TRANSFERUURTJE: 'Alderweireld mikt op Antwerpse club, Real Madrid wil Haaland'

597
TRANSFERUURTJE: 'Alderweireld mikt op Antwerpse club, Real Madrid wil Haaland'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht hoopt Jérémy Doku nog minstens een seizoen aan boord te houden, maar ondertussen neemt de interesse in het goudhaantje toe. Want ook RB Leipzig en AC Milan lonken volgens Calciomercato naar de flankaanvaller. Het is Ralf Rangnick, technisch directeur bij Leipzig, die Doku op de radar heeft staan. Hij wordt ook al weken aan AC Milan gelinkt. Aan inkomende zijde werd Loris Karius eventjes genoemd, maar die zou op weg zijn naar Sporting Lissabon.

Cyril Ngonge wordt momenteel door Club Brugge verhuurd aan PSV Eindhoven. Wat hij volgend seizoen gaat doen is nog niet bekend, maar de talentvolle aanvaller wordt niet gelinkt aan een opvallende transfer. Lokale media melden immers dat Samsunspor de 19-jarige op zijn verlanglijstje gezet heeft. Het is wel maar de vraag of Ngonge een transfer naar de leider in de Turkse derde klasse zal zien zitten. Doelwit Matty Longstaff zou volgens The Sun een overstap naar Arsenal verkiezen.

Toby Alderweireld verlengde onlangs zijn contract bij Tottenham Hotspur, maar is ook al bezig met zijn ploeg op lange termijn. En daarbij staat hij open voor een terugkeer naar het vaderland. "Ik denk erover na om na mijn contract naar België terug te keren", geeft Alderweireld toe bij de Facebook-live van Sporza. De verdediger benadrukte dat hij fan van Beerschot was, maar liet de deur open voor 'een andere Antwerpse club'.

BUITENLAND
Tottenham Hotspur dreigt komend seizoen naast de miljoenen uit de Champions League te grijpen en moet daarom allicht zijn transferstrategie aanpassen. Zo zou de club volgens The Daily Express vooral gaan focussen op transfervrije spelers. Er worden alvast vier mogelijke doelwitten naar voren geschoven en daarbij twee Rode Duivels: Thomas Meunier en Dries Mertens. Beide landgenoten zitten momenteel in hun laatste contractmaanden bij PSG en SSC Napoli, enkel Mertens lijkt nog in aanmerking te komen voor een verlenging.

En ook Jan Vertonghen lijkt zich op te maken voor een transfervrije overgang. Ajax werd eventjes genoemd, maar hij lijkt Tottenham te zullen inruilen voor de Serie A. Zo stellen ze bij het Italiaanse Tuttosport dat de kans steeds groter wordt dat Vertonghen straks naar Inter Milaan trekt. Daar zou hij dan ploegmaat worden van collega Rode Duivel, Romelu Lukaku. De onderhandelingen met de ervaren verdediger zouden al lopen.

Cristiano Ronaldo werd door bepaalde bronnen gelinkt aan een transfer naar PSG, indien Neymar daar vertrekt. Calciomercato noemt het bericht 'geloofwaardig', maar stelt ook dat er vooralsnog zeker geen bevestiging te vinden is van dit nieuws. Zo staat er nog niets vast wat betreft de toekomst van Ronaldo. Er gaan zelfs geluiden dat Juventus en CR7 sowieso tot medio 2022 met elkaar door willen.

Zaakwaarnemer Mino Raiolo leek zomerse toptransfer voor Erling Braut Haaland uit te sluiten, maar dat dit effectief ook niet zal gebeuren, zijn ze bij MARCA allesbehalve zeker van. Zo kopt de Spaanse sportkrant dat Real Madrid straks van de Dortmund-spits zijn nieuwe topdoelwit zal maken. De Koninklijke wil absoluut een nieuwe '9' en coach Zinedine Zidane zou helemaal gek zijn van de Noorse doelpuntenmachine.

Bayern München onderhandelt momenteel over een nieuw contract van Manuel Neuer. Maar de onderhandelingen omtrent een zouden niet bepaald vlot verlopen en liggen naar verluidt zelfs tijdelijk stil. Indien de 33-jarige niet bijtekent, gaat Bayern dan ook op zoek naar een nieuwe doelman. In dat geval zou het vizier volgens SPORT volledig op Marc-André Ter Stegen gericht worden. De Duitse club zou zelfs al contact hebben opgenomen met enkele tussenpersonen om te onderzoeken of een deal mogelijk is voor de steunpilaar van FC Barcelona.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Wil Antwerpse club is het meest geschikt voor Alderweireld?

Meest recent

Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

51
51
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

38
38
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

115
115
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

49
49
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

41
41
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

176
176
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

45
45
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

74
74
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

43
43
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

225
225
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

48
48
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

201
201
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

132
132
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

220
220
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

203
203
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

268
268
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

152
152
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

239
239
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

318
318
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

319
319
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

267
267
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

354
354

Meer sportnieuws