Puzzelwerken Clement: Club met nood-middenveld op Old Trafford

door
Puzzelwerken Clement: Club met nood-middenveld op Old Trafford

Om door te stoten naar de volgende ronde van de Europa League zal Club Brugge ofwel moeten winnen ofwel gelijk moeten spelen met minstens twee gescoorde doelpunten op het veld van Manchester United. Een bijzonder moeilijke opgave voor Blauw-Zwart. En die werd dinsdag nog een pak zwaarder gemaakt.


Tot dusver werd Club grotendeels gespaard van blessureleed, maar daar kwam uitgerekend in zo'n belangrijke week verandering in. De Europese talisman Emmanuel Dennis moest afhaken met een blessure, maar vooral de afwezigheid van Ruud Vormer doet pijn. De aanvoerder heeft een scheurtje opgelopen in de ligamenten van zijn knie en staat minstens een maand aan de kant. Op de koop toe is Eder Balanta geschorst voor de partij op Old Trafford.

Kopzorgen dus voor coach Philippe Clement, die vooral met zijn middenveld in de problemen zit. Hans Vanaken en Mats Rits zullen door de blessures sowieso starten, wie naast hun zal plaatsnemen is voorlopig afwachten. De jonge Charles De Ketelaere lijkt de meest voor de hand liggende oplossing. Een andere optie is om Krépin Diatta, die uiteindelijk wel meereist naar Engeland en nadrukkelijk wordt klaargestoomd, op het middenveld te posteren. Daar speelde hij immers ook al bij de nationale ploeg, al zal hij door de blessure van Dennis vooral op andere posities nodig zijn.

Tot slot zou Clement één van zijn verdedigers een rijtjes hoger kunnen uitspelen, maar de enige die daarvoor geschikt lijkt is Clinton Mata en die is achterin broodnodig. Afwachten dus welke elf namen Clement uit zijn hoge hoed zal toveren. Maar dat het een zware avond zal worden voor Club Brugge, daar bestaat nu al geen twijfel meer over.

LEES OOK: 'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

Wie zou u naast Rits en Vanaken op het middenveld zetten?

Meest recent

Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

31
31
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

241
241
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

59
59
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

241
241
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

419
419
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

66
66
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

52
52
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

33
33
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

296
296
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

444
444
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

235
235
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

82
82
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

70
70
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

382
382
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

200
200
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

301
301
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

195
195
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

132
132
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

188
188
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

106
106
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

228
228
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

161
161
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

125
125

Meer sportnieuws