Liverpool zet scheve situatie recht dankzij topaanvallers

door
Liverpool zet scheve situatie recht dankzij topaanvallers

In de Premier League speelde Liverpool FC afgelopen weekend zijn ongeslagen status kwijt met een verrassende nederlaag tegen Watford FC. Zaterdag moest er dus een reactie volgen bij Jürgen Klopp en zijn mannen. Die kwam er uiteindelijk ook, al hadden de Reds weinig overschot tegen Bournemouth: 2-1, nadat Salah en Mané een vroege achterstand ongedaan moesten maken.


Liverpool verloor drie van zijn vier voorbije duels, waardoor er zowaar druk op het duel met Bournemouth kwam te staan. En die druk werd nog een pak groter omdat Callum Wilson de score opende na acht minuten spelen. De spits mocht ondanks een zetje in de rug van Joe Gomez door en mocht de voorzet van Jefferson Lerma zelf afronden: 0-1.

Klopp was furieus op de arbitrage, maar maande de fans op Anfield direct aan om achter de ploeg te staan. Het publiek zag Bournemouth echter bijna op 0-2 komen via Nathan Aké, die via doelman Adrián de lat raakte. Pas daarna kwam Liverpool beter in de wedstrijd. Roberto Firmino zorgde al bijna voor de gelijkmaker, ware het niet dat doelman Aaron Ramsdale zijn inzet nog pareerde.

TOPAANVALLERS DOEN HET
Halverwege leidde Liverpool evenwel met 2-1. Mohamed Salah zorgde met een bekeken actie voor de 1-1 na dom balverlies van invaller Jack Simpson en Sadio Mané bezorgde de leider zelfs de voorsprong door een pass van Virgil van Dijk oog in oog met de Bournemouth-doelman af te ronden.

Na rust vergat Liverpool het duel te beslissen. Van Dijk stuitte op Ramsdale en Mané raakte de paal, maar ook Bournemouth kreeg nog een dot van een kans. Ryan Fraser had de pech dat de goed meegelopen James Milner de bal nog van de lijn haalde en ook Aké liet nog een enorme kans onbenut. Daardoor staat Liverpool nu 25 punten los op Manchester City, dat nog wel twee duels tegoed heeft.

Het coronavirus zorgt ook in de Premier League voor vreemde beelden:

LEES OOK: 'Real Madrid haalt uit: eerste topaanwinst al bepaald'

Liverpool is momenteel minder sterk dan in de eerste seizoenshelft ...

Meest recent

Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

58
58
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

110
110
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

29
29
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

181
181
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

145
145
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

206
206
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

145
145
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

318
318
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

287
287
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

96
96
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

258
258
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

157
157
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

536
536
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

606
606
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

397
397
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

332
332
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

162
162
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

619
619
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

575
575
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

359
359
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

173
173
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

516
516
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

234
234
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

323
323

Meer sportnieuws