Kogel door de kerk: KV Oostende heeft nieuwe coach al beet

door
Kogel door de kerk: KV Oostende heeft nieuwe coach al beet

KV Oostende heeft nog twee competitiewedstrijden voor de boeg om de degradatie te vermijden. De grote vraag is wie de sportieve leiding zal nemen voor de rest van de reguliere competitie. Zo werd maandag coach Dennis van Wijk ontslagen.

Bij Het Laatste Nieuws is men zeker: Francky Van der Elst wordt het niet. Het voormalige boegbeeld van Club Brugge heeft geen zin om de rol van hoofdtrainer op zich te nemen, en dat is al langer dan vandaag. Van der Elst zal samen met Patrick Creemers assistent-coach blijven bij KV Oostende. Intern wordt de naam van beloftencoach Kurt Bataille naar voren geschoven, hij vervulde in 2007 al de rol als T1 bij KV Oostende toen van Wijk naar Sint-Truiden trok. Ook Adnan Custovic zou genoemd worden.

UPDATE 3/03

KV Oostende lijkt niet lang te treuzelen om een nieuwe coach aan te stellen. Volgens Het Laatste Nieuws gaat de kustploeg vol voor Adnan Custovic, die momenteel assistent-bondscoach is bij de Bosnische nationale ploeg. Custovic is geen onbekende bij KV Oostende, hij was er eerder al assistent-coach en hoofdtrainer. Volgens de krant werden de eerste contacten al gelegd. 

UPDATE 20u10

Vanmiddag konden we u al melden dat de eerste contacten tussen KV Oostende en Adnan Custovic waren gelegd. Intussen is de zaak ook al helemaal beklonken. Zo meldt de Kustploeg via hun officiële website dat de Bosniër terugkeert naar het Albertpark. Franck Berrier wordt zijn assistent. Custovic moet Oostende behoeden van degradatie, en zou ook zo meteen ex-club Waasland-Beveren een hak kunnen zetten, waar hij eerder dit seizoen werd ontslagen.

LEES OOK: Fraude aan de kust: ex-KV Oostende-baas plots in de cel

Trending:

Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in
Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in

Goeie keuze?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

45
45
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

255
255
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

67
67
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

148
148
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

99
99
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

57
57
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

170
170
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

327
327
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

124
124
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

748
748
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

349
349
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

917
917
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

721
721
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

347
347
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

530
530
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

825
825
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

503
503
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

194
194
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

260
260
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

805
805
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

694
694
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

898
898
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1138
1138
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

449
449
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

354
354

Meer sportnieuws