TRANSFERUURTJE: 'Alderweireld mikt op Antwerpse club, Real Madrid wil Haaland'

597 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Alderweireld mikt op Antwerpse club, Real Madrid wil Haaland'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht hoopt Jérémy Doku nog minstens een seizoen aan boord te houden, maar ondertussen neemt de interesse in het goudhaantje toe. Want ook RB Leipzig en AC Milan lonken volgens Calciomercato naar de flankaanvaller. Het is Ralf Rangnick, technisch directeur bij Leipzig, die Doku op de radar heeft staan. Hij wordt ook al weken aan AC Milan gelinkt. Aan inkomende zijde werd Loris Karius eventjes genoemd, maar die zou op weg zijn naar Sporting Lissabon.

Cyril Ngonge wordt momenteel door Club Brugge verhuurd aan PSV Eindhoven. Wat hij volgend seizoen gaat doen is nog niet bekend, maar de talentvolle aanvaller wordt niet gelinkt aan een opvallende transfer. Lokale media melden immers dat Samsunspor de 19-jarige op zijn verlanglijstje gezet heeft. Het is wel maar de vraag of Ngonge een transfer naar de leider in de Turkse derde klasse zal zien zitten. Doelwit Matty Longstaff zou volgens The Sun een overstap naar Arsenal verkiezen.

Toby Alderweireld verlengde onlangs zijn contract bij Tottenham Hotspur, maar is ook al bezig met zijn ploeg op lange termijn. En daarbij staat hij open voor een terugkeer naar het vaderland. "Ik denk erover na om na mijn contract naar België terug te keren", geeft Alderweireld toe bij de Facebook-live van Sporza. De verdediger benadrukte dat hij fan van Beerschot was, maar liet de deur open voor 'een andere Antwerpse club'.

BUITENLAND
Tottenham Hotspur dreigt komend seizoen naast de miljoenen uit de Champions League te grijpen en moet daarom allicht zijn transferstrategie aanpassen. Zo zou de club volgens The Daily Express vooral gaan focussen op transfervrije spelers. Er worden alvast vier mogelijke doelwitten naar voren geschoven en daarbij twee Rode Duivels: Thomas Meunier en Dries Mertens. Beide landgenoten zitten momenteel in hun laatste contractmaanden bij PSG en SSC Napoli, enkel Mertens lijkt nog in aanmerking te komen voor een verlenging.

En ook Jan Vertonghen lijkt zich op te maken voor een transfervrije overgang. Ajax werd eventjes genoemd, maar hij lijkt Tottenham te zullen inruilen voor de Serie A. Zo stellen ze bij het Italiaanse Tuttosport dat de kans steeds groter wordt dat Vertonghen straks naar Inter Milaan trekt. Daar zou hij dan ploegmaat worden van collega Rode Duivel, Romelu Lukaku. De onderhandelingen met de ervaren verdediger zouden al lopen.

Cristiano Ronaldo werd door bepaalde bronnen gelinkt aan een transfer naar PSG, indien Neymar daar vertrekt. Calciomercato noemt het bericht 'geloofwaardig', maar stelt ook dat er vooralsnog zeker geen bevestiging te vinden is van dit nieuws. Zo staat er nog niets vast wat betreft de toekomst van Ronaldo. Er gaan zelfs geluiden dat Juventus en CR7 sowieso tot medio 2022 met elkaar door willen.

Zaakwaarnemer Mino Raiolo leek zomerse toptransfer voor Erling Braut Haaland uit te sluiten, maar dat dit effectief ook niet zal gebeuren, zijn ze bij MARCA allesbehalve zeker van. Zo kopt de Spaanse sportkrant dat Real Madrid straks van de Dortmund-spits zijn nieuwe topdoelwit zal maken. De Koninklijke wil absoluut een nieuwe '9' en coach Zinedine Zidane zou helemaal gek zijn van de Noorse doelpuntenmachine.

Bayern München onderhandelt momenteel over een nieuw contract van Manuel Neuer. Maar de onderhandelingen omtrent een zouden niet bepaald vlot verlopen en liggen naar verluidt zelfs tijdelijk stil. Indien de 33-jarige niet bijtekent, gaat Bayern dan ook op zoek naar een nieuwe doelman. In dat geval zou het vizier volgens SPORT volledig op Marc-André Ter Stegen gericht worden. De Duitse club zou zelfs al contact hebben opgenomen met enkele tussenpersonen om te onderzoeken of een deal mogelijk is voor de steunpilaar van FC Barcelona.

LEES OOK: Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Wil Antwerpse club is het meest geschikt voor Alderweireld?

Meest recent

'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

1
1
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

129
129
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

68
68
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

206
206
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

109
109
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

140
140
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

108
108
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

66
66
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

411
411
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

356
356
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

417
417
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

915
915
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

784
784
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

250
250
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

570
570
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

721
721
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

276
276
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

1031
1031
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

874
874
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

413
413
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

957
957
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

212
212
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

389
389
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

525
525

Meer sportnieuws