TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan zaken doen in Duitsland, goed nieuws Mertens'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan zaken doen in Duitsland, goed nieuws Mertens'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht doet komende zomer mogelijk zaken met enkele Duitse clubs. James Lawrence wordt momenteel verhuurd aan St. Pauli en daar wil men de samenwerking graag voort zetten, zo schrijft Hamburger Morgendpost. De club kan de aankoopoptie van zo'n 3 miljoen euro lichten, al is ook een nieuwe huurbeurt niet uitgesloten. Sterkhouder Hendrik Van Crombrugge zou volgens Express.de dan weer op de verlanglijst van FC Köln staan.

Het contract van Samir Nasri wordt naar alle waarschijnlijkheid niet verlengd bij Paars-Wit. Volgens het Spaanse Todo Fichajes zou Nasri zelfs al op zoek zijn naar een nieuwe werkgever. Als we het medium mogen geloven, dan zal Nasri op zijn sportieve ambities inleveren want zijn nieuwe bestemming zou de Verenigde Arabische Emiraten kunnen zijn.

BUITENLAND
SSC Napoli hoopt om het aflopende contract van Dries Mertens dan toch te kunnen verlengen. Voor de match tegen Torino sprak TD Cristiano Giuntoli zich uit over de toekomst van onze landgenoot. "Hoe ver we staan met zijn contractverlenging? We zijn in gesprek met de entourage van Dries. We hopen dat hij blijft, maar uiteindelijk heeft hij ons veel gegeven en dus moeten we zijn keuze respecteren, wat die ook zal zijn", verklaarde hij aan DAZN.

Erling Braut Haaland legt ook bij Borussia Dortmund waanzinnige cijfers neer en op termijn lijkt hij de club dan ook een gigantische transfersom te gaan opleveren. Volgens Marca staat er echter een afkoopclausule in zijn contract van 75 miljoen euro. Een bedrag dat de 'grote' clubs der aarde perfect kunnen betalen. Zo zou Real Madrid enorm geïnteresseerd zijn om Haaland in de zomer over te nemen.

Chelsea FC zou komende zomer flink willen toeslaan op de transfermarkt. Volgens The Sun willen de Blues uitpakken met onder meer de komst van Jan Oblak. De doelman van Atletico Madrid kost natuurlijk een vermogen en daarvoor zullen ook spelers verkocht moeten worden. Eén van de slachtoffers lijkt Kepa Arrizabalaga. De Spanjaard behoort volgens de berichtgeving tot één van de acht spelers die mogen vetrekken bij de club. Hierbij horen ook Kurt Zouma, Jorginho, Ross Barkley, Marcos Alonso, Willian, Pedro en linksback Emerson.

Ole Gunnar Solskjaer is al druk in de weer met de voorbereidingen van de zomermercato bij Manchester United. The Daily Mail meldt namelijk dat de Noorse coach zijn oog heeft laten vallen op Federico Chiesa. Volgens de berichtgeving stuurde Solskjaer zijn persoonlijke scout naar Italië, om de buitenspeler van Fiorentina goed te bekijken. De Italiaanse international moet naar verluidt zo'n 70 miljoen euro kosten.

LEES OOK: 'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Denkt u dat Van Crombrugge volgend seizoen nog bij Anderlecht speelt?

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

43
43
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

69
69
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

121
121
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

426
426
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

41
41
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

51
51
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

242
242
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

40
40
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

164
164
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

269
269
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

244
244
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

586
586
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

317
317
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

165
165
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

173
173
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

210
210
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

426
426
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

446
446
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

173
173
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

190
190
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

543
543
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

39
39
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

300
300
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

278
278
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

33
33

Meer sportnieuws