Vossen komt terug op Club-periode en prijst Anderlecht

door
Vossen komt terug op Club-periode en prijst Anderlecht

Jelle Vossen verliet op de laatste dag van de wintermercato Club Brugge voor Zulte Waregem. Daarmee treft hij komend weekend Anderlecht. En de spits van Essevee heeft enkele mooie woorden veil voor voor Kompany & co.

Want zo zegt Vossen in L’Avenir dat hij veel kwaliteit ziet bij Paars-Wit: “Het is raar om Anderlecht op de achtste plaats te zien. Er is kwaliteit, maar het team is te jong. Je kunt een 18- of 19-jarige speler niet vragen om het team te dragen. Maar ze hebben alles wat ze nodig hebben om hun project te doen slagen: er zit genoeg kwaliteit in de kern en ze hebben goede coaches met Vercauteren en Kompany.”

Vossen kwam ook nog eens terug op zijn jammerlijke afscheid bij Club Brugge. Hij zegt dat hij daar al in een moeilijk parket zat, en onder Philippe Clement werd dat er nog slechter op. De aanvaller zag dan ook in dat hij niet meer op zijn plaats zat in Jan Breydel en op zoek moest naar een nieuwe ploeg, wat uiteindelijk Zulte-Waregem werd.

Echter vertrok hij naar eigen zeggen absoluut niet met rancunes bij Club. Hij stelt dat Blauw-Zwart één grote familie is die je moeilijk achter kan laten. Tegelijkertijd vond hij evenwel dat hij geen andere keuze had, gezien zijn grote gebrek aan speeltijd dit seizoen, wat hij betreurde gezien de inefficiëntie van de andere aanvallers.


LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Had Club Vossen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

5
5
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

25
25
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

188
188
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

18
18
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

209
209
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

131
131
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

215
215
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

186
186
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

318
318
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

332
332
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

273
273
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

224
224
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

100
100
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

151
151
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

229
229
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

120
120
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1060
1060
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

79
79
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

37
37
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

98
98
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

534
534
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

132
132
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

454
454
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

163
163

Meer sportnieuws