TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan zaken doen in Duitsland, goed nieuws Mertens'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan zaken doen in Duitsland, goed nieuws Mertens'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht doet komende zomer mogelijk zaken met enkele Duitse clubs. James Lawrence wordt momenteel verhuurd aan St. Pauli en daar wil men de samenwerking graag voort zetten, zo schrijft Hamburger Morgendpost. De club kan de aankoopoptie van zo'n 3 miljoen euro lichten, al is ook een nieuwe huurbeurt niet uitgesloten. Sterkhouder Hendrik Van Crombrugge zou volgens Express.de dan weer op de verlanglijst van FC Köln staan.

Het contract van Samir Nasri wordt naar alle waarschijnlijkheid niet verlengd bij Paars-Wit. Volgens het Spaanse Todo Fichajes zou Nasri zelfs al op zoek zijn naar een nieuwe werkgever. Als we het medium mogen geloven, dan zal Nasri op zijn sportieve ambities inleveren want zijn nieuwe bestemming zou de Verenigde Arabische Emiraten kunnen zijn.

BUITENLAND
SSC Napoli hoopt om het aflopende contract van Dries Mertens dan toch te kunnen verlengen. Voor de match tegen Torino sprak TD Cristiano Giuntoli zich uit over de toekomst van onze landgenoot. "Hoe ver we staan met zijn contractverlenging? We zijn in gesprek met de entourage van Dries. We hopen dat hij blijft, maar uiteindelijk heeft hij ons veel gegeven en dus moeten we zijn keuze respecteren, wat die ook zal zijn", verklaarde hij aan DAZN.

Erling Braut Haaland legt ook bij Borussia Dortmund waanzinnige cijfers neer en op termijn lijkt hij de club dan ook een gigantische transfersom te gaan opleveren. Volgens Marca staat er echter een afkoopclausule in zijn contract van 75 miljoen euro. Een bedrag dat de 'grote' clubs der aarde perfect kunnen betalen. Zo zou Real Madrid enorm geïnteresseerd zijn om Haaland in de zomer over te nemen.

Chelsea FC zou komende zomer flink willen toeslaan op de transfermarkt. Volgens The Sun willen de Blues uitpakken met onder meer de komst van Jan Oblak. De doelman van Atletico Madrid kost natuurlijk een vermogen en daarvoor zullen ook spelers verkocht moeten worden. Eén van de slachtoffers lijkt Kepa Arrizabalaga. De Spanjaard behoort volgens de berichtgeving tot één van de acht spelers die mogen vetrekken bij de club. Hierbij horen ook Kurt Zouma, Jorginho, Ross Barkley, Marcos Alonso, Willian, Pedro en linksback Emerson.

Ole Gunnar Solskjaer is al druk in de weer met de voorbereidingen van de zomermercato bij Manchester United. The Daily Mail meldt namelijk dat de Noorse coach zijn oog heeft laten vallen op Federico Chiesa. Volgens de berichtgeving stuurde Solskjaer zijn persoonlijke scout naar Italië, om de buitenspeler van Fiorentina goed te bekijken. De Italiaanse international moet naar verluidt zo'n 70 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Denkt u dat Van Crombrugge volgend seizoen nog bij Anderlecht speelt?

Meest recent

Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

5
5
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

235
235
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

23
23
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

31
31
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

21
21
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

53
53
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

25
25
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

133
133
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

52
52
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

40
40
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1102
1102
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

33
33
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

45
45
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

56
56
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

481
481
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

140
140
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

740
740
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

472
472
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

72
72
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

82
82
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

889
889
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

648
648
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

139
139
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

381
381
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

36
36

Meer sportnieuws