TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht denkt aan twee dure deals, Club loopt aanvaller mis'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht denkt aan twee dure deals, Club loopt aanvaller mis'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht wil graag verder met Nacer Chadli en volgens La Dernière Heure ziet de Rode Duivel een verlengd verblijf wel zitten. Het financiële plaatje kan een definitieve transfer echter in de weg staan. Derrick Luckassen zou eveneens willen blijven. De aankoopoptie van 5 miljoen euro is echter wat aan de dure kant en ook daar beloven het pittige onderhandelingen met PSV te worden. Over de toekomst van Philippe Sandler en Marko Pjaca heerst nog geen duidelijkheid. Sieben Dewaele, Edo Kayembe en Zakaria Bakkali zouden mogen vertrekken.

Jonah Attuquaye had volgens Ghanasoccernet de aandacht van Club Brugge getrokken. De 19-jarige spits maakt nu echter een verrassende binnenlandse transfer. Hij verruilt Berekum Chelsea voor Legon Cities FC, een staartploeg in de Ghanese competitie. Mbaye Diagne zou na het seizoen dan weer willen terugkeren naar Galatasaray om er te vechten voor zijn kans. De Turkse topclub zou hem echter liefst zo snel mogelijk verkopen.

KV Kortrijk heeft zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al beet. Veekaa kondigde namelijk aan dat Gilles Dewaele de overstap maakt naar het Guldensporenstadion. De verdediger komt op definitieve basis over van KVC Westerlo en tekende een overeenkomst voor drie seizoenen.

BUITENLAND
FC Barcelona blijft naar verluidt werken aan een terugkeer van Neymar Jr. De aanvaller van PSG heeft volgens het Spaanse Sport alvast 'ja' gezegd tegen de Catalanen. Dat is echter het makkelijkste gedeelte, want Paris Saint-Germain is niet van plan om zomaar mee te werken. Zij betaalden 222 miljoen euro voor de Braziliaan en dat willen ze minstens recupereren. Via de FIFA hoopt Barça echter om de aanvaller goedkoper over te nemen.

Manchester United gaat een poging wagen om Pierre-Emerick Aubameyang naar Old Trafford te halen, tenminste toch volgens The Sun . De aanvaller van Arsenal heeft in Londen nog een contract tot media 2021, maar lijkt na dit seizoen voor een ander avontuur te gaan. De club uit Manchester zou bereid zijn om 50 miljoen pond op tafel te leggen, wat omgerekend ongeveer 55 miljoen euro is.

Naast Aston Villa en Wolverhampton zouden er nog twee Premier League-clubs belangstelling tonen in Christian Luyindama. Volgens 90min, dat zich baseert op Turkse bronnen, zouden ook Everton en West Ham zich melden bij Galatasaray voor de bonkige ex-verdediger van Standard. Vooral zijn sterke prestaties in de Champions League tegen Paris Saint-Germain en Real Madrid zouden beide clubs overtuigd hebben. Het is onduidelijk hoeveel Galatasaray voor hem verlangt.

Thomas Lemar zou komende zomer alweer mogen vertrekken bij Atletico Madrid. Een eerste kandidaat zou zich al gemeld hebben in Madrid, volgens de Britse tabloid The Mirror zou Manchester United al contact hebben gezocht met betrekking tot een transfer. Nochtans lagen Liverpool en Arsenal al langer in de running voor Lemar, maar de Mancunians zouden reeds de eerste stap hebben gezet.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

24
24
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

64
64
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

364
364
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

105
105
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

115
115
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

183
183
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

293
293
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

83
83
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

380
380
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

526
526
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

106
106
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

69
69
Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

AA Gent heeft zaterdagavond een gouden zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Offs. De ...

101
101
"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

272
272
Nieuwe bondscoach na WK? Garcia-afspraak onthuld

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

295
295
Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Real Madrid heeft zaterdagavond voorlopig weer beslag gelegd op de leidersplaats in La Liga. De ...

88
88
Transferdeal Club en Barça? Makelaar doet boekje open

Club Brugge KV wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten vanuit de eigen opleiding richting ...

249
249
Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

429
429
Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

690
690
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

147
147
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

727
727
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

99
99
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

67
67
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

596
596

Meer sportnieuws