Losada daagt OHL meteen uit: "Zij zitten volgens mij al in 1A"

door
Losada daagt OHL meteen uit:

Het is Beerschot VA dan toch gelukt om zich voor de derde keer op rij te plaatsen voor de promotiefinale in 1B en daar had het alle juridische middelen niet eens voor nodig. Tijdens de slotspeeldag van de tweede periode wonnen de Antwerpenaren immers met 0-2 op het veld van KSC Lokeren. Concurrent Westerlo ging op zijn beurt onderuit in het bezoek aan Union (3-1).


Alle commotie die de voorbije dagen was ontstaan omtrent het herspelen van de wedstrijd op Virton, bleek dus totaal overbodig. Beerschot deed het zoals het moest: op het veld en niet voor de groene tafel. Op Lokeren kende het wel een moeizame wedstrijd. Maar nadat de Waaslanders in de tweede helft met negen kwamen te staan, mocht de champagne al uit de koelkast gehaald worden. Voor het derde jaar op rij waagt Beerschot zich dus aan de finales van 1B.

Tegenstander daarin wordt OH Leuven. De Vlaams-Brabanders wonnen immers de eerste periodetitel en waren dus al enkele maanden zeker van hun ticket. De tweede periode werd echter (en bij gevolg?) geen groot succes voor de ploeg van Vincent Euvrard. Uiteindelijk eindigde het daarin op de vijfde plaats, op de slotspeeldag werd bovendien met duidelijke 4-1-cijfers verloren van Virton.

Toch was Beerschot-coach Hernan Losada er vrijdag als de kippen bij om de druk bij de Leuvenaars te leggen. "De kansen fifty-fifty? Ik geef ons dertien procent kans! In de finale spelen we tegen een ploeg die sinds een maand of twee op haar website constant berichten zet over de promotie naar eerste en volgens mij zitten zij al in eerste klasse", klonk het uitdagend bij Proximus 11.

LEES OOK: Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Wie is uw favoriet voor promotie?

Meest recent

Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

16
16
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

30
30
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

35
35
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

74
74
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

254
254
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

349
349
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

63
63
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

43
43
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

259
259
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

19
19
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

174
174
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

251
251
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

292
292
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

144
144
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

75
75
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

174
174
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

110
110
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

166
166
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

365
365
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

118
118
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

242
242
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

348
348
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

235
235
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

306
306

Meer sportnieuws