TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe toptransfer Haaland, Club-deal valt in het water'

352
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe toptransfer Haaland, Club-deal valt in het water'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge pakte afgelopen zomer uit met de komst van Simon Mignolet, maar het volgde in eerste instantie ook andere doelmannen. Jean Butez bijvoorbeeld, dat onthulde zijn zaakwaarnemer Patrick De Koster in de podcast van MidMid. "In de zomer waren we rond met Club Brugge, voor de komst van Mignolet, maar de deal ging niet door vanwege de vraagprijs van Moeskroen", klonk het.

BUITENLAND
Erling Braut Haaland doet het ook bij Borussia Dortmund fantastisch en dat levert hem logischerwijs de interesse van andere topclubs op. Zo wordt hij in Spanje luidop gelinkt aan een transfer naar Real Madrid. Volgens Radio Marca is Haaland voor volgend seizoen zelfs de absolute topprioriteit. De eerste contacten zouden al gelegd zijn, al is het nog maar de vraag of het tot een transfer zou komen. Dortmund zou op zijn beurt belangstelling tonen in het Franse supertalent Eduardo Camavinga, die op zijn beurt ook op de verlanglijst staat van ... Real.

Virgil van Dijk is één van de beste verdedigers ter wereld en is uiteraard gegeerd door verschillende ploegen. Dat lijkt Liverpool ook door te hebben, want de club heeft besloten om de Nederlander te belonen en zijn contract flink op te waarderen. Tenminste, als we de Engelse media mogen geloven. De Daily Mirror meldt onder meer dat Van Dijk met de megadeal de bestbetaalde verdediger van de wereld wordt.

AC Milan hoopt om het aflopende overeenkomst van Zlatan Ibrahimovic te kunnen verlengen. Volgens La Gazzetta dello Sport zou de legendarische aanvaller wel open staan voor een contractverlenging, dan wel op één voorwaarde. De club moet de nodige versterkingen halen om terug competitief te worden met andere Italiaanse topclubs. Het clubbestuur weet dus wat het moet doen om Zlatan te behouden.

Neymar Jr lijkt zijn eigen comeback naar FC Barcelona te torpederen met een nieuwe rechtszaak. De Braziliaan eist naar verluidt dat Barcelona hem voor 6,5 miljoen euro compenseert. Bij zijn transfer naar Camp Nou in 2013 zou de clubleiding onjuiste afspraken hebben gemaakt met de aanvaller van PSG, die claimt dat hij recht heeft op deze miljoenen. Via de rechtbank hoopt hij dit af te dwingen, weet El Mundo Deportivo.

LEES OOK: ‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Denkt u dat Haaland volgend seizoen nog bij Dortmund speelt?

Meest recent

Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

1
1
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

2
2
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

10
10
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

76
76
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

264
264
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

43
43
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

71
71
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

135
135
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

89
89
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

54
54
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

83
83
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

104
104
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

179
179
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

395
395
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

37
37
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

156
156
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

177
177
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

418
418
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

103
103
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

458
458
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

197
197
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54

Meer sportnieuws