Puzzelwerken Clement: Club met nood-middenveld op Old Trafford

715 stemmen
Puzzelwerken Clement: Club met nood-middenveld op Old Trafford

Om door te stoten naar de volgende ronde van de Europa League zal Club Brugge ofwel moeten winnen ofwel gelijk moeten spelen met minstens twee gescoorde doelpunten op het veld van Manchester United. Een bijzonder moeilijke opgave voor Blauw-Zwart. En die werd dinsdag nog een pak zwaarder gemaakt.


Tot dusver werd Club grotendeels gespaard van blessureleed, maar daar kwam uitgerekend in zo'n belangrijke week verandering in. De Europese talisman Emmanuel Dennis moest afhaken met een blessure, maar vooral de afwezigheid van Ruud Vormer doet pijn. De aanvoerder heeft een scheurtje opgelopen in de ligamenten van zijn knie en staat minstens een maand aan de kant. Op de koop toe is Eder Balanta geschorst voor de partij op Old Trafford.

Kopzorgen dus voor coach Philippe Clement, die vooral met zijn middenveld in de problemen zit. Hans Vanaken en Mats Rits zullen door de blessures sowieso starten, wie naast hun zal plaatsnemen is voorlopig afwachten. De jonge Charles De Ketelaere lijkt de meest voor de hand liggende oplossing. Een andere optie is om Krépin Diatta, die uiteindelijk wel meereist naar Engeland en nadrukkelijk wordt klaargestoomd, op het middenveld te posteren. Daar speelde hij immers ook al bij de nationale ploeg, al zal hij door de blessure van Dennis vooral op andere posities nodig zijn.

Tot slot zou Clement één van zijn verdedigers een rijtjes hoger kunnen uitspelen, maar de enige die daarvoor geschikt lijkt is Clinton Mata en die is achterin broodnodig. Afwachten dus welke elf namen Clement uit zijn hoge hoed zal toveren. Maar dat het een zware avond zal worden voor Club Brugge, daar bestaat nu al geen twijfel meer over.

LEES OOK: 'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Wie zou u naast Rits en Vanaken op het middenveld zetten?

Meest recent

'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

11
11
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

34
34
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

43
43
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

24
24
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

22
22
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

57
57
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

165
165
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

125
125
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

57
57
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

49
49
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

66
66
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

513
513
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

570
570
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

131
131
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

391
391
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

178
178
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

276
276
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

232
232
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1199
1199
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

88
88
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

486
486
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

329
329
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

715
715
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

853
853
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

88
88

Meer sportnieuws