'Supporters Anderlecht plannen actie, bestuur geeft niet toe'

door
'Supporters Anderlecht plannen actie, bestuur geeft niet toe'

RSC Anderlecht speelt zaterdagavond zijn laatste thuiswedstrijd van de reguliere competitie en neemt het dan op tegen Zulte Waregem. Maar de omstandigheden beloven ietwat speciaal te worden. Door de sanctie na het werpen van een voetzoeker in de wedstrijd tegen Club Brugge, is een deel van de tribune immers afgesloten voor publiek.


Meer bepaald de vakken achter het doel, waar normaal gezien de harde kern plaatsneemt, zullen niet toegankelijk zijn. En dat zorgt toch voor wat wrevel binnen de club. Een deel van de supporters vindt niet dat zij moeten opdraaien voor het gedrag van enkelingen en snappen niet waarom het bestuur niet in beroep ging tegen de sanctie. Supporterscollectief Mauves Army riep via de sociale media dan ook op tot actie.

Zo zal de spelersbus zaterdagavond worden opgewacht en werd gevraagd om dan volledig in het zwart gekleed te komen. Het is bovendien niet enkel de gesloten tribune die voor onvrede zorgt. De fans hadden immers een (financiële) compensatie verwacht indien de club veroordeeld wordt tot het spelen van Play-Off II, bij de aankoop van het abonnement ging men immers uit van deelname aan PO I. Bij Het Laatste Nieuws weet men echter dat RSCA voorlopig niet van plan is om daaraan toe te geven.

LEES OOK: Anthony Vanden Borre verrast iedereen met groot nieuws

Trending:

Heeft PSV na mislopen Debast nu wel succes bij Anderlecht?
Heeft PSV na mislopen Debast nu wel succes bij Anderlecht?

Anderlecht moet een bepaalde vorm van compensatie voorzien indien het PO II speelt ...

Meest recent

Anderlecht op stoom: volgende aanwinst voorgesteld

RSC Anderlecht blijft doorstomen op de zomermercato. Na Cedric Hatenboer, Zoumana Keita, Mihajlo ...

46
46
Anthony Vanden Borre verrast iedereen met groot nieuws

Anthony Vanden Borre werd ooit gezien als hét grootste Belgische talent. Bij Anderlecht stond ...

33
33
De Condé krijgt plots vijf versterkingen bij KRC Genk

KRC Genk is zich volop aan het voorbereiden voor volgend seizoen. Onder Thorsten Fink wonnen de ...

156
156
‘Yannick Ferrera pakt uit met opvallende nieuwe uitdaging'

Yannick Ferrera werkte op de Belgische velden al onder meer bij Sporting Charleroi, Standard Luik, ...

27
27
‘Anderlecht vs Standard: Kaminski verbaast met keuze’

De Belgische (top)clubs kijken elkaar vaak in de ogen op de transfermarkt. Thomas Kaminski werd in ...

106
106
‘Arnaud Bodart heeft knappe knaltransfer te pakken’

Arnaud Bodart speelde jarenlang voor Standard Luik vooraleer hij na een heuse transfersoap in de ...

68
68
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club strijden, Tolu kiest'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

364
364
'Witsel weg bij Atlético: zijn volgende stap lekt uit'

Eerder werd al bevestigd dat Atlético Madrid niet meer door zal gaan met Axel Witsel. ...

344
344
Solden begonnen: 'Anderlecht op zucht van toptransfer'

RSC Anderlecht blijft gaan op de zomermercato. Na Cedric Hatenboer, Zoumana Keita, Mihajlo Cvetkovic ...

488
488
RWDM next? Lyon grijpt in, Textor onverbiddelijk weg

John Textor is er een boeltje van aan het maken. In Frankrijk werd Olympique Lyon gedegradeerd door ...

133
133
Lokeren kondigt grote veranderingen aan: nieuwe naam én logo

Terwijl Lokeren samen met Seraing en Franc-Borains een bommetje onder de competitiehervorming heeft ...

129
129
Opstand bij fans Anderlecht: "Hij moet nu weg!"

Wouter Vandenhaute blijft kop van jut bij RSC Anderlecht. De Paars-Witte fans hopen dat er nog zal ...

549
549
OHL verpatst neef Erling Haaland voor verrassend bedrag

Oud-Heverlee Leuven haalde Jonatan Braut Brunes in de zomer van 2023 voor 2,6 miljoen euro binnen, ...

108
108
Tweede aanwinst op twee dagen: KVM troeft AA Gent af

KV Mechelen staat komend weekend voor een interessante test. Dan staat namelijk een oefenwedstrijd ...

156
156
'Club Brugge wacht niet af: peperdure Jashari-opvolger'

Club Brugge houdt het been voorlopig stijf, maar de kans is groot dat Ardon Jashari deze zomer ...

448
448
Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in

Komend seizoen wordt normaal gezien het laatste in de Jupiler Pro League mét Play-Offs. Maar ...

677
677
Club-fan Julie Vanloo getroffen door drama na EK-winst

Na de euforie, de complete deceptie. De Belgian Cats werden zondagavond voor de tweede keer op een ...

259
259
In afwachting drie aanwinsten: Standard laat tweetal gaan

Standard toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt en is nog lang niet klaar met ...

224
224
'Transfergesprekken lopen: Arokodare naar topcompetitie'

KRC Genk staat op punt om twee van zijn sterkhouders kwijt te spelen. Christopher Bonsu Baah is ...

716
716
Bijltjesdag Atlético: Witsel zonder pardon aan de kant geschoven

Atlético Madrid sneuvelde al vroegtijdig op het WK voor clubs en dat heeft zware gevolgen ...

104
104
'Union hangt spectaculair prijskaartje rond Sadiki'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

173
173
'Verrassingsaanval RSCA: nieuwe topschutter op komst'

Met het vertrek van Kasper Dolberg in het achterhoofd, werkt Anderlecht achter de schermen aan een ...

526
526
'Antwerp gaat voor uiterste in Lammens-dossier: twee pistes'

Bij gebrek aan extra inkomsten uit Europees voetbal, zal Antwerp FC tijdens de zomermercato enkele ...

491
491
'Details nieuw Jashari-bod onthuld: Club onder druk gezet'

AC Milan weigert voorlopig om de transfer van Ardon Jashari op te geven. Club Brugge KV hield het ...

662
662
WK Clubs: schokkende teloorgang Man City, ook Inter druipt af

De achtste finales van het wereldkampioenschap voor clubs hebben twee grote verrassingen opgeleverd. ...

245
245

Meer sportnieuws