien een overeenkomst uitblijft.

Chelsea FC toonde afgelopen winter al nadrukkelijk interesse en coach Frank Lampard zou Mertens nog steeds in het vizier hebben. Hetzelfde geldt voor Internazionale, dat mogelijk een vervanger moet zoeken voor Lautaro Martinez. En tot slot zou AS Monaco eveneens nog in de strijd verwikkeld zijn. De drie ploegen zouden wel enkel willen toeslaan als Mertens transfervrij op te pikken is, een gewone transfer is niet aan de orde.

UPDATE 18/03

Nog steeds geen handtekening onder een eventueel nieuw contract van Mertens bij Napoli, maar volgens Tuttomercatoweb zal dat sowieso binnenkort wel gebeuren. Althans wanneer dat mogelijk zou zijn gezien de huidige coronacrisis. Het Italiaanse medium stelt namelijk duidelijk: ‘Mertens heeft voor eens en voor altijd beslist dat hij bij Napoli blijft’. Voorzitter Aurelio De Laurentiis zou hem namelijk een zeer aanlokkelijk voorstel hebben gedaan, dat hem ook een toekomst geeft bij de club ná zijn spelerscarrière.

Mertens zou met twee jaar verlengen, en nadien een positie mogen bekleden binnen de club. Welke positie dat dan precies zou zijn, is nog geen duidelijkheid over. Zekerheid is echter wel dat dit voor de Rode Duivel een absolute droomaanbieding moet zijn. Hijzelf en vrouwlief Kat Kerkhofs gaven namelijk al meermaals mee dat ze graag in Napels zouden willen blijven. Op deze manier zouden ze dus nog voor jaren gebeiteld zitten.

UPDATE 24/04

Atlético Madrid geeft de strijd om Dries Mertens niet op, want volgens Spaanse media is Diego Simeone zeer gecharmeerd door de Rode Duivel. Hij wil naast Mertens ook flankaanvaller José Callejon weghalen bij Napoli. Het beloven nog spannende tijden te worden voor de Belgische aanvaller.

LEES OOK: Napoli-bom barst voor De Bruyne: schoktransfer nakend?

Gaat Mertens ingaan op het voorstel van Atlético?

Meest recent

Anderlecht heeft parel in de rangen: debuut in de JPL?

Vitor Bruno is een trainer die de jeugd kansen geeft. Niemand is volledig afgeschreven, dat bewees ...

3
3
Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

262
262
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

80
80
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

107
107
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

51
51
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

64
64
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

356
356
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

348
348
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

71
71
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

97
97
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

78
78
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

30
30
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

225
225
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

127
127
Charleroi incasseert tik: "Antwerp leerde ons die les"

Antwerp heeft zaterdag zonder al te veel problemen afgerekend met een zwak Charleroi. De Great Old ...

46
46
Compper haalt opgelucht adem: "Geweldig!"

Royal Antwerp FC heeft het crisisspook weg kunnen jagen. Er was de glansloze bekerkwalificatie, maar ...

65
65
Boskamp looft Anderlecht, maar plaatst één grote kanttekening

Johan Boskamp is onder de indruk van het Europese optreden van Anderlecht. Paars-wit maakte indruk ...

116
116
Druk stijgt bij Standard: "Opboksen tegen schuldenlast"

De crisis loert bij Standard toch wel om de hoek. De Rouches hebben de ambitie om voor een Europees ...

153
153
Betaalde Anderlecht te veel? "Ik was toch verrast..."

Michael Zewlakow begrijpt niet helemaal waarom Anderlecht vijf miljoen euro neertelde voor Lukas ...

166
166
Smaakmaker Patro: "Stoppen? Zou niet weten waarom"

Een enkel- en kuitbeenbreuk, vijf maanden revalidatie en een aflopend contract bij Patro Eisden. ...

21
21
Arsenal gooit titelstrijd helemaal open in Premier League

Manchester City ging onderuit tegen Aston Villa, waardoor Arsenal een zeer goede zaak kunnen doen. ...

22
22
Antwerp viert feest en stuurt Charleroi puntenloos terug

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er om 16u een aantal matchen op het ...

52
52
Verschaeren met eerste goal, Leipzig pakt de zege

In de Bundesliga stonden er namiddag vijf wedstrijden op het programma. Geen topclubs, want die ...

108
108
Simons onthult: "Sprak twee keer met die JPL-club"

Timmy Simons had de voorbije jaren zomaar trainer van Lommel SK kunnen worden. De huidige coach van ...

50
50
Mourinho slaat en zalft naar Barça: "Worden we ook moe van"

José Mourinho temperde zaterdag de verwachtingen voor de Clásico tegen FC Barcelona. ...

57
57

Meer sportnieuws