Puzzelwerken Clement: Club met nood-middenveld op Old Trafford

715 stemmen
Puzzelwerken Clement: Club met nood-middenveld op Old Trafford

Om door te stoten naar de volgende ronde van de Europa League zal Club Brugge ofwel moeten winnen ofwel gelijk moeten spelen met minstens twee gescoorde doelpunten op het veld van Manchester United. Een bijzonder moeilijke opgave voor Blauw-Zwart. En die werd dinsdag nog een pak zwaarder gemaakt.


Tot dusver werd Club grotendeels gespaard van blessureleed, maar daar kwam uitgerekend in zo'n belangrijke week verandering in. De Europese talisman Emmanuel Dennis moest afhaken met een blessure, maar vooral de afwezigheid van Ruud Vormer doet pijn. De aanvoerder heeft een scheurtje opgelopen in de ligamenten van zijn knie en staat minstens een maand aan de kant. Op de koop toe is Eder Balanta geschorst voor de partij op Old Trafford.

Kopzorgen dus voor coach Philippe Clement, die vooral met zijn middenveld in de problemen zit. Hans Vanaken en Mats Rits zullen door de blessures sowieso starten, wie naast hun zal plaatsnemen is voorlopig afwachten. De jonge Charles De Ketelaere lijkt de meest voor de hand liggende oplossing. Een andere optie is om Krépin Diatta, die uiteindelijk wel meereist naar Engeland en nadrukkelijk wordt klaargestoomd, op het middenveld te posteren. Daar speelde hij immers ook al bij de nationale ploeg, al zal hij door de blessure van Dennis vooral op andere posities nodig zijn.

Tot slot zou Clement één van zijn verdedigers een rijtjes hoger kunnen uitspelen, maar de enige die daarvoor geschikt lijkt is Clinton Mata en die is achterin broodnodig. Afwachten dus welke elf namen Clement uit zijn hoge hoed zal toveren. Maar dat het een zware avond zal worden voor Club Brugge, daar bestaat nu al geen twijfel meer over.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Wie zou u naast Rits en Vanaken op het middenveld zetten?

Meest recent

Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

3
3
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

96
96
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

11
11
Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

32
32
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

59
59
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

42
42
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

104
104
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

174
174
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

31
31
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

48
48
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

59
59
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

107
107
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

86
86
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

182
182
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

212
212
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

475
475
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

223
223
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

346
346
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

34
34
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

47
47
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

191
191
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

226
226
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

520
520

Meer sportnieuws