TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne wordt grootverdiener, PSG dropt bom van 115 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne wordt grootverdiener, PSG dropt bom van 115 miljoen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


Kevin De Bruyne mag zich weldra aan een enorm contractvoorstel verwachten. Manchester City zou de huidige overeenkomst van onze landgenoot, die nog tot 2023 doorloopt, met twee jaar willen verlengen tot 2025. En de loonsverhoging die daarmee gepaard gaat, is niet min. Van een dikke 16,5 miljoen euro per jaar zou De Bruyne naar maar liefst 21 miljoen op jaarbasis gaan, aldus de Italiaanse journalist Nicolo Schira.

Volgens The Sun zou Manchester United nu toch van plan zijn om mee te werken aan een zomertransfer van Paul Pogba. Aan interesse in Pogba is er ondanks zijn mindere prestaties in Manchester geen gebrek. Een terugkeer naar Juventus wordt al een tijdje geopperd, maar nu zou dus ook PSG concrete interesse tonen. Naar verluidt zouden de Fransen bereid zijn om tot 100 miljoen pond, een slordige 115 miljoen euro, op tafel te leggen voor Pogba.

Arek Milik vertrekt allicht bij Napoli, maar mogelijk blijft hij gewoon in de Serie A actief. Volgens het medium FCInterNews zou hij immers op de verlanglijst van Internazionale staan. Daar zou hij wel de concurrentie moeten aangaan met Romelu Lukaku, al komt er mogelijk een plekje naast de Rode Duivel vrij indien Lautaro Martinez vertrekt. De Pool heeft echter nog opties, naar verluidt toont ook Atletico Madrid interesse.

Juventus zou komende zomer opnieuw willen toeslaan bij twee transfervrije spelers. Volgens Calciomercato zou het zijn vizier richten op Willian, die einde contract is bij Chelsea. De Braziliaanse winger werd de voorbije maanden al aan een pak clubs gelinkt, zoals onder meer Tottenham en FC Barcelona. Daarnaast is ook Layvin Kurzawa nog steeds in beeld, ook zijn verbintenis bij PSG is aflopend.

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

De Bruyne hoort momenteel bij de tien beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

2
2
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

6
6
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

22
22
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

82
82
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

83
83
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

33
33
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

78
78
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

153
153
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

37
37
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

35
35
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

138
138
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

262
262
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

75
75
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

42
42
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

172
172
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

246
246
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

191
191
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

347
347
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

598
598
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

220
220
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

307
307

Meer sportnieuws