Engelse pers ligt niet wakker van loting tegen Duivels: "Pot geluk"

door
Engelse pers ligt niet wakker van loting tegen Duivels:

De eerste editie van de Nations League werd geen succes voor ons land, maar in het najaar krijgen de Rode Duivels alweer een nieuwe kans in deze landencompetitie. Dinsdag werd alvast geloot voor de samenstelling van de poules. Naast Denemarken en IJsland, vormt Engeland op papier de zwaarste tegenstander.


Tijdens het meest recente WK wisten de mannen van bondscoach Roberto Martinez hun twee matchen tegen de Three Lions allebei te winnen, toch is men in de Engelse pers niet bepaald onder de indruk van de loting. "Een pot geluk", zo verwoordt men het bij The Sun. "Engeland ontloopt Spanje, Frankrijk en Duitsland, maar wacht wel een zware test tegen België. Ze kunnen echter vooral revanche nemen op IJsland voor de nachtmerrie op het EK 2016."

Ook bij The Mirror wordt vooral gefocust op de confrontatie met IJsland, over 'revanche nemen' op België voor het voorbije WK wordt amper gerept. "Engeland heeft een potentiële groep des doods ontlopen", zo vat men het samen bij The Daily Star. Bij de BBC onderstreept men wel nog eens dat België momenteel 'nummer één van de wereld is'.

Bondscoach Gareth Southgate kijkt in ieder geval uit naar de twee duels met de Duivels. "Alle groepen zijn behoorlijk zwaar. Maar het is leuk om wat afwisseling te krijgen, zo hebben we de laatste tijd al heel wat wedstrijden tegen Kroatië en Zwitserland gehad. De partij tegen België is een heel mooie affiche, het is een ploeg waar we de voorbije jaren niet zoveel tegen hebben gespeeld", klonk het bij Sky Sports.

LEES OOK: Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

8
8
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

10
10
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

22
22
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

19
19
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

129
129
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

63
63
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

82
82
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

37
37
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

105
105
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

111
111
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

105
105
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

142
142
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

111
111
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

118
118
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

47
47
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

428
428
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

196
196
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

135
135
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

286
286
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

405
405
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

332
332
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

106
106
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

539
539
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

102
102
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

348
348

Meer sportnieuws