Spitsenzorgen in Gent: Thorup geeft update over Depoitre en Yaremchuk

door
Spitsenzorgen in Gent: Thorup geeft update over Depoitre en Yaremchuk

Jess Thorup beschikt bij AA Gent over een redelijk drukke kern en die zal in de komende weken nog goed van pas komen. Door de Europese uitschakeling valt het wedstrijdschema momenteel weliswaar terug mee. Maar het lange en drukke seizoen tot dusver, heeft onvermijdelijk zijn tol geëist.


Met name Laurent Depoitre kampt de laatste weken steeds vaker met allerlei kwaaltjes. De spits ondervindt last aan de voet en kon daardoor de laatste weken niet voluit gaan op training. Voor de wedstrijd van zaterdagavond tegen Charleroi wordt het afwachten in hoeverre hij hersteld is. Daarnaast ligt ook Roman Yaremchuk nog in de lappenmand. De Oekraïner kon inmiddels alweer op individuele basis trainen, maar een terugkeer in de selectie is nog niet voor meteen.

Op zijn wekelijkse persbabbel kwam Thorup alvast met een stand van zaken op zijn twee spitsen. "Yaremchuk evolueert goed. Zijn laatste scan was positief. Hij traint nog niet met de groep maar bouwt nu aan zijn fysieke paraatheid. Ik ga nog geen datum plakken op zijn terugkeer maar ik hoop net zoals iedereen dat dat snel is", vertelde de trainer op de clubwebstek. "Daarnaast volgen we de blessure van Depoitre aandachtig op. Na Cercle ondervond hij terug last aan de voet. Samen met de medische staf en Laurent bekijken we alles stap voor stap. Nu is het zaak zijn ritme terug te vinden."

LEES OOK: 'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Thorup moet Depoitre sparen tot aan de start van de PO's ...

Meest recent

KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

22
22
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

129
129
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

177
177
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

141
141
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

112
112
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

177
177
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

102
102
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

195
195
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

54
54
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

138
138
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

246
246
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

277
277
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

277
277
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

373
373
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

329
329
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

152
152
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

58
58
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

278
278
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

71
71
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

574
574
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

471
471
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

46
46
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1044
1044

Meer sportnieuws