TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan zaken doen in Duitsland, goed nieuws Mertens'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan zaken doen in Duitsland, goed nieuws Mertens'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht doet komende zomer mogelijk zaken met enkele Duitse clubs. James Lawrence wordt momenteel verhuurd aan St. Pauli en daar wil men de samenwerking graag voort zetten, zo schrijft Hamburger Morgendpost. De club kan de aankoopoptie van zo'n 3 miljoen euro lichten, al is ook een nieuwe huurbeurt niet uitgesloten. Sterkhouder Hendrik Van Crombrugge zou volgens Express.de dan weer op de verlanglijst van FC Köln staan.

Het contract van Samir Nasri wordt naar alle waarschijnlijkheid niet verlengd bij Paars-Wit. Volgens het Spaanse Todo Fichajes zou Nasri zelfs al op zoek zijn naar een nieuwe werkgever. Als we het medium mogen geloven, dan zal Nasri op zijn sportieve ambities inleveren want zijn nieuwe bestemming zou de Verenigde Arabische Emiraten kunnen zijn.

BUITENLAND
SSC Napoli hoopt om het aflopende contract van Dries Mertens dan toch te kunnen verlengen. Voor de match tegen Torino sprak TD Cristiano Giuntoli zich uit over de toekomst van onze landgenoot. "Hoe ver we staan met zijn contractverlenging? We zijn in gesprek met de entourage van Dries. We hopen dat hij blijft, maar uiteindelijk heeft hij ons veel gegeven en dus moeten we zijn keuze respecteren, wat die ook zal zijn", verklaarde hij aan DAZN.

Erling Braut Haaland legt ook bij Borussia Dortmund waanzinnige cijfers neer en op termijn lijkt hij de club dan ook een gigantische transfersom te gaan opleveren. Volgens Marca staat er echter een afkoopclausule in zijn contract van 75 miljoen euro. Een bedrag dat de 'grote' clubs der aarde perfect kunnen betalen. Zo zou Real Madrid enorm geïnteresseerd zijn om Haaland in de zomer over te nemen.

Chelsea FC zou komende zomer flink willen toeslaan op de transfermarkt. Volgens The Sun willen de Blues uitpakken met onder meer de komst van Jan Oblak. De doelman van Atletico Madrid kost natuurlijk een vermogen en daarvoor zullen ook spelers verkocht moeten worden. Eén van de slachtoffers lijkt Kepa Arrizabalaga. De Spanjaard behoort volgens de berichtgeving tot één van de acht spelers die mogen vetrekken bij de club. Hierbij horen ook Kurt Zouma, Jorginho, Ross Barkley, Marcos Alonso, Willian, Pedro en linksback Emerson.

Ole Gunnar Solskjaer is al druk in de weer met de voorbereidingen van de zomermercato bij Manchester United. The Daily Mail meldt namelijk dat de Noorse coach zijn oog heeft laten vallen op Federico Chiesa. Volgens de berichtgeving stuurde Solskjaer zijn persoonlijke scout naar Italië, om de buitenspeler van Fiorentina goed te bekijken. De Italiaanse international moet naar verluidt zo'n 70 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Denkt u dat Van Crombrugge volgend seizoen nog bij Anderlecht speelt?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

20
20
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

36
36
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

18
18
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

139
139
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

52
52
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

248
248
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

30
30
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

128
128
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

304
304
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

348
348
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

179
179
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

586
586
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

396
396
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

93
93
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

189
189
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

130
130
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

116
116
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

164
164
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

435
435
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

669
669
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

332
332
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

185
185
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

157
157
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

553
553
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

540
540

Meer sportnieuws