TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne wordt grootverdiener, PSG dropt bom van 115 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne wordt grootverdiener, PSG dropt bom van 115 miljoen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


Kevin De Bruyne mag zich weldra aan een enorm contractvoorstel verwachten. Manchester City zou de huidige overeenkomst van onze landgenoot, die nog tot 2023 doorloopt, met twee jaar willen verlengen tot 2025. En de loonsverhoging die daarmee gepaard gaat, is niet min. Van een dikke 16,5 miljoen euro per jaar zou De Bruyne naar maar liefst 21 miljoen op jaarbasis gaan, aldus de Italiaanse journalist Nicolo Schira.

Volgens The Sun zou Manchester United nu toch van plan zijn om mee te werken aan een zomertransfer van Paul Pogba. Aan interesse in Pogba is er ondanks zijn mindere prestaties in Manchester geen gebrek. Een terugkeer naar Juventus wordt al een tijdje geopperd, maar nu zou dus ook PSG concrete interesse tonen. Naar verluidt zouden de Fransen bereid zijn om tot 100 miljoen pond, een slordige 115 miljoen euro, op tafel te leggen voor Pogba.

Arek Milik vertrekt allicht bij Napoli, maar mogelijk blijft hij gewoon in de Serie A actief. Volgens het medium FCInterNews zou hij immers op de verlanglijst van Internazionale staan. Daar zou hij wel de concurrentie moeten aangaan met Romelu Lukaku, al komt er mogelijk een plekje naast de Rode Duivel vrij indien Lautaro Martinez vertrekt. De Pool heeft echter nog opties, naar verluidt toont ook Atletico Madrid interesse.

Juventus zou komende zomer opnieuw willen toeslaan bij twee transfervrije spelers. Volgens Calciomercato zou het zijn vizier richten op Willian, die einde contract is bij Chelsea. De Braziliaanse winger werd de voorbije maanden al aan een pak clubs gelinkt, zoals onder meer Tottenham en FC Barcelona. Daarnaast is ook Layvin Kurzawa nog steeds in beeld, ook zijn verbintenis bij PSG is aflopend.

LEES OOK: Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

De Bruyne hoort momenteel bij de tien beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

14
14
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

27
27
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

78
78
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

61
61
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

82
82
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

247
247
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

218
218
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

284
284
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

459
459
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

74
74
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

137
137
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

381
381
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

74
74
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

120
120
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

321
321
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

312
312
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

957
957
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

134
134
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

339
339
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

535
535
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

603
603
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

851
851
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

294
294
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

714
714

Meer sportnieuws