TRANSFERUURTJE: 'Concurrentie Anderlecht, nieuwe toptransfer voor Haaland'

382
TRANSFERUURTJE: 'Concurrentie Anderlecht, nieuwe toptransfer voor Haaland'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht wil Hendrik Van Crombrugge deze zomer behouden en zou de doelman daarom een stevige contractverbetering willen voorschotelen. Ondertussen neemt de buitenlandse interesse toe. Zo werd Schalke 04 al aangehaald als mogelijke bestemming en dat wordt nu ook bevestigd door onder meer Sport1 en Eurocalciomercato. Schalke is op zoek naar een vervanger voor Alexander Nübel, die in de zomer naar Bayern München trekt. De Rode Duivel zou wel in de weegschaal liggen met Zack Steffen, die momenteel door Manchester City verhuurd wordt aan Fortuna Dusseldorf.

Nadat hij voor verschillende ploegen in de Jupiler Pro League speelt, komt Reda Jaadi momenteel uit voor FUS Rabat. Daar doet Jaadi het goed en La Dernière Heure weet dat hij van een terugkeer naar de Belgische eerste klasse mag dromen. Verschillende Belgische eersteklassers zouden zijn prestaties immers volgen, concrete ploegen worden echter niet genoemd.

BUITENLAND
Bayern München zou komende zomer flink willen uithalen en mikt naar verluidt op drie toptransfers. Het eerste doelwit is Kai Havertz, goudhaantje van Bayer Leverkusen. Volgens onder meer Sky Germany en The Athletic zou de Duitse international een verhuis naar München verkiezen boven onder meer Liverpool FC. Daarnaast zou Bayern een doublure voor Robert Lewandowski willen, iemand die op termijn ook in de voetsporen van de Pool kan treden. Daarvoor zou Timo Werner van RB Leipzig de uitverkorene zijn. Tot slot blijft ook Leroy Sané (Manchester City) een belangrijk doelwit.

Volgens Tuttosport zou FC Barcelona er bijna uit zijn met de zaakwaarnemer van Lautaro Martinez, die naar verluidt een jaarsalaris van 18 miljoen euro zou kunnen opstrijken. Met Internazionale is er nog geen overeenkomst. Dat is in principe niet nodig gezien Martinez een afkoopclausule van zo'n 110 miljoen euro in zijn contract zou hebben staan. Barça zou wel nog de onderhandelingen kunnen opstarten om die prijs te drukken, eventueel door een speler de andere richting te laten bewandelen.

Borussia Dortmund versterkte zich afgelopen winter met doelpuntenmachine Erling Braut Haaland. Daarmee troefden de Duitsers een pak Europese grootmachten af, waaronder ook Juventus. Maar de Italiaanse kampioen heeft de strijd nog niet opgegeven en zou nu al werk maken van een toekomstige transfer van Haaland. Dat schrijft Bild. Juventus wil immers profiteren van een clausule in het contract van de speler. Daarin staat een afkoopsom van 75 miljoen euro, al kan die wel pas vanaf 2022 geactiveerd worden.

Volgens Calciomercato heeft Manchester City besloten dat Riyad Mahrez andere oorden mag opzoeken. De flankaanvaller pendelt tussen basis en bank en na twee seizoenen mag hij dus vertrekken. Daar zou Paris Saint-Germain van willen profiteren. Bovendien zou Mahrez in Parijs ook zeker zijn van Europees voetbal, terwijl City nog een Europese schorsing boven het hoofd hangt wegens inbreuken op de Financial Fair Play.

Volgens de Express mikt Manchester United in de zomer op vijf deals. Allereerst wil het af van enkele spelers. Drie namen zouden al zeker mogen vertrekken: Alexis Sanchez, Jesse Lingard en Paul Pogba. Het trio moet plaats maken zodat United ook twee aanwinsten kan binnenhalen. Jadon Sancho (Borussia Dortmund) en Jack Grealish (Aston Villa) hebben zich in de gunst gespeeld.

Zinedine Zidane zou zijn ploeg bij Real Madrid willen versterken met een topaanvaller van Liverpool FC. The Mirror weet dat de Fransman een grote fan is van Sadio Mané. De Senegalese aanvaller is bij Liverpool uitgegroeid tot één van de betere flankaanvallers in de wereld en Real zou bereid zijn om 150 miljoen euro op tafel te leggen. De kans dat Liverpool gaat willen meewerken, is echter klein.

LEES OOK: UCL: Bayern geeft topzege weg, Vandevoordt in de fout tegen Courtois

Van Crombrugge is klaar voor de stap naar het buitenland ...

Meest recent

Compper dumpt duo: goudhaantje Antwerp plots buitenspel

Uitgerekend tegen zwarte beest Charleroi maakte Antwerp komaf aan een reeks van zes matchen zonder ...

18
18
Ballon d'Or 2026: Spanjaarden grote slokop in Londen

In het het London Palladium Theatre werd maandagavond de Ballon d'Or uitgereikt. Voor de 70ste ...

169
169
Code rood in Anderlecht: stoel Sibierski wankelt al

Momenteel zijn alle pijlen op Vitor Bruno gericht, maar de coach is uiteraard niet op z'n eentje ...

108
108
Wullaert vol emotie op Ballon d'Or: dit is haar klassement

Na enkele moeilijke weken bij de Red Flames krijgt Tessa Wullaert toch nog een persoonlijke ...

55
55
Boeckx opent Kompany-boekje: "Mijn vrouw heeft het gevoeld"

Vincent Kompany is gewend om altijd maar door te gaan, maar zelfs voor de Bayern-coach lijkt er een ...

113
113
Pfaff deelt emotionele woorden met Kompany: "Jij bent..."

De voetbalwereld leeft mee met Vincent Kompany, die enkele dagen geleden na een training bij Bayern ...

22
22
'Ruud Vormer plots in groot gevaar aan Belgische kust'

Ruud Vormer kreeg bij Knokke de kans om zich te bewijzen als hoofdtrainer, maar de resultaten ...

82
82
Lukaku beleeft horroravond en zorgt na 10 (!) seconden voor rel

Romelu Lukaku hoopte op bezoek bij Galatasaray eindelijk een statement te maken, maar de Belgische ...

471
471
Gigantische blunder Ballon d'Or: winnaar nu al bekend?

Is de winnaar van de Ballon d’Or 2026 nu al bekend? En heeft organisator France Football per ...

142
142
‘De Bruyne breekt met Napoli: verrassende bestemming bekend’

Kevin De Bruyne stond zaterdag tegen AS Roma opnieuw aan de aftrap bij Napoli. Toch blijft zijn ...

152
152
Union SG meldt zware tegenvaller: "Maanden buiten strijd"

Union SG kampt dit seizoen met opvallend veel blessureleed. De Brusselaars kwamen vandaag met nog ...

33
33
Leko waarschuwt titularis: wissel op til bij Club Brugge

Met zeven opeenvolgende overwinningen, waaronder twee stuks in de Champions League, is Club Brugge ...

262
262
Lardot velt duidelijk verdict over rode kaart Anderlecht

Het was alweer een bewogen weekend in de Jupiler Pro League, met tal van discutabele fases. ...

546
546
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer in januari?'

Opgeteld zitten ze over alle competities heen al aan 15 doelpunten en acht assists: en of Nicolo ...

431
431
Bruno buiten: Anderlecht stelt ultimatum voor ontslag

Enkele dagen na de deugddoende zege in Polen is het alweer crisis bij RSC Anderlecht, dat zondag met ...

477
477
Van Gucht over zijn bankrekening: "Ik steek mijn middelvinger op"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

154
154
Albert ziet Standard énorm risico nemen na 0 op 12

Standard heeft zichzelf opnieuw in de problemen gebracht. De Luikenaars leden tegen Genk hun vierde ...

140
140
Alderweireld en Neville snoeihard voor Engelse topclub: "Afschuwelijk"

Manchester United verkeert nog maar eens in een enorme crisis. Gary Neville ziet met lede ogen aan ...

84
84
Woede bij Cercle Brugge: "Dit is gewoon belachelijk!"

Cercle Brugge leek op weg naar enorme stunt op het veld van Union SG. Ze kwamen 0-2 voor, maar ...

382
382
Ex-lieveling Standard: "Ze deden mij voorstel om coach te worden”

Standard zit nog steeds in een moeilijke periode door het wanbeleid van de vorige jaren. Er is ...

111
111
Deschacht spuwt zijn gal over Anderlecht en benoemt 2 hiaten

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit was 72 minuten lang goed, maar nadien was het ...

391
391
KRC Genk krijgt dubbele klap: schorsing én zware blessure

KRC Genk won na een al bij al matige match met 2-1 van Standard. De Limburgers kijken zo wel stilaan ...

274
274
Degryse snapt helemaal niets van Bruno: "Één grote carrousel"

RSC Anderlecht moet weer op de blaren zitten. Het schoot zichzelf weer danig in de voet tegen AA ...

98
98
Fenomeen bij Club Brugge: "Als ik deze lijn kan doortrekken..."

Club Brugge is bezig aan een zeer goed seizoen. De Supercup was de enige miskleun, maar in ...

279
279
Bruno met handen in het haar bij RSCA: één énorm probleem

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit moet aan de bak de komende weken en een reeks ...

247
247

Meer sportnieuws