TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht denkt aan twee dure deals, Club loopt aanvaller mis'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht denkt aan twee dure deals, Club loopt aanvaller mis'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht wil graag verder met Nacer Chadli en volgens La Dernière Heure ziet de Rode Duivel een verlengd verblijf wel zitten. Het financiële plaatje kan een definitieve transfer echter in de weg staan. Derrick Luckassen zou eveneens willen blijven. De aankoopoptie van 5 miljoen euro is echter wat aan de dure kant en ook daar beloven het pittige onderhandelingen met PSV te worden. Over de toekomst van Philippe Sandler en Marko Pjaca heerst nog geen duidelijkheid. Sieben Dewaele, Edo Kayembe en Zakaria Bakkali zouden mogen vertrekken.

Jonah Attuquaye had volgens Ghanasoccernet de aandacht van Club Brugge getrokken. De 19-jarige spits maakt nu echter een verrassende binnenlandse transfer. Hij verruilt Berekum Chelsea voor Legon Cities FC, een staartploeg in de Ghanese competitie. Mbaye Diagne zou na het seizoen dan weer willen terugkeren naar Galatasaray om er te vechten voor zijn kans. De Turkse topclub zou hem echter liefst zo snel mogelijk verkopen.

KV Kortrijk heeft zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al beet. Veekaa kondigde namelijk aan dat Gilles Dewaele de overstap maakt naar het Guldensporenstadion. De verdediger komt op definitieve basis over van KVC Westerlo en tekende een overeenkomst voor drie seizoenen.

BUITENLAND
FC Barcelona blijft naar verluidt werken aan een terugkeer van Neymar Jr. De aanvaller van PSG heeft volgens het Spaanse Sport alvast 'ja' gezegd tegen de Catalanen. Dat is echter het makkelijkste gedeelte, want Paris Saint-Germain is niet van plan om zomaar mee te werken. Zij betaalden 222 miljoen euro voor de Braziliaan en dat willen ze minstens recupereren. Via de FIFA hoopt Barça echter om de aanvaller goedkoper over te nemen.

Manchester United gaat een poging wagen om Pierre-Emerick Aubameyang naar Old Trafford te halen, tenminste toch volgens The Sun . De aanvaller van Arsenal heeft in Londen nog een contract tot media 2021, maar lijkt na dit seizoen voor een ander avontuur te gaan. De club uit Manchester zou bereid zijn om 50 miljoen pond op tafel te leggen, wat omgerekend ongeveer 55 miljoen euro is.

Naast Aston Villa en Wolverhampton zouden er nog twee Premier League-clubs belangstelling tonen in Christian Luyindama. Volgens 90min, dat zich baseert op Turkse bronnen, zouden ook Everton en West Ham zich melden bij Galatasaray voor de bonkige ex-verdediger van Standard. Vooral zijn sterke prestaties in de Champions League tegen Paris Saint-Germain en Real Madrid zouden beide clubs overtuigd hebben. Het is onduidelijk hoeveel Galatasaray voor hem verlangt.

Thomas Lemar zou komende zomer alweer mogen vertrekken bij Atletico Madrid. Een eerste kandidaat zou zich al gemeld hebben in Madrid, volgens de Britse tabloid The Mirror zou Manchester United al contact hebben gezocht met betrekking tot een transfer. Nochtans lagen Liverpool en Arsenal al langer in de running voor Lemar, maar de Mancunians zouden reeds de eerste stap hebben gezet.

LEES OOK: Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

51
51
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

168
168
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

46
46
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

77
77
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

65
65
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

73
73
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

249
249
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

110
110
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

95
95
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

67
67
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

446
446
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

221
221
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

25
25
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

574
574
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

361
361
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

382
382
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

87
87
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

324
324
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

434
434
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

108
108
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

263
263
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

103
103
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

479
479
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

73
73
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

580
580

Meer sportnieuws