Fans KVM en Lierse helpen mee bij redding Lokeren

door
Fans KVM en Lierse helpen mee bij redding Lokeren

Het zijn momenteel voor iedereen zware tijden, maar voor degenen die KSC Lokeren een warm hart toedragen is het een wel heel sombere periode. De Waaslandse club stevent immers recht op de afgrond af. Een deel van de supporters bereidt zich alvast voor op het ergste.


De tijdelijke bewindvoerders die zijn aangesteld winden er geen doekjes rond: indien er voor 23 maart niet de nodige miljoenen worden gevonden, is de club failliet. Door een gebrekkige communicatie is het echter niet duidelijk over momenteel nog potentiële investeerders zijn. En dus werd door de supporters het "Collectief wit-zwart-geel" opgericht. De bedoeling is om zoveel mogelijk supporters te mobiliseren en op termijn een crowdfunding-actie op poot te zetten. Daarmee nemen de fans een voorbeeld aan de aanhang van KV Mechelen en Lierse SK, die ook in actie kwamen toen hun club aan de rand van de financiële afgrond stonden.

En het is ook bij de supporters van KVM en Lierse, waar 'Collectief wit-zwart-geel' om steun en raad bij ging vragen. "De fans van KV Mechelen steunen ons, maar vooral bij de mensen van Lierse hebben we enorm veel info verzameld. Ook bij die twee clubs liep het mis op financieel gebied. Wij zoeken ook op juridisch vlak uit wat allemaal mogelijk is", stelt initiatiefnemer Dirk Bossers bij Belga.

LEES OOK: Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Denkt u dat Lokeren het faillissement nog zal voorkomen?

Meest recent

Grote zorgen bij Club Brugge: "De zoveelste keer dit seizoen"

Wanneer speelt Club Brugge in de Jupiler Pro League eens zoals ze tegen AS Monaco, Rangers FC en FC ...

26
26
Degryse ziet grote 'wederopstanding' bij RSCA-smaakmaker

Heel Anderlecht zal vandaag een leuke maandag kennen. De Brusselaars wisten eindelijk nog eens te ...

53
53
Vandenbempt na topper RSCA-Club: "Meer dan 30 miljoen"

Een goed RSC Anderlecht won oververdiend van een zwak Club Brugge. Paars-Wit speelde met volle ...

232
232
Euvrard krijgt Standard niet op de rails: één énorm probleem

Standard blijft ook onder Vincent Euvrard simpelweg matig presenteren. Vooral op verplaatsing is het ...

82
82
Dender pakt uit: "Kompany wilde mij bij Anderlecht"

FCV Dender kent een zeer pover seizoen. De club hoopt tegen Zulte Waregem eindelijk voor het eerst ...

48
48
'Van hemel naar hel: Bayern-nachtmerrie voor Kompany'

Bayern München zag zaterdag zijn fenomenale reeks van 15 opeenvolgende zeges stranden. ...

91
91
Hasi en Renard buiten? Nieuw Anderlecht-bestuur reageert

RSC Anderlecht kon zondag eindelijk nog eens winnen van Club Brugge. Een aangename binnenkomer voor ...

322
322
Adriano Bertaccini verrast iedereen met héél groot geheim

Veel Anderlecht-supporters ontwaken deze morgen ongetwijfeld met een euforisch gevoel. Gisteren ...

88
88
Janssen dropt fors statement: "En ik meen het oprecht"

Antwerp FC heeft vlak voor het ingaan van de interland-break de crisis ietwat kunnen bezweren. Zo ...

148
148
Club Brugge slikt: enorme domper vanuit ziekenboeg

Club Brugge heeft de derde interland-break van het seizoen niet bepaald op een geslaagde manier ...

371
371
Doku foltert Liverpool: Engelse tabloids compleet door het dak

In de Engelse Premier League heeft Manchester City zondagavond een serieus statement neergezet. Zo ...

145
145
Anderlecht klaar voor shock: comeback met hangende pootjes

Anderlecht heeft volgens bepaalde bronnen interesse in een comeback van Sebastiaan Bornauw, die bij ...

377
377
Blessuregolf bij AA Gent: Leko geeft opvallende 'schuldige'

Een week na de pijnlijke afgang tegen OH Leuven, heeft AA Gent de rug ietwat kunnen rechten. De ...

131
131
Grote gevolgen na vertrek Vandenhaute: droomscenario Coucke

Voor Marc Coucke is het een bijzonder mooie zondag geworden. De hoofdeigenaar keek vanuit de tribune ...

248
248
Club Brugge houdt hart vast: Hayen tóch naar uitgang?

De laatste interland-break van het kalenderjaar is begonnen en dat is doorgaans een periode waarin ...

573
573
Fink ondanks puntenverlies: "Ik ben trots op mijn spelers"

Ook dit weekend is KRC Genk er nog niet in geslaagd om de top zes binnen te dringen. Het moest ...

119
119
Straf: JPL-speler opgeroepen voor wereldkampioen Argentinië

De Jupiler Pro League was al langer een visvijver voor clubs uit topcompetities, maar spelers uit ...

118
118
Lewandowski sleurt alweer bibberend Barça er nog door

FC Barcelona heeft duidelijk zijn lessen niet getrokken uit het 3-3-gelijkspel van deze week op Club ...

42
42
Inter grijpt macht, PSG wist wereldgoal op valreep uit

Het was zondagavond nog spannend om de koppositie in de Serie A en de Ligue 1. In Italië greep ...

40
40
'Enorme domper: volgende sterkhouder haakt af bij Duivels'

De Rode Duivels moeten volgende week de kwalificatie voor het WK definitief zien binnen te halen. ...

272
272
Guardiola wild na glansprestatie Doku: "Luister..."

Manchester City heeft zondag een aardig statement gemaakt in de Premier League. Het duwde ...

266
266
Grote verrassing bij Gent: "Dit is een droom die uitkomt"

AA Gent is er zondag niet in geslaagd om de pandoering van vorige week in Leuven door te spoelen met ...

180
180
Hasi waarschuwt en trekt vergelijking met Club

De teneur rond Anderlecht is pijlsnel gekeerd. Een dikke week loerde er nog een crisis om de hoek, ...

311
311
Union laat gouden kans liggen na late penaltygoal KVM

Union heeft de kans laten liggen om een gouden zaak te doen na het verlies van Club Brugge op ...

120
120
Vanaken en Jackers verklaren hét probleem bij Club Brugge

Club Brugge blijft toch teleurstellen in de Jupiler Pro League. Het voetbal is maanden niet goed ...

447
447

Meer sportnieuws