'Real Madrid gaat na coronacrisis voor absolute transferbom'

door
'Real Madrid gaat na coronacrisis voor absolute transferbom'

Borussia Dortmund haalde Erling Haaland in de winterstop op bij Red Bull Salzburg voor relatief weinig geld, en dat is wel een schot in de roos gebleken. De jonge spits doet het werkelijk waar geweldig in het Signal Iduna Park.

Dat betekent gelijk wel dat hij nu al weer in verband wordt gebracht met een volgende toptransfer. In gesprek met de krant Marca zegt zaakwaarnemer Mino Raiola, die de belangen van de Noor behartigt, allereerst over zijn cliënt: "Hij is een kroonjuweel, het is mooi om hem te zien spelen en te constateren dat hij iedere wedstrijd beter wordt. Niemand had gedacht dat hij zich op deze manier zou aanpassen bij Borussia Dortmund, een team dat in de Champions League en de Bundesliga speelt. Het is niet gemakkelijk om van Oostenrijk naar Duitsland te gaan en direct dit niveau te laten zien."

Vervolgens wil de spelersmakelaar wel wat kwijt over de toekomst van Haaland: "Hij zal voor de nodige tijd bij Borussia Dortmund blijven. Het is waar dat hij een speler is die zich razendsnel aanpast. Ik had niet gedacht dat dit het juiste moment was om Red Bull Salzburg te verlaten, maar ik denk niet dat hij Borussia Dortmund komende zomer al zal verlaten." Een transfer naar Real Madrid, Juventus of Manchester United, waarmee hij al in verband werd gebracht, lijkt er dus nog niet meteen te zullen komen.

UPDATE 24/03

Zaakwaarnemer Mino Raiolo lijkt met zijn uitspraken een zomerse toptransfer voor Erling Haaland uit te sluiten, maar dat dit effectief ook niet zal gebeuren, zijn ze bij MARCA allesbehalve zeker van. Zo kopt het namelijk vandaag dat Real Madrid straks van de Dortmund-spits zijn nieuwe topdoelwit zal maken.

Zo luidt het namelijk: “Wanneer dit allemaal voorbij is (de coronacrisis, nvdr), gaat Real op zoek naar een nieuwe nummer 9.” Met Haaland dus als prioritair doelwit om Benzema de nodige concurrentie te bezorgen. Zinedine Zidane zou het namelijk helemaal niet meer zien zitten in Mariano Diaz en Luka Jovic, die afgelopen zomer nog maar overkwam van Eintracht Frankfurt.

LEES OOK: Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Ziet u hem deze zomer al vertrekken?

Meest recent

Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

103
103
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

145
145
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

184
184
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

180
180
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

142
142
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

90
90
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

95
95
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

55
55
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

189
189
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

46
46
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

264
264
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

197
197
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

178
178
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

415
415
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

496
496
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

69
69
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

124
124
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

324
324
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

144
144
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

202
202
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

239
239
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

419
419
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

453
453
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

290
290
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

229
229

Meer sportnieuws