'Spanning neemt toe tussen Zidane en sterspeler Real'

678 stemmen
'Spanning neemt toe tussen Zidane en sterspeler Real'

Real Madrid heeft een behoorlijk dramatische week achter de rug. De Koninklijke speelde afgelopen weekend de leidersplaats in La Liga kwijt na een pijnlijke nederlaag tegen Levante, zag sterspeler Eden Hazard opnieuw uitvallen en flirt nu ook met de uitschakeling in de Champions League. Real verloor woensdagavond immers met 1-2 van Manchester City.


En daardoor is het logischerwijs weer onrustig binnen het Estadio Santiago Bernabeu, waar de normen traditioneel erg hoog liggen. Daarbovenop zou er nu ook wat spanning heersen tussen Zinedine Zidane en Toni Kroos. De Duitser kwam woensdag verrassend genoeg niet van de bank af en dat zorgt voor speculatie. "Hij deed niet eens een warming-up. Je kunt hem best een warming-up laten doen en meer aanvallend ingestelde spelers brengen als City twee keer scoort", stelt ex-speler en analist Alvaro Benito bij Cadena Ser.

Meteen na de wedstrijd kreeg Zidane ook al de nodige vragen bij de situatie van Kroos, maar hij wou er niet te veel woorden aan vuil maken. De Real-coach omschreef het als een 'normale' beslissing. Daar heeft Benito echter zijn bedenkingen bij. "Ik zag de reactie van Zidane later op televisie en hij geeft me het gevoel dat er meer aan de hand is", speculeert de oud-middenvelder, die ook een tijdje actief was als jeugdtrainer bij Real.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

🚀

Denkt u dat Real zich nog gaat plaatsen voor de volgende ronde van de CL?

Meest recent

Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

28
28
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

201
201
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

148
148
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

320
320
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

182
182
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

105
105
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

120
120
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

320
320
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

468
468
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

283
283
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

122
122
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

37
37
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

383
383
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

51
51
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

448
448
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

655
655
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

107
107
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

311
311
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

127
127
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

48
48
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

97
97
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

215
215
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

227
227

Meer sportnieuws