Vreven geeft Lokeren niet op: "Nu moeten andere mensen opstaan"

door
Vreven geeft Lokeren niet op:

In de Proximus League werd vrijdagavond de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. Voor KSC Lokeren, dat met 0-2 verloor van Beerschot VA, werd het mogelijk de laatste wedstrijd als profclub. De Waaslanders kampen met zware financiële problemen en flirten volop met het faillissement.


Even werd zelfs gedreigd dat er vrijdag niet eens gespeeld zou worden. Uiteindelijk besloten de spelers om toch op te draven: grotendeels om de trouwe supporters niet in de steek te laten, maar ook om goodwill te kweken bij eventuele investeerders. Dat leek in de eerste helft ook te lukken, Lokeren kwam toen meer dan behoorlijk voor de dag. Maar na de pauze pakte het twee rode kaarten en vervolgens ging KSCL met 0-2 ten onder.

Toch was coach Stijn Vreven tevreden met de prestatie van zijn manschappen. Hij rekent nu op het bestuur om de club van de afgrond te behoeden. "Nu kan men niet meer wijzen op de verantwoordelijkheid van de spelers. Nu moeten er andere mensen opstaan! Maar deze club met deze fantastische fans moet gewoon altijd blijven bestaan. Dat is wel duidelijk", klonk het bij Proximus Sports.

LEES OOK: CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

Denkt u dat Lokeren het faillissement nog zal voorkomen?

Meest recent

'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

6
6
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

11
11
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

21
21
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

31
31
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

120
120
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

112
112
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

111
111
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

86
86
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

131
131
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

191
191
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

26
26
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

136
136
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

325
325
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

163
163
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

81
81
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

40
40
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

336
336
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

81
81
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

192
192
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

333
333
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

112
112
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

156
156

Meer sportnieuws