TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht denkt aan twee dure deals, Club loopt aanvaller mis'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht denkt aan twee dure deals, Club loopt aanvaller mis'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht wil graag verder met Nacer Chadli en volgens La Dernière Heure ziet de Rode Duivel een verlengd verblijf wel zitten. Het financiële plaatje kan een definitieve transfer echter in de weg staan. Derrick Luckassen zou eveneens willen blijven. De aankoopoptie van 5 miljoen euro is echter wat aan de dure kant en ook daar beloven het pittige onderhandelingen met PSV te worden. Over de toekomst van Philippe Sandler en Marko Pjaca heerst nog geen duidelijkheid. Sieben Dewaele, Edo Kayembe en Zakaria Bakkali zouden mogen vertrekken.

Jonah Attuquaye had volgens Ghanasoccernet de aandacht van Club Brugge getrokken. De 19-jarige spits maakt nu echter een verrassende binnenlandse transfer. Hij verruilt Berekum Chelsea voor Legon Cities FC, een staartploeg in de Ghanese competitie. Mbaye Diagne zou na het seizoen dan weer willen terugkeren naar Galatasaray om er te vechten voor zijn kans. De Turkse topclub zou hem echter liefst zo snel mogelijk verkopen.

KV Kortrijk heeft zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al beet. Veekaa kondigde namelijk aan dat Gilles Dewaele de overstap maakt naar het Guldensporenstadion. De verdediger komt op definitieve basis over van KVC Westerlo en tekende een overeenkomst voor drie seizoenen.

BUITENLAND
FC Barcelona blijft naar verluidt werken aan een terugkeer van Neymar Jr. De aanvaller van PSG heeft volgens het Spaanse Sport alvast 'ja' gezegd tegen de Catalanen. Dat is echter het makkelijkste gedeelte, want Paris Saint-Germain is niet van plan om zomaar mee te werken. Zij betaalden 222 miljoen euro voor de Braziliaan en dat willen ze minstens recupereren. Via de FIFA hoopt Barça echter om de aanvaller goedkoper over te nemen.

Manchester United gaat een poging wagen om Pierre-Emerick Aubameyang naar Old Trafford te halen, tenminste toch volgens The Sun . De aanvaller van Arsenal heeft in Londen nog een contract tot media 2021, maar lijkt na dit seizoen voor een ander avontuur te gaan. De club uit Manchester zou bereid zijn om 50 miljoen pond op tafel te leggen, wat omgerekend ongeveer 55 miljoen euro is.

Naast Aston Villa en Wolverhampton zouden er nog twee Premier League-clubs belangstelling tonen in Christian Luyindama. Volgens 90min, dat zich baseert op Turkse bronnen, zouden ook Everton en West Ham zich melden bij Galatasaray voor de bonkige ex-verdediger van Standard. Vooral zijn sterke prestaties in de Champions League tegen Paris Saint-Germain en Real Madrid zouden beide clubs overtuigd hebben. Het is onduidelijk hoeveel Galatasaray voor hem verlangt.

Thomas Lemar zou komende zomer alweer mogen vertrekken bij Atletico Madrid. Een eerste kandidaat zou zich al gemeld hebben in Madrid, volgens de Britse tabloid The Mirror zou Manchester United al contact hebben gezocht met betrekking tot een transfer. Nochtans lagen Liverpool en Arsenal al langer in de running voor Lemar, maar de Mancunians zouden reeds de eerste stap hebben gezet.

JOUW MENING TELT:
Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

83
83
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

165
165
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

766
766
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

98
98
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

276
276
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

256
256
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

152
152
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaan zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

103
103
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

107
107
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

165
165
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

62
62
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

490
490
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

142
142
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

354
354
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

57
57
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

80
80
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

531
531
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

107
107
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

123
123
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

743
743
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

232
232
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

346
346
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

304
304
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

242
242
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

75
75

Meer sportnieuws