'Bayern wil Barça pijn doen en meldt zich voor steunpilaar'

285 stemmen
'Bayern wil Barça pijn doen en meldt zich voor steunpilaar'

Even zag het ernaar uit dat FC Barcelona binnenkort afscheid moest nemen van één van zijn sterkhouders. Marc-André ter Stegen kon namelijk rekenen op een pak interesse en immers niet uit dat hij elders aan de slag zou gaan. Maar dat lijkt nu toch niet te gaan gebeuren.


Zo meldt El Mundo Deportivo dat de Duitser naar alle waarschijnlijk gewoon zal blijven op Camp Nou. Het Spaanse medium weet te melden dat de 27-jarige doelman mogelijk toch een nieuw contract ondertekent bij FC Barcelona. Dat nieuwe contract gaat hem flinke salarisverhoging opleveren en zorgt er mogelijk voor dat hij toch niet gaat kiezen voor een nieuwe club. De deal zou wel nog niet helemaal beklonken zijn.

UPDATE 24/03
Het zag er dus naar uit dat Ter Stegen een nieuwe verbintenis zou gaan tekenen op Camp Nou, maar die plannen dreigen in gevaar te komen. Zo meldt SPORT dat Bayern München de doelman mogelijk op andere gedachten kan brengen. Momenteel verdedigt Manuel Neuer nog steeds de goal van Der Rekordmeister. Maar de onderhandelingen omtrent een nieuw contract voor de doelman zouden niet bepaald vlot verlopen en liggen volgens bovengenoemde bron zelfs tijdelijk stil.

Bovendien zou Neuer niet langer door één deur kunnen met ere-voorzitter Franz Beckenbauer, wat de gesprekken er niet gemakkelijk op maken. Indien de 33-jarige niet bijtekent, gaat Bayern dan ook op zoek naar een nieuwe doelman. In dat geval zou het vizier volgens SPORT volledig op Ter Stegen gericht worden. De Duitse club zou zelfs al contact hebben opgenomen met enkele tussenpersonen om te onderzoeken of een deal mogelijk is.

LEES OOK: 'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Wie vindt u momenteel de beste doelman?

Meest recent

'Thorup speelt open kaart: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

0
0
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolger Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

105
105
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

112
112
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

203
203
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

184
184
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

52
52
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

42
42
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

421
421
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

150
150
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

32
32
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

124
124
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

339
339
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

239
239
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

70
70
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

119
119
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

260
260
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

101
101
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

609
609
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

441
441
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

249
249
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

211
211
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

695
695
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

523
523
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

136
136
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

365
365

Meer sportnieuws