TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne wordt grootverdiener, PSG dropt bom van 115 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne wordt grootverdiener, PSG dropt bom van 115 miljoen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


Kevin De Bruyne mag zich weldra aan een enorm contractvoorstel verwachten. Manchester City zou de huidige overeenkomst van onze landgenoot, die nog tot 2023 doorloopt, met twee jaar willen verlengen tot 2025. En de loonsverhoging die daarmee gepaard gaat, is niet min. Van een dikke 16,5 miljoen euro per jaar zou De Bruyne naar maar liefst 21 miljoen op jaarbasis gaan, aldus de Italiaanse journalist Nicolo Schira.

Volgens The Sun zou Manchester United nu toch van plan zijn om mee te werken aan een zomertransfer van Paul Pogba. Aan interesse in Pogba is er ondanks zijn mindere prestaties in Manchester geen gebrek. Een terugkeer naar Juventus wordt al een tijdje geopperd, maar nu zou dus ook PSG concrete interesse tonen. Naar verluidt zouden de Fransen bereid zijn om tot 100 miljoen pond, een slordige 115 miljoen euro, op tafel te leggen voor Pogba.

Arek Milik vertrekt allicht bij Napoli, maar mogelijk blijft hij gewoon in de Serie A actief. Volgens het medium FCInterNews zou hij immers op de verlanglijst van Internazionale staan. Daar zou hij wel de concurrentie moeten aangaan met Romelu Lukaku, al komt er mogelijk een plekje naast de Rode Duivel vrij indien Lautaro Martinez vertrekt. De Pool heeft echter nog opties, naar verluidt toont ook Atletico Madrid interesse.

Juventus zou komende zomer opnieuw willen toeslaan bij twee transfervrije spelers. Volgens Calciomercato zou het zijn vizier richten op Willian, die einde contract is bij Chelsea. De Braziliaanse winger werd de voorbije maanden al aan een pak clubs gelinkt, zoals onder meer Tottenham en FC Barcelona. Daarnaast is ook Layvin Kurzawa nog steeds in beeld, ook zijn verbintenis bij PSG is aflopend.

LEES OOK: KRC Genk 'mag' dromen: "Verwacht je dat hij terugkeert?"

De Bruyne hoort momenteel bij de tien beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

59
59
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

40
40
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

58
58
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

129
129
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

158
158
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

82
82
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

35
35
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

48
48
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

234
234
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

50
50
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

324
324
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

263
263
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

73
73
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

239
239
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

408
408
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

145
145
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

313
313
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

294
294
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

161
161
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

149
149
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

128
128
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

99
99
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

508
508
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

164
164

Meer sportnieuws