Engelse pers ligt niet wakker van loting tegen Duivels: "Pot geluk"

452 stemmen
Engelse pers ligt niet wakker van loting tegen Duivels:

De eerste editie van de Nations League werd geen succes voor ons land, maar in het najaar krijgen de Rode Duivels alweer een nieuwe kans in deze landencompetitie. Dinsdag werd alvast geloot voor de samenstelling van de poules. Naast Denemarken en IJsland, vormt Engeland op papier de zwaarste tegenstander.


Tijdens het meest recente WK wisten de mannen van bondscoach Roberto Martinez hun twee matchen tegen de Three Lions allebei te winnen, toch is men in de Engelse pers niet bepaald onder de indruk van de loting. "Een pot geluk", zo verwoordt men het bij The Sun. "Engeland ontloopt Spanje, Frankrijk en Duitsland, maar wacht wel een zware test tegen België. Ze kunnen echter vooral revanche nemen op IJsland voor de nachtmerrie op het EK 2016."

Ook bij The Mirror wordt vooral gefocust op de confrontatie met IJsland, over 'revanche nemen' op België voor het voorbije WK wordt amper gerept. "Engeland heeft een potentiële groep des doods ontlopen", zo vat men het samen bij The Daily Star. Bij de BBC onderstreept men wel nog eens dat België momenteel 'nummer één van de wereld is'.

Bondscoach Gareth Southgate kijkt in ieder geval uit naar de twee duels met de Duivels. "Alle groepen zijn behoorlijk zwaar. Maar het is leuk om wat afwisseling te krijgen, zo hebben we de laatste tijd al heel wat wedstrijden tegen Kroatië en Zwitserland gehad. De partij tegen België is een heel mooie affiche, het is een ploeg waar we de voorbije jaren niet zoveel tegen hebben gespeeld", klonk het bij Sky Sports.

LEES OOK: Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

4
4
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

64
64
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

79
79
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

53
53
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

150
150
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

374
374
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

103
103
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

169
169
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

338
338
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

81
81
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

541
541
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

47
47
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

226
226
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

50
50
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

238
238
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

401
401
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

904
904
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

507
507
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

165
165
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

486
486
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

272
272
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

761
761
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

196
196
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

709
709

Meer sportnieuws