Fans kiezen 100 beste voetballers aller tijden: érg verrassende nummer één

door
Fans kiezen 100 beste voetballers aller tijden: érg verrassende nummer één

Het is een bron van discussie die eeuwig durende is. Wie is of zijn de beste voetballer(s) aller tijden? Volgens velen is dat een tweestrijd tussen twee spelers uit het heden, met Cristiano Ronaldo en Leo Messi. Maar wie van de twee het dan precies is, verschillen de meningen dan ook weer erg over. Echter kaapt in onderstaande lijst geen van beide de hoofdprijs weg.


Want zo lieten ze bij de website ranker.com de voetbalfans stemmen over de beste voetballer die ooit op deze aardbol heeft rondgelopen. Dat kan je nog steeds doen, mits de speler ofwel omhoog of omlaag te stemmen. Uit intussen bijna 4 miljoen stemmen staat er echter wel een verrassende naam op één: Andrea Pirlo. 

Akkoord, geniale voetballer, maar de beste aller tijden? Maradona wordt hier aanzien als zijn grootste concurrent, Messi gaat Ronaldo net vooraf met een vijfde plaats. De Portugees staat zesde. Er staat één Belg in de lijst met Eden Hazard op een 53ste plaats. U kan de volledige top 100 bekijken, en aanpassen, op ranker.com. Wij geven u onderstaand alvast de top 20 mee.

Top 20 beste voetballers aller tijden (volgens ranker)

20: Ryan Giggs

19: Neymar

18: Zlatan Ibrahimovic

17: Thierry Henry



16: Roberto Carlos

15: Franz Beckenbauer

14: Xavi

13: George Best

12: Luka Modric



11: Gianluigi Buffon

10: Andres Iniesta

9: Johan Cruyff

8: Zinedine Zidane



7: Pele

6: Cristiano Ronaldo

5: Lionel Messi

4: Ronaldinho



3: Ronaldo

2: Diego Maradona

1: Andrea Pirlo


LEES OOK: Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Begrijpt u de keuze voor de nummer één?

Meest recent

Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

15
15
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

144
144
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

35
35
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

177
177
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

19
19
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

87
87
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

133
133
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

44
44
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

89
89
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

394
394
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

78
78
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

31
31
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

199
199
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

43
43
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

154
154
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

176
176
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

174
174
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

183
183
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

445
445
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

284
284
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

391
391
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

252
252
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

249
249
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

195
195

Meer sportnieuws