TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan zaken doen in Duitsland, goed nieuws Mertens'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan zaken doen in Duitsland, goed nieuws Mertens'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht doet komende zomer mogelijk zaken met enkele Duitse clubs. James Lawrence wordt momenteel verhuurd aan St. Pauli en daar wil men de samenwerking graag voort zetten, zo schrijft Hamburger Morgendpost. De club kan de aankoopoptie van zo'n 3 miljoen euro lichten, al is ook een nieuwe huurbeurt niet uitgesloten. Sterkhouder Hendrik Van Crombrugge zou volgens Express.de dan weer op de verlanglijst van FC Köln staan.

Het contract van Samir Nasri wordt naar alle waarschijnlijkheid niet verlengd bij Paars-Wit. Volgens het Spaanse Todo Fichajes zou Nasri zelfs al op zoek zijn naar een nieuwe werkgever. Als we het medium mogen geloven, dan zal Nasri op zijn sportieve ambities inleveren want zijn nieuwe bestemming zou de Verenigde Arabische Emiraten kunnen zijn.

BUITENLAND
SSC Napoli hoopt om het aflopende contract van Dries Mertens dan toch te kunnen verlengen. Voor de match tegen Torino sprak TD Cristiano Giuntoli zich uit over de toekomst van onze landgenoot. "Hoe ver we staan met zijn contractverlenging? We zijn in gesprek met de entourage van Dries. We hopen dat hij blijft, maar uiteindelijk heeft hij ons veel gegeven en dus moeten we zijn keuze respecteren, wat die ook zal zijn", verklaarde hij aan DAZN.

Erling Braut Haaland legt ook bij Borussia Dortmund waanzinnige cijfers neer en op termijn lijkt hij de club dan ook een gigantische transfersom te gaan opleveren. Volgens Marca staat er echter een afkoopclausule in zijn contract van 75 miljoen euro. Een bedrag dat de 'grote' clubs der aarde perfect kunnen betalen. Zo zou Real Madrid enorm geïnteresseerd zijn om Haaland in de zomer over te nemen.

Chelsea FC zou komende zomer flink willen toeslaan op de transfermarkt. Volgens The Sun willen de Blues uitpakken met onder meer de komst van Jan Oblak. De doelman van Atletico Madrid kost natuurlijk een vermogen en daarvoor zullen ook spelers verkocht moeten worden. Eén van de slachtoffers lijkt Kepa Arrizabalaga. De Spanjaard behoort volgens de berichtgeving tot één van de acht spelers die mogen vetrekken bij de club. Hierbij horen ook Kurt Zouma, Jorginho, Ross Barkley, Marcos Alonso, Willian, Pedro en linksback Emerson.

Ole Gunnar Solskjaer is al druk in de weer met de voorbereidingen van de zomermercato bij Manchester United. The Daily Mail meldt namelijk dat de Noorse coach zijn oog heeft laten vallen op Federico Chiesa. Volgens de berichtgeving stuurde Solskjaer zijn persoonlijke scout naar Italië, om de buitenspeler van Fiorentina goed te bekijken. De Italiaanse international moet naar verluidt zo'n 70 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

Denkt u dat Van Crombrugge volgend seizoen nog bij Anderlecht speelt?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

19
19
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

140
140
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

10
10
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

201
201
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

35
35
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

87
87
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

21
21
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

43
43
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

57
57
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

46
46
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

639
639
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

222
222
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

278
278
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

77
77
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

503
503
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

107
107
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

147
147
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1173
1173

Meer sportnieuws