'Bayern wil Barça pijn doen en meldt zich voor steunpilaar'

door
'Bayern wil Barça pijn doen en meldt zich voor steunpilaar'

Even zag het ernaar uit dat FC Barcelona binnenkort afscheid moest nemen van één van zijn sterkhouders. Marc-André ter Stegen kon namelijk rekenen op een pak interesse en immers niet uit dat hij elders aan de slag zou gaan. Maar dat lijkt nu toch niet te gaan gebeuren.


Zo meldt El Mundo Deportivo dat de Duitser naar alle waarschijnlijk gewoon zal blijven op Camp Nou. Het Spaanse medium weet te melden dat de 27-jarige doelman mogelijk toch een nieuw contract ondertekent bij FC Barcelona. Dat nieuwe contract gaat hem flinke salarisverhoging opleveren en zorgt er mogelijk voor dat hij toch niet gaat kiezen voor een nieuwe club. De deal zou wel nog niet helemaal beklonken zijn.

UPDATE 24/03
Het zag er dus naar uit dat Ter Stegen een nieuwe verbintenis zou gaan tekenen op Camp Nou, maar die plannen dreigen in gevaar te komen. Zo meldt SPORT dat Bayern München de doelman mogelijk op andere gedachten kan brengen. Momenteel verdedigt Manuel Neuer nog steeds de goal van Der Rekordmeister. Maar de onderhandelingen omtrent een nieuw contract voor de doelman zouden niet bepaald vlot verlopen en liggen volgens bovengenoemde bron zelfs tijdelijk stil.

Bovendien zou Neuer niet langer door één deur kunnen met ere-voorzitter Franz Beckenbauer, wat de gesprekken er niet gemakkelijk op maken. Indien de 33-jarige niet bijtekent, gaat Bayern dan ook op zoek naar een nieuwe doelman. In dat geval zou het vizier volgens SPORT volledig op Ter Stegen gericht worden. De Duitse club zou zelfs al contact hebben opgenomen met enkele tussenpersonen om te onderzoeken of een deal mogelijk is.

LEES OOK: Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Wie vindt u momenteel de beste doelman?

Meest recent

‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

11
11
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

12
12
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

70
70
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

48
48
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

63
63
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

32
32
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

90
90
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

98
98
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

94
94
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

137
137
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

103
103
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

117
117
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

44
44
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

417
417
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

186
186
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

129
129
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

276
276
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

397
397
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

325
325
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

105
105
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

528
528
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

101
101
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

332
332
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

268
268
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

102
102

Meer sportnieuws