TRANSFERUURTJE: 'Concurrentie Anderlecht, nieuwe toptransfer voor Haaland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Concurrentie Anderlecht, nieuwe toptransfer voor Haaland'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht wil Hendrik Van Crombrugge deze zomer behouden en zou de doelman daarom een stevige contractverbetering willen voorschotelen. Ondertussen neemt de buitenlandse interesse toe. Zo werd Schalke 04 al aangehaald als mogelijke bestemming en dat wordt nu ook bevestigd door onder meer Sport1 en Eurocalciomercato. Schalke is op zoek naar een vervanger voor Alexander Nübel, die in de zomer naar Bayern München trekt. De Rode Duivel zou wel in de weegschaal liggen met Zack Steffen, die momenteel door Manchester City verhuurd wordt aan Fortuna Dusseldorf.

Nadat hij voor verschillende ploegen in de Jupiler Pro League speelt, komt Reda Jaadi momenteel uit voor FUS Rabat. Daar doet Jaadi het goed en La Dernière Heure weet dat hij van een terugkeer naar de Belgische eerste klasse mag dromen. Verschillende Belgische eersteklassers zouden zijn prestaties immers volgen, concrete ploegen worden echter niet genoemd.

BUITENLAND
Bayern München zou komende zomer flink willen uithalen en mikt naar verluidt op drie toptransfers. Het eerste doelwit is Kai Havertz, goudhaantje van Bayer Leverkusen. Volgens onder meer Sky Germany en The Athletic zou de Duitse international een verhuis naar München verkiezen boven onder meer Liverpool FC. Daarnaast zou Bayern een doublure voor Robert Lewandowski willen, iemand die op termijn ook in de voetsporen van de Pool kan treden. Daarvoor zou Timo Werner van RB Leipzig de uitverkorene zijn. Tot slot blijft ook Leroy Sané (Manchester City) een belangrijk doelwit.

Volgens Tuttosport zou FC Barcelona er bijna uit zijn met de zaakwaarnemer van Lautaro Martinez, die naar verluidt een jaarsalaris van 18 miljoen euro zou kunnen opstrijken. Met Internazionale is er nog geen overeenkomst. Dat is in principe niet nodig gezien Martinez een afkoopclausule van zo'n 110 miljoen euro in zijn contract zou hebben staan. Barça zou wel nog de onderhandelingen kunnen opstarten om die prijs te drukken, eventueel door een speler de andere richting te laten bewandelen.

Borussia Dortmund versterkte zich afgelopen winter met doelpuntenmachine Erling Braut Haaland. Daarmee troefden de Duitsers een pak Europese grootmachten af, waaronder ook Juventus. Maar de Italiaanse kampioen heeft de strijd nog niet opgegeven en zou nu al werk maken van een toekomstige transfer van Haaland. Dat schrijft Bild. Juventus wil immers profiteren van een clausule in het contract van de speler. Daarin staat een afkoopsom van 75 miljoen euro, al kan die wel pas vanaf 2022 geactiveerd worden.

Volgens Calciomercato heeft Manchester City besloten dat Riyad Mahrez andere oorden mag opzoeken. De flankaanvaller pendelt tussen basis en bank en na twee seizoenen mag hij dus vertrekken. Daar zou Paris Saint-Germain van willen profiteren. Bovendien zou Mahrez in Parijs ook zeker zijn van Europees voetbal, terwijl City nog een Europese schorsing boven het hoofd hangt wegens inbreuken op de Financial Fair Play.

Volgens de Express mikt Manchester United in de zomer op vijf deals. Allereerst wil het af van enkele spelers. Drie namen zouden al zeker mogen vertrekken: Alexis Sanchez, Jesse Lingard en Paul Pogba. Het trio moet plaats maken zodat United ook twee aanwinsten kan binnenhalen. Jadon Sancho (Borussia Dortmund) en Jack Grealish (Aston Villa) hebben zich in de gunst gespeeld.

Zinedine Zidane zou zijn ploeg bij Real Madrid willen versterken met een topaanvaller van Liverpool FC. The Mirror weet dat de Fransman een grote fan is van Sadio Mané. De Senegalese aanvaller is bij Liverpool uitgegroeid tot één van de betere flankaanvallers in de wereld en Real zou bereid zijn om 150 miljoen euro op tafel te leggen. De kans dat Liverpool gaat willen meewerken, is echter klein.

LEES OOK: Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Van Crombrugge is klaar voor de stap naar het buitenland ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

227
227
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

86
86
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

52
52
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

71
71
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

269
269
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

39
39
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

420
420
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

358
358
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

120
120
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

449
449
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

168
168
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

298
298
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

189
189

Meer sportnieuws