TRANSFERUURTJE: 'Concurrentie Anderlecht, nieuwe toptransfer voor Haaland'

382
TRANSFERUURTJE: 'Concurrentie Anderlecht, nieuwe toptransfer voor Haaland'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht wil Hendrik Van Crombrugge deze zomer behouden en zou de doelman daarom een stevige contractverbetering willen voorschotelen. Ondertussen neemt de buitenlandse interesse toe. Zo werd Schalke 04 al aangehaald als mogelijke bestemming en dat wordt nu ook bevestigd door onder meer Sport1 en Eurocalciomercato. Schalke is op zoek naar een vervanger voor Alexander Nübel, die in de zomer naar Bayern München trekt. De Rode Duivel zou wel in de weegschaal liggen met Zack Steffen, die momenteel door Manchester City verhuurd wordt aan Fortuna Dusseldorf.

Nadat hij voor verschillende ploegen in de Jupiler Pro League speelt, komt Reda Jaadi momenteel uit voor FUS Rabat. Daar doet Jaadi het goed en La Dernière Heure weet dat hij van een terugkeer naar de Belgische eerste klasse mag dromen. Verschillende Belgische eersteklassers zouden zijn prestaties immers volgen, concrete ploegen worden echter niet genoemd.

BUITENLAND
Bayern München zou komende zomer flink willen uithalen en mikt naar verluidt op drie toptransfers. Het eerste doelwit is Kai Havertz, goudhaantje van Bayer Leverkusen. Volgens onder meer Sky Germany en The Athletic zou de Duitse international een verhuis naar München verkiezen boven onder meer Liverpool FC. Daarnaast zou Bayern een doublure voor Robert Lewandowski willen, iemand die op termijn ook in de voetsporen van de Pool kan treden. Daarvoor zou Timo Werner van RB Leipzig de uitverkorene zijn. Tot slot blijft ook Leroy Sané (Manchester City) een belangrijk doelwit.

Volgens Tuttosport zou FC Barcelona er bijna uit zijn met de zaakwaarnemer van Lautaro Martinez, die naar verluidt een jaarsalaris van 18 miljoen euro zou kunnen opstrijken. Met Internazionale is er nog geen overeenkomst. Dat is in principe niet nodig gezien Martinez een afkoopclausule van zo'n 110 miljoen euro in zijn contract zou hebben staan. Barça zou wel nog de onderhandelingen kunnen opstarten om die prijs te drukken, eventueel door een speler de andere richting te laten bewandelen.

Borussia Dortmund versterkte zich afgelopen winter met doelpuntenmachine Erling Braut Haaland. Daarmee troefden de Duitsers een pak Europese grootmachten af, waaronder ook Juventus. Maar de Italiaanse kampioen heeft de strijd nog niet opgegeven en zou nu al werk maken van een toekomstige transfer van Haaland. Dat schrijft Bild. Juventus wil immers profiteren van een clausule in het contract van de speler. Daarin staat een afkoopsom van 75 miljoen euro, al kan die wel pas vanaf 2022 geactiveerd worden.

Volgens Calciomercato heeft Manchester City besloten dat Riyad Mahrez andere oorden mag opzoeken. De flankaanvaller pendelt tussen basis en bank en na twee seizoenen mag hij dus vertrekken. Daar zou Paris Saint-Germain van willen profiteren. Bovendien zou Mahrez in Parijs ook zeker zijn van Europees voetbal, terwijl City nog een Europese schorsing boven het hoofd hangt wegens inbreuken op de Financial Fair Play.

Volgens de Express mikt Manchester United in de zomer op vijf deals. Allereerst wil het af van enkele spelers. Drie namen zouden al zeker mogen vertrekken: Alexis Sanchez, Jesse Lingard en Paul Pogba. Het trio moet plaats maken zodat United ook twee aanwinsten kan binnenhalen. Jadon Sancho (Borussia Dortmund) en Jack Grealish (Aston Villa) hebben zich in de gunst gespeeld.

Zinedine Zidane zou zijn ploeg bij Real Madrid willen versterken met een topaanvaller van Liverpool FC. The Mirror weet dat de Fransman een grote fan is van Sadio Mané. De Senegalese aanvaller is bij Liverpool uitgegroeid tot één van de betere flankaanvallers in de wereld en Real zou bereid zijn om 150 miljoen euro op tafel te leggen. De kans dat Liverpool gaat willen meewerken, is echter klein.

LEES OOK: Bayern vermorzelt Leipzig: Vandevoordt voorkomt groter drama

Van Crombrugge is klaar voor de stap naar het buitenland ...

Meest recent

Zorgen voor Leko: topaankoop Club Brugge zakt door het ijs

Club Brugge stoot door naar de achtste finales van de Croky Cup, maar daarmee is meteen ook alles ...

32
32
Marktwaarde ontploft: jackpot voor Club, Union, Genk & RSCA

De Jupiler Pro League deed zijn reputatie als kweekvijver van talent deze zomer weer eer aan, met in ...

143
143
'Coucke's opvallende beslissing beroert tot tranen toe'

Marc Coucke doet een opvallende onthulling over zijn inkomsten op televisie. Wat hij met dat geld ...

38
38
Twee spelers tonen zich bij Club: "Ik blijf hard werken"

Club Brugge schakelde zonder glans Sporting Lokeren uit in de Croky Cup. De Waaslanders hadden ...

149
149
Albert spaart Van Bommel niet: "Dat pakte hij slecht aan"

Mark van Bommel begon goed aan zijn passage als bondscoach, maar het is ook duidelijk dat ...

45
45
De Mil maakt korte metten met straf gerucht: "Onzin!"

AA Gent is zeer goed bezig en dat is de verdienste van Rik De Mil en ook de spelers. Maar daarnaast ...

117
117
Manchester United brandt opnieuw: crisis is compleet

Manchester United is een zéér grote club, maar het wanbeleid gijzelt deze club al ...

64
64
Anderlecht heeft er optie bij: aanwinst verrast iedereen

De zomermercato van RSC Anderlecht was toch wel een succes. Paars-Wit heeft duidelijk een betere ...

169
169
Verhaeghe in de put na drastisch besluit Ivan Leko

Na de stunt in San Siro is bij Club Brugge niet iedereen aan het feesten. Ivan Leko nam een besluit ...

301
301
Ajax met grote zorgen: alarmbellen gaan nu al af

Jordi Cruijff werd als De Grote Verlosser naar Ajax gehaald. Afgelopen zomer haalde de sportieve ...

68
68
Geen Club Brugge, wel Antwerp: "Club zag mij als invaller"

Club Brugge is al jaren de nummer één in België. Er zijn niet veel spelers die ...

269
269
Twee Anderlecht-spelers in vieze papieren bij Vitor Bruno

Vitor Bruno roteerde tegen Dinamo Zagreb en daar kwam kritiek over. Onterecht. RSCA had altijd ...

182
182
Leko draait knop metéén om: "Wordt nog meer een finale"

Club Brugge heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plek in de 1/8ste finales van de Croky Cup. ...

194
194
Thorup doet opvallende onthulling na Genkse bekertriomf

KRC Genk is voorlopig goed uit de interland-periode gekomen. Na de vlotte zege van vorig weekend ...

229
229
Anderlecht onder zware druk gezet: "Dan is het crisis"

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor een erg lastige opdracht. Zo moet Paars-Wit op ...

190
190
Afgang Napoli: Italianen zetten De Bruyne fors op zijn plaats

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagnamiddag gezichtsverlies geleden. Op bezoek bij ...

107
107
Croky Cup: Club zonder overschot, ook Genk en Essevee door

De eersteklassers hebben zich zaterdag niet laten verrassen in de Croky Cup. Club Brugge kende meer ...

116
116
'PSG nóg sterker: spektakeltransfer van 70 miljoen'

Met een waanzinnige eerste helft op Manchester City, etaleerde Paris Saint-Germain deze week nog ...

284
284
Ommekeer Antwerp eindelijk ingezet? "Volgens de data ..."

Antwerp FC heeft zich met opvallend veel moeite geplaatst voor de 1/8ste finales van de Croky Cup. ...

125
125
'Geen foutenmarge Anderlecht: zéven wissels in basisploeg'

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor de lastige verplaatsing naar Beerschot. Maar ...

465
465
Klaar voor superweek: Barça scoort er vijf in Spaanse clash

FC Barcelona staat voor een waanzinnige week. Op enkele dagen tijd treft het achtereenvolgens Paris ...

56
56
Bayern vermorzelt Leipzig: Vandevoordt voorkomt groter drama

Na twee mindere resultaten heeft Vincent Kompany de motor bij Bayern München weer op toerental ...

78
78
'Transferdossier Tresoldi ontploft: krankzinnig bedrag'

Na zijn onvergetelijke hattrick tegen Internazionale, gaat de naam van Nicolo Tresoldi heel Europa ...

557
557
Leko zet elftal op zijn kop: Club met twee tieners in beker

In de Croky Cup staan zaterdagavond opnieuw enkele leuke duels op het programma. Landskampioen Club ...

170
170
Zwak Antwerp met dichtgeknepen billen naar volgende ronde

In de Croky Cup stonden er om 17u30 drie bekerduels op het programma. Royal Antwerp FC, OH Leuven en ...

81
81

Meer sportnieuws