TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht denkt aan twee dure deals, Club loopt aanvaller mis'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht denkt aan twee dure deals, Club loopt aanvaller mis'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht wil graag verder met Nacer Chadli en volgens La Dernière Heure ziet de Rode Duivel een verlengd verblijf wel zitten. Het financiële plaatje kan een definitieve transfer echter in de weg staan. Derrick Luckassen zou eveneens willen blijven. De aankoopoptie van 5 miljoen euro is echter wat aan de dure kant en ook daar beloven het pittige onderhandelingen met PSV te worden. Over de toekomst van Philippe Sandler en Marko Pjaca heerst nog geen duidelijkheid. Sieben Dewaele, Edo Kayembe en Zakaria Bakkali zouden mogen vertrekken.

Jonah Attuquaye had volgens Ghanasoccernet de aandacht van Club Brugge getrokken. De 19-jarige spits maakt nu echter een verrassende binnenlandse transfer. Hij verruilt Berekum Chelsea voor Legon Cities FC, een staartploeg in de Ghanese competitie. Mbaye Diagne zou na het seizoen dan weer willen terugkeren naar Galatasaray om er te vechten voor zijn kans. De Turkse topclub zou hem echter liefst zo snel mogelijk verkopen.

KV Kortrijk heeft zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al beet. Veekaa kondigde namelijk aan dat Gilles Dewaele de overstap maakt naar het Guldensporenstadion. De verdediger komt op definitieve basis over van KVC Westerlo en tekende een overeenkomst voor drie seizoenen.

BUITENLAND
FC Barcelona blijft naar verluidt werken aan een terugkeer van Neymar Jr. De aanvaller van PSG heeft volgens het Spaanse Sport alvast 'ja' gezegd tegen de Catalanen. Dat is echter het makkelijkste gedeelte, want Paris Saint-Germain is niet van plan om zomaar mee te werken. Zij betaalden 222 miljoen euro voor de Braziliaan en dat willen ze minstens recupereren. Via de FIFA hoopt Barça echter om de aanvaller goedkoper over te nemen.

Manchester United gaat een poging wagen om Pierre-Emerick Aubameyang naar Old Trafford te halen, tenminste toch volgens The Sun . De aanvaller van Arsenal heeft in Londen nog een contract tot media 2021, maar lijkt na dit seizoen voor een ander avontuur te gaan. De club uit Manchester zou bereid zijn om 50 miljoen pond op tafel te leggen, wat omgerekend ongeveer 55 miljoen euro is.

Naast Aston Villa en Wolverhampton zouden er nog twee Premier League-clubs belangstelling tonen in Christian Luyindama. Volgens 90min, dat zich baseert op Turkse bronnen, zouden ook Everton en West Ham zich melden bij Galatasaray voor de bonkige ex-verdediger van Standard. Vooral zijn sterke prestaties in de Champions League tegen Paris Saint-Germain en Real Madrid zouden beide clubs overtuigd hebben. Het is onduidelijk hoeveel Galatasaray voor hem verlangt.

Thomas Lemar zou komende zomer alweer mogen vertrekken bij Atletico Madrid. Een eerste kandidaat zou zich al gemeld hebben in Madrid, volgens de Britse tabloid The Mirror zou Manchester United al contact hebben gezocht met betrekking tot een transfer. Nochtans lagen Liverpool en Arsenal al langer in de running voor Lemar, maar de Mancunians zouden reeds de eerste stap hebben gezet.

LEES OOK: KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

64
64
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

37
37
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

10
10
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

18
18
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

54
54
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

229
229
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

50
50
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

63
63
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

71
71
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

43
43
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

43
43
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

221
221
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

328
328
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

65
65
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

193
193
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

166
166
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

200
200
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

471
471
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

265
265
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

360
360
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

90
90
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

351
351
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

206
206
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

167
167
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

1029
1029

Meer sportnieuws