TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne wordt grootverdiener, PSG dropt bom van 115 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne wordt grootverdiener, PSG dropt bom van 115 miljoen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


Kevin De Bruyne mag zich weldra aan een enorm contractvoorstel verwachten. Manchester City zou de huidige overeenkomst van onze landgenoot, die nog tot 2023 doorloopt, met twee jaar willen verlengen tot 2025. En de loonsverhoging die daarmee gepaard gaat, is niet min. Van een dikke 16,5 miljoen euro per jaar zou De Bruyne naar maar liefst 21 miljoen op jaarbasis gaan, aldus de Italiaanse journalist Nicolo Schira.

Volgens The Sun zou Manchester United nu toch van plan zijn om mee te werken aan een zomertransfer van Paul Pogba. Aan interesse in Pogba is er ondanks zijn mindere prestaties in Manchester geen gebrek. Een terugkeer naar Juventus wordt al een tijdje geopperd, maar nu zou dus ook PSG concrete interesse tonen. Naar verluidt zouden de Fransen bereid zijn om tot 100 miljoen pond, een slordige 115 miljoen euro, op tafel te leggen voor Pogba.

Arek Milik vertrekt allicht bij Napoli, maar mogelijk blijft hij gewoon in de Serie A actief. Volgens het medium FCInterNews zou hij immers op de verlanglijst van Internazionale staan. Daar zou hij wel de concurrentie moeten aangaan met Romelu Lukaku, al komt er mogelijk een plekje naast de Rode Duivel vrij indien Lautaro Martinez vertrekt. De Pool heeft echter nog opties, naar verluidt toont ook Atletico Madrid interesse.

Juventus zou komende zomer opnieuw willen toeslaan bij twee transfervrije spelers. Volgens Calciomercato zou het zijn vizier richten op Willian, die einde contract is bij Chelsea. De Braziliaanse winger werd de voorbije maanden al aan een pak clubs gelinkt, zoals onder meer Tottenham en FC Barcelona. Daarnaast is ook Layvin Kurzawa nog steeds in beeld, ook zijn verbintenis bij PSG is aflopend.

LEES OOK: Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

De Bruyne hoort momenteel bij de tien beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

104
104
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

24
24
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

51
51
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

50
50
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

18
18
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

50
50
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

112
112
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

92
92
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

126
126
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

206
206
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

186
186
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

697
697
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

144
144
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

84
84
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

131
131
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

169
169
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

52
52
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

304
304
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

422
422
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

324
324
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

221
221
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

577
577
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

261
261
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

102
102

Meer sportnieuws