TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe toptransfer Haaland, Club-deal valt in het water'

352 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe toptransfer Haaland, Club-deal valt in het water'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge pakte afgelopen zomer uit met de komst van Simon Mignolet, maar het volgde in eerste instantie ook andere doelmannen. Jean Butez bijvoorbeeld, dat onthulde zijn zaakwaarnemer Patrick De Koster in de podcast van MidMid. "In de zomer waren we rond met Club Brugge, voor de komst van Mignolet, maar de deal ging niet door vanwege de vraagprijs van Moeskroen", klonk het.

BUITENLAND
Erling Braut Haaland doet het ook bij Borussia Dortmund fantastisch en dat levert hem logischerwijs de interesse van andere topclubs op. Zo wordt hij in Spanje luidop gelinkt aan een transfer naar Real Madrid. Volgens Radio Marca is Haaland voor volgend seizoen zelfs de absolute topprioriteit. De eerste contacten zouden al gelegd zijn, al is het nog maar de vraag of het tot een transfer zou komen. Dortmund zou op zijn beurt belangstelling tonen in het Franse supertalent Eduardo Camavinga, die op zijn beurt ook op de verlanglijst staat van ... Real.

Virgil van Dijk is één van de beste verdedigers ter wereld en is uiteraard gegeerd door verschillende ploegen. Dat lijkt Liverpool ook door te hebben, want de club heeft besloten om de Nederlander te belonen en zijn contract flink op te waarderen. Tenminste, als we de Engelse media mogen geloven. De Daily Mirror meldt onder meer dat Van Dijk met de megadeal de bestbetaalde verdediger van de wereld wordt.

AC Milan hoopt om het aflopende overeenkomst van Zlatan Ibrahimovic te kunnen verlengen. Volgens La Gazzetta dello Sport zou de legendarische aanvaller wel open staan voor een contractverlenging, dan wel op één voorwaarde. De club moet de nodige versterkingen halen om terug competitief te worden met andere Italiaanse topclubs. Het clubbestuur weet dus wat het moet doen om Zlatan te behouden.

Neymar Jr lijkt zijn eigen comeback naar FC Barcelona te torpederen met een nieuwe rechtszaak. De Braziliaan eist naar verluidt dat Barcelona hem voor 6,5 miljoen euro compenseert. Bij zijn transfer naar Camp Nou in 2013 zou de clubleiding onjuiste afspraken hebben gemaakt met de aanvaller van PSG, die claimt dat hij recht heeft op deze miljoenen. Via de rechtbank hoopt hij dit af te dwingen, weet El Mundo Deportivo.

LEES OOK: 'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

Denkt u dat Haaland volgend seizoen nog bij Dortmund speelt?

Meest recent

'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

1
1
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

55
55
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

60
60
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

28
28
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

65
65
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

257
257
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

98
98
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

284
284
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

174
174
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

180
180
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

127
127
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

76
76
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

481
481
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

405
405
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

491
491
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1002
1002
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

875
875
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

279
279
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

598
598
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

776
776
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

290
290
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

1096
1096
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

920
920
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

431
431

Meer sportnieuws