TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan zaken doen in Duitsland, goed nieuws Mertens'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan zaken doen in Duitsland, goed nieuws Mertens'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht doet komende zomer mogelijk zaken met enkele Duitse clubs. James Lawrence wordt momenteel verhuurd aan St. Pauli en daar wil men de samenwerking graag voort zetten, zo schrijft Hamburger Morgendpost. De club kan de aankoopoptie van zo'n 3 miljoen euro lichten, al is ook een nieuwe huurbeurt niet uitgesloten. Sterkhouder Hendrik Van Crombrugge zou volgens Express.de dan weer op de verlanglijst van FC Köln staan.

Het contract van Samir Nasri wordt naar alle waarschijnlijkheid niet verlengd bij Paars-Wit. Volgens het Spaanse Todo Fichajes zou Nasri zelfs al op zoek zijn naar een nieuwe werkgever. Als we het medium mogen geloven, dan zal Nasri op zijn sportieve ambities inleveren want zijn nieuwe bestemming zou de Verenigde Arabische Emiraten kunnen zijn.

BUITENLAND
SSC Napoli hoopt om het aflopende contract van Dries Mertens dan toch te kunnen verlengen. Voor de match tegen Torino sprak TD Cristiano Giuntoli zich uit over de toekomst van onze landgenoot. "Hoe ver we staan met zijn contractverlenging? We zijn in gesprek met de entourage van Dries. We hopen dat hij blijft, maar uiteindelijk heeft hij ons veel gegeven en dus moeten we zijn keuze respecteren, wat die ook zal zijn", verklaarde hij aan DAZN.

Erling Braut Haaland legt ook bij Borussia Dortmund waanzinnige cijfers neer en op termijn lijkt hij de club dan ook een gigantische transfersom te gaan opleveren. Volgens Marca staat er echter een afkoopclausule in zijn contract van 75 miljoen euro. Een bedrag dat de 'grote' clubs der aarde perfect kunnen betalen. Zo zou Real Madrid enorm geïnteresseerd zijn om Haaland in de zomer over te nemen.

Chelsea FC zou komende zomer flink willen toeslaan op de transfermarkt. Volgens The Sun willen de Blues uitpakken met onder meer de komst van Jan Oblak. De doelman van Atletico Madrid kost natuurlijk een vermogen en daarvoor zullen ook spelers verkocht moeten worden. Eén van de slachtoffers lijkt Kepa Arrizabalaga. De Spanjaard behoort volgens de berichtgeving tot één van de acht spelers die mogen vetrekken bij de club. Hierbij horen ook Kurt Zouma, Jorginho, Ross Barkley, Marcos Alonso, Willian, Pedro en linksback Emerson.

Ole Gunnar Solskjaer is al druk in de weer met de voorbereidingen van de zomermercato bij Manchester United. The Daily Mail meldt namelijk dat de Noorse coach zijn oog heeft laten vallen op Federico Chiesa. Volgens de berichtgeving stuurde Solskjaer zijn persoonlijke scout naar Italië, om de buitenspeler van Fiorentina goed te bekijken. De Italiaanse international moet naar verluidt zo'n 70 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

Denkt u dat Van Crombrugge volgend seizoen nog bij Anderlecht speelt?

Meest recent

Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

28
28
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

125
125
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

79
79
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

36
36
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

417
417
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

446
446
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

101
101
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

175
175
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

40
40
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

194
194
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

301
301
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

289
289
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

198
198
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

28
28
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

381
381
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

406
406
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

80
80
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

228
228
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

51
51
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

99
99
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

381
381
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

848
848
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

365
365
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

1079
1079

Meer sportnieuws