Losada daagt OHL meteen uit: "Zij zitten volgens mij al in 1A"

door
Losada daagt OHL meteen uit:

Het is Beerschot VA dan toch gelukt om zich voor de derde keer op rij te plaatsen voor de promotiefinale in 1B en daar had het alle juridische middelen niet eens voor nodig. Tijdens de slotspeeldag van de tweede periode wonnen de Antwerpenaren immers met 0-2 op het veld van KSC Lokeren. Concurrent Westerlo ging op zijn beurt onderuit in het bezoek aan Union (3-1).


Alle commotie die de voorbije dagen was ontstaan omtrent het herspelen van de wedstrijd op Virton, bleek dus totaal overbodig. Beerschot deed het zoals het moest: op het veld en niet voor de groene tafel. Op Lokeren kende het wel een moeizame wedstrijd. Maar nadat de Waaslanders in de tweede helft met negen kwamen te staan, mocht de champagne al uit de koelkast gehaald worden. Voor het derde jaar op rij waagt Beerschot zich dus aan de finales van 1B.

Tegenstander daarin wordt OH Leuven. De Vlaams-Brabanders wonnen immers de eerste periodetitel en waren dus al enkele maanden zeker van hun ticket. De tweede periode werd echter (en bij gevolg?) geen groot succes voor de ploeg van Vincent Euvrard. Uiteindelijk eindigde het daarin op de vijfde plaats, op de slotspeeldag werd bovendien met duidelijke 4-1-cijfers verloren van Virton.

Toch was Beerschot-coach Hernan Losada er vrijdag als de kippen bij om de druk bij de Leuvenaars te leggen. "De kansen fifty-fifty? Ik geef ons dertien procent kans! In de finale spelen we tegen een ploeg die sinds een maand of twee op haar website constant berichten zet over de promotie naar eerste en volgens mij zitten zij al in eerste klasse", klonk het uitdagend bij Proximus 11.

LEES OOK: STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

Wie is uw favoriet voor promotie?

Meest recent

Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

3
3
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

197
197
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

97
97
KRC Genk houdt poot stijf en zegt ‘nee’ tegen topclubs

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

30
30
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

13
13
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

89
89
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

18
18
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

436
436
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

142
142
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

103
103
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

51
51
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

228
228
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

313
313
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

89
89
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

183
183
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

544
544
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

239
239
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

419
419
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

214
214
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

71
71
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

276
276
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

287
287

Meer sportnieuws