Alarmbellen bij Club: "Hij was fan-tastisch, nu speelt hij maar heel gewoon"

944
Alarmbellen bij Club:

In de Europa League werd Club Brugge uiteindelijk vrij kansloos uitgeschakeld door Manchester United, nochtans kreeg Blauw-Zwart na de loting in december de nodige kansen toegeschreven. Sindsdien zijn de Red Devils echter beter gaan spelen. En is vooral het niveau van de leider uit de Jupiler Pro League naar omlaag gegaan.


Toegegeven, de afwezigheid van ervaren en/of bepalende spelers als Ruud Vormer, Eder Balanta en Emmanuel Dennis was op Old Trafford zeker een geldig excuus. Maar zelfs met het genoemde drietal erbij kon Blauw-Zwart na de winterstop lang niet zo overtuigen als in de maanden daarvoor. Het geleverde spel is veel slordiger en minder dominant, bovendien scoort Club ook beduidend minder. Naar de buitenwereld toe lijkt men zich echter weinig zorgen te maken, vooral omdat in de competitie nog voldoende punten werden gesprokkeld.

Maar volgens analist Gert Verheyen mogen de alarmbellen bij zijn ex-club toch stilaan afgaan. "Dit blijft niet duren, zonder puntenverlies blijft dit echt niet duren", vertelde hij bij Sporza op Canvas. Heel wat spelers blijven ook individueel onder het gewenste niveau. Verheyen haalt onder meer Simon Deli aan, die tegen United onbegrijpelijk in de fout ging. "De vormcurve is ook bij de spelers te zien. Deli is een speler die erg bewierookt is geweest. En terecht want hij was echt fan-tastisch goed. Maar nu speelt hij ook maar heel gewoon."

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Club betaalt nu de tol voor een loodzware eerste seizoenshelft ...

Meest recent

‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

30
30
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

111
111
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

103
103
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

33
33
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

263
263
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

242
242
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

137
137
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

112
112
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

106
106
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

175
175
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

174
174
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1506
1506
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

365
365
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

290
290
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

305
305
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

90
90
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

221
221
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

239
239
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

105
105
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

81
81
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

36
36
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

133
133
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

354
354

Meer sportnieuws