Dennis en Diatta zadelen Krmencik met probleem op bij Club

1756
Dennis en Diatta zadelen Krmencik met probleem op bij Club

Club Brugge kon sinds de winterstop nog geen enkele wedstrijd winnen met meer dan één doelpunt verschil. Blauw-Zwart heeft het dan ook moeilijk om het veldoverwicht om te zetten in doelpunten. Nochtans werden in januari de nodige miljoenen gespendeerd aan een nieuwe spits, maar Michael Krmencik kon nog niet echt overtuigen.


Uiteraard is het nog te vroeg om de bonkige Tsjech nu al af te schrijven. Hoewel hij al over wat ervaring beschikt, is dit pas zijn eerste avontuur buiten zijn geboorteland. Logischerwijs heeft hij dan ook tijd nodig om zich aan te passen aan zijn nieuwe omgeving en ook aan het spel van zijn nieuwe ploeg. Maar de vraag is of een type als Krmencik wel geschikt is voor het spel van Blauw-Zwart. Club speelt namelijk met flankspelers die eerder naar binnenknijpen om zelf hun kans te gaan, dan voor een voorzet op de kopbalsterke spits te kiezen. Bovendien zijn ze vaak onvoorspelbaar in hun acties.

En dat is toch een probleem voor Krmencik, iets wat radiocommentator Tom Boudeweel ook aanhaalde bij de podcast van De Tribune. "Ik blijf nog altijd geloven in Krmencik, ik denk dat het een goede spits is. Maar als je met een Dennis of een Diatta speelt, weet je nooit wanneer die bal gaat komen. Gaan ze hem nu voorzetten? Gaan ze nog dribbelen? Gaat de bal nog eens achter het steunbeen? Maar ondertussen heeft hij wel al zijn loopactie gemaakt. Hij heeft zijn eerste doelpuntje nodig, maar ik blijf er wel in geloven", klonk het.

LEES OOK: Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

De flankspelers moeten vaker een voorzet hanteren ...

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

1
1
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

3
3
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

7
7
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

46
46
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

17
17
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

32
32
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

24
24
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

135
135
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

34
34
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

180
180
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

109
109
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

65
65
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

196
196
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

179
179
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

245
245
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

138
138
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

222
222
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

237
237
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

297
297
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

247
247
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

327
327
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

498
498
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

229
229

Meer sportnieuws