'Bayern wil Barça pijn doen en meldt zich voor steunpilaar'

door
'Bayern wil Barça pijn doen en meldt zich voor steunpilaar'

Even zag het ernaar uit dat FC Barcelona binnenkort afscheid moest nemen van één van zijn sterkhouders. Marc-André ter Stegen kon namelijk rekenen op een pak interesse en immers niet uit dat hij elders aan de slag zou gaan. Maar dat lijkt nu toch niet te gaan gebeuren.


Zo meldt El Mundo Deportivo dat de Duitser naar alle waarschijnlijk gewoon zal blijven op Camp Nou. Het Spaanse medium weet te melden dat de 27-jarige doelman mogelijk toch een nieuw contract ondertekent bij FC Barcelona. Dat nieuwe contract gaat hem flinke salarisverhoging opleveren en zorgt er mogelijk voor dat hij toch niet gaat kiezen voor een nieuwe club. De deal zou wel nog niet helemaal beklonken zijn.

UPDATE 24/03
Het zag er dus naar uit dat Ter Stegen een nieuwe verbintenis zou gaan tekenen op Camp Nou, maar die plannen dreigen in gevaar te komen. Zo meldt SPORT dat Bayern München de doelman mogelijk op andere gedachten kan brengen. Momenteel verdedigt Manuel Neuer nog steeds de goal van Der Rekordmeister. Maar de onderhandelingen omtrent een nieuw contract voor de doelman zouden niet bepaald vlot verlopen en liggen volgens bovengenoemde bron zelfs tijdelijk stil.

Bovendien zou Neuer niet langer door één deur kunnen met ere-voorzitter Franz Beckenbauer, wat de gesprekken er niet gemakkelijk op maken. Indien de 33-jarige niet bijtekent, gaat Bayern dan ook op zoek naar een nieuwe doelman. In dat geval zou het vizier volgens SPORT volledig op Ter Stegen gericht worden. De Duitse club zou zelfs al contact hebben opgenomen met enkele tussenpersonen om te onderzoeken of een deal mogelijk is.

LEES OOK: Kane roept verrassende transferboodschap naar Kompany

Wie vindt u momenteel de beste doelman?

Meest recent

Wales spreekt schande na Belgische triomf: "Belachelijk"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest en wisten hun cruciale WK-kwalificatieduel te ...

12
12
‘Miljoenenkoorts Club: Rigaux drukt op ‘GO’ voor topdeal’

Het doelwit is een 20-jarige U20-WK-revelatie die zichzelf in de kijker kopte tegen Brazilië. ...

92
92
4 op 10 - Kranten delen één buis uit bij winnende Duivels

Behoudens een totale afgang tegen Kazachstan en Liechtenstein, mogen de Duivels zich opmaken voor ...

102
102
Masterplan Coucke onthuld: bekend duo krijgt Anderlecht in handen

Het lange wachten bij RSC Anderlecht is voorbij: hoofdeigenaar Marc Coucke heeft zijn nieuwe ...

164
164
Europese pers zet één Duivel centraal na zege in Cardiff

De Rode Duivels hebben maandagavond een enorme stap richting hun ticket voor het WK 2026 gezet. Na ...

180
180
De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

254
254
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

174
174
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

478
478
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

58
58
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

116
116
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

110
110
België gered door de VAR? Analisten fileren penaltyfase

De Rode Duivels begonnen maandagavond dramatisch aan het cruciale WK-kwalificatiematch op Wales en ...

272
272
Duivels herpakken zich na rampstart: titularis afgemaakt

De Rode Duivels konden maandag een grote stap richting de WK-eindronde van komende zomer. Zelfs een ...

226
226
Mignolet spreekt live op tv over Club Brugge-toekomst

Club Brugge staat vlak na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar programma, met onder meer de ...

496
496
Hubert slechts plan-C? Verrassende trainers-onthulling Union

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

140
140
'Liverpool blijft gaan: volgende supertransfer staat vast'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

154
154
Garcia ontketent volkswoede: "Schandalig dat hij niet start"

De Rode Duivels spelen maandagavond een belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op het veld van Wales. ...

556
556
'Anderlecht wil oude bekende: Renard broedt op ruildeal'

Dankzij een deugddoende zege tegen Standard ging RSC Anderlecht als derde in de stand de ...

367
367
De 11 namen: Garcia voert 3 wissels door bij Rode Duivels

D-Day voor de Rode Duivels, die in de WK-voorronde plots met hun rug tegen de muur staan. Mits een ...

203
203
AA Gent recupereert smaakmaker: Leko dumpt Vanzeir

Zoals vooraf voorspeld door Ivan Leko gaan de resultaten sinds het sluiten van de zomermercato in ...

493
493
Union verrast met ex-speler Antwerp & Club Brugge

Het zijn drukke dagen in het Dudenpark, waar David Hubert zopas werd aangesteld als opvolger van ...

152
152
Club Brugge incasseert nieuwe mokerslag uit ziekenboeg

Op papier heeft Club Brugge wellicht de breedste kern van het land. De vele alternatieven die Nicky ...

217
217
Anderlecht jaagt De Cat weg: exit komt akelig dichtbij

RSCA houdt Nathan De Cat (17) thuis van het WK U17 in Qatar. Dat is een winst op korte termijn, maar ...

540
540
Rudi Garcia met dé ultieme verrassing tegen Wales?

D-day voor de Rode Duivels. De Belgen kunnen maar best winnen in Wales, dan gaat alle kritiek liggen ...

485
485
Vandenbempt scherp: “Pijnlijk dat hij geen coach werd bij Union”

Union SG heeft vandaag David Hubert voorgesteld als de opvolger van de naar AS Monaco vertrokken ...

235
235

Meer sportnieuws