Liverpool zet scheve situatie recht dankzij topaanvallers

door
Liverpool zet scheve situatie recht dankzij topaanvallers

In de Premier League speelde Liverpool FC afgelopen weekend zijn ongeslagen status kwijt met een verrassende nederlaag tegen Watford FC. Zaterdag moest er dus een reactie volgen bij Jürgen Klopp en zijn mannen. Die kwam er uiteindelijk ook, al hadden de Reds weinig overschot tegen Bournemouth: 2-1, nadat Salah en Mané een vroege achterstand ongedaan moesten maken.


Liverpool verloor drie van zijn vier voorbije duels, waardoor er zowaar druk op het duel met Bournemouth kwam te staan. En die druk werd nog een pak groter omdat Callum Wilson de score opende na acht minuten spelen. De spits mocht ondanks een zetje in de rug van Joe Gomez door en mocht de voorzet van Jefferson Lerma zelf afronden: 0-1.

Klopp was furieus op de arbitrage, maar maande de fans op Anfield direct aan om achter de ploeg te staan. Het publiek zag Bournemouth echter bijna op 0-2 komen via Nathan Aké, die via doelman Adrián de lat raakte. Pas daarna kwam Liverpool beter in de wedstrijd. Roberto Firmino zorgde al bijna voor de gelijkmaker, ware het niet dat doelman Aaron Ramsdale zijn inzet nog pareerde.

TOPAANVALLERS DOEN HET
Halverwege leidde Liverpool evenwel met 2-1. Mohamed Salah zorgde met een bekeken actie voor de 1-1 na dom balverlies van invaller Jack Simpson en Sadio Mané bezorgde de leider zelfs de voorsprong door een pass van Virgil van Dijk oog in oog met de Bournemouth-doelman af te ronden.

Na rust vergat Liverpool het duel te beslissen. Van Dijk stuitte op Ramsdale en Mané raakte de paal, maar ook Bournemouth kreeg nog een dot van een kans. Ryan Fraser had de pech dat de goed meegelopen James Milner de bal nog van de lijn haalde en ook Aké liet nog een enorme kans onbenut. Daardoor staat Liverpool nu 25 punten los op Manchester City, dat nog wel twee duels tegoed heeft.

Het coronavirus zorgt ook in de Premier League voor vreemde beelden:

LEES OOK: Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

Liverpool is momenteel minder sterk dan in de eerste seizoenshelft ...

Meest recent

Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

3
3
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

49
49
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

22
22
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

101
101
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

53
53
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

122
122
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

100
100
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

146
146
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

99
99
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

305
305
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

305
305
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

21
21
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

702
702
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

62
62
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

164
164
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

125
125
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

324
324
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

446
446
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

190
190
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

125
125
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

184
184
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

120
120
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

318
318
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

62
62
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50

Meer sportnieuws