Sterk Gent laat kansen opnieuw liggen en sneuvelt in Europa

door
Sterk Gent laat kansen opnieuw liggen en sneuvelt in Europa

Het knappe Europese parcours van AA Gent zit er op. De Buffalo's speelden donderdag voor eigen volk nochtans opnieuw een sterke wedstrijd tegen AS Roma, maar een 1-1-gelijkspel was uiteindelijk om de 1-0-nederlaag van in de heenwedstrijd recht te zetten. Een gemiste kans toch wel, want Jess Thorup en zijn manschappen moesten zeker niet onderdoen voor de Italianen.


Gent moest scoren en begon ook sterk aan de match, al mocht het in de eerste minuten van geluk spreken dat Kolarov voorlangs besloot. Daarna nam de thuisploeg echter het heft helemaal in handen: David en Bezus probeerden tevergeefs van op afstand. Na 25 minuten was het dan toch raak. Dit keer kroop Bezus in de rol van aangever en David toonde zijn killer-instinct nog eens aan Europa. De vele scouts die hem kwamen bekijken kregen overigens waar voor hun geld, niet veel later mikte de Canadees de bal nipt naast.

De verdiende voorsprong van Gent bleef echter niet lang op het bord staan. De thuisdefensie maakte een slechte beurt toen Kluivert werd diep gestuurd, de Nederlander liet Kaminski kansloos. Een koude douche voor de Buffalo's, die nu opnieuw twee moesten scoren. Voor de rust lukte dat in ieder geval niet meer.

Na de pauze bleef Gent de beste ploeg, terwijl Roma elke kans aangreep om tijd te rekken. David bleef echter dreigen en ook Vadis greep elke kans aan om tot scoren te komen. De aanvoerder zag zijn vele pogingen echter telkens nipt naast gaan of geblokt worden. Ook Kums probeerde nog, net zoals de drie invallers, maar er vielen geen doelpunten meer. Gent verlaat Europa dus na erg mooie campagne, al zullen ze toch ook een wat wrang gevoel overhouden aan de dubbele confrontatie met Roma.

Scoreverloop:
1-0 (25') Jonathan David
1-1 (30') Justin Kluivert

LEES OOK: Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Gent heeft het in Rome laten liggen ...

Meest recent

'Geheime meeting: Dembélé voor pikante transfer'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

1
1
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

37
37
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

67
67
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

102
102
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

102
102
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

98
98
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

292
292
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

80
80
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

161
161
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

153
153
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

130
130
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

87
87
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

514
514
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

336
336
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

94
94
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

932
932
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

132
132
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

183
183
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

344
344
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

194
194
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

89
89
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

885
885

Meer sportnieuws