'Real Madrid gaat na coronacrisis voor absolute transferbom'

door
'Real Madrid gaat na coronacrisis voor absolute transferbom'

Borussia Dortmund haalde Erling Haaland in de winterstop op bij Red Bull Salzburg voor relatief weinig geld, en dat is wel een schot in de roos gebleken. De jonge spits doet het werkelijk waar geweldig in het Signal Iduna Park.

Dat betekent gelijk wel dat hij nu al weer in verband wordt gebracht met een volgende toptransfer. In gesprek met de krant Marca zegt zaakwaarnemer Mino Raiola, die de belangen van de Noor behartigt, allereerst over zijn cliënt: "Hij is een kroonjuweel, het is mooi om hem te zien spelen en te constateren dat hij iedere wedstrijd beter wordt. Niemand had gedacht dat hij zich op deze manier zou aanpassen bij Borussia Dortmund, een team dat in de Champions League en de Bundesliga speelt. Het is niet gemakkelijk om van Oostenrijk naar Duitsland te gaan en direct dit niveau te laten zien."

Vervolgens wil de spelersmakelaar wel wat kwijt over de toekomst van Haaland: "Hij zal voor de nodige tijd bij Borussia Dortmund blijven. Het is waar dat hij een speler is die zich razendsnel aanpast. Ik had niet gedacht dat dit het juiste moment was om Red Bull Salzburg te verlaten, maar ik denk niet dat hij Borussia Dortmund komende zomer al zal verlaten." Een transfer naar Real Madrid, Juventus of Manchester United, waarmee hij al in verband werd gebracht, lijkt er dus nog niet meteen te zullen komen.

UPDATE 24/03

Zaakwaarnemer Mino Raiolo lijkt met zijn uitspraken een zomerse toptransfer voor Erling Haaland uit te sluiten, maar dat dit effectief ook niet zal gebeuren, zijn ze bij MARCA allesbehalve zeker van. Zo kopt het namelijk vandaag dat Real Madrid straks van de Dortmund-spits zijn nieuwe topdoelwit zal maken.

Zo luidt het namelijk: “Wanneer dit allemaal voorbij is (de coronacrisis, nvdr), gaat Real op zoek naar een nieuwe nummer 9.” Met Haaland dus als prioritair doelwit om Benzema de nodige concurrentie te bezorgen. Zinedine Zidane zou het namelijk helemaal niet meer zien zitten in Mariano Diaz en Luka Jovic, die afgelopen zomer nog maar overkwam van Eintracht Frankfurt.

LEES OOK: Haaland haalt verwoestend uit, Guardiola snapt er niets van

Ziet u hem deze zomer al vertrekken?

Meest recent

Genk vreest voor El Ouahdi: aangeslagen Heynen reageert

Met zeges tegen Rangers FC en STVV leek KRC Genk de rug te rechten, maar donderdagavond volgde een ...

35
35
UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

21
21
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

156
156
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

200
200
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

61
61
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

179
179
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

78
78
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

329
329
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

54
54
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

115
115
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

181
181
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

47
47
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

194
194
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

542
542
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

340
340
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

234
234
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

638
638
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

163
163
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

142
142
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

172
172
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

456
456
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

142
142
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

123
123
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1114
1114
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

982
982

Meer sportnieuws