Puzzelwerken Clement: Club met nood-middenveld op Old Trafford

715 stemmen
Puzzelwerken Clement: Club met nood-middenveld op Old Trafford

Om door te stoten naar de volgende ronde van de Europa League zal Club Brugge ofwel moeten winnen ofwel gelijk moeten spelen met minstens twee gescoorde doelpunten op het veld van Manchester United. Een bijzonder moeilijke opgave voor Blauw-Zwart. En die werd dinsdag nog een pak zwaarder gemaakt.


Tot dusver werd Club grotendeels gespaard van blessureleed, maar daar kwam uitgerekend in zo'n belangrijke week verandering in. De Europese talisman Emmanuel Dennis moest afhaken met een blessure, maar vooral de afwezigheid van Ruud Vormer doet pijn. De aanvoerder heeft een scheurtje opgelopen in de ligamenten van zijn knie en staat minstens een maand aan de kant. Op de koop toe is Eder Balanta geschorst voor de partij op Old Trafford.

Kopzorgen dus voor coach Philippe Clement, die vooral met zijn middenveld in de problemen zit. Hans Vanaken en Mats Rits zullen door de blessures sowieso starten, wie naast hun zal plaatsnemen is voorlopig afwachten. De jonge Charles De Ketelaere lijkt de meest voor de hand liggende oplossing. Een andere optie is om Krépin Diatta, die uiteindelijk wel meereist naar Engeland en nadrukkelijk wordt klaargestoomd, op het middenveld te posteren. Daar speelde hij immers ook al bij de nationale ploeg, al zal hij door de blessure van Dennis vooral op andere posities nodig zijn.

Tot slot zou Clement één van zijn verdedigers een rijtjes hoger kunnen uitspelen, maar de enige die daarvoor geschikt lijkt is Clinton Mata en die is achterin broodnodig. Afwachten dus welke elf namen Clement uit zijn hoge hoed zal toveren. Maar dat het een zware avond zal worden voor Club Brugge, daar bestaat nu al geen twijfel meer over.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Wie zou u naast Rits en Vanaken op het middenveld zetten?

Meest recent

Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

53
53
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

9
9
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

10
10
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

75
75
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

85
85
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

325
325
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

130
130
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

31
31
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

33
33
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

87
87
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

202
202
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

489
489
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

317
317
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

75
75
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

236
236
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

697
697
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

384
384
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

452
452
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

639
639
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

284
284
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

411
411

Meer sportnieuws