Dennis en Diatta zadelen Krmencik met probleem op bij Club

1756 stemmen
Dennis en Diatta zadelen Krmencik met probleem op bij Club

Club Brugge kon sinds de winterstop nog geen enkele wedstrijd winnen met meer dan één doelpunt verschil. Blauw-Zwart heeft het dan ook moeilijk om het veldoverwicht om te zetten in doelpunten. Nochtans werden in januari de nodige miljoenen gespendeerd aan een nieuwe spits, maar Michael Krmencik kon nog niet echt overtuigen.


Uiteraard is het nog te vroeg om de bonkige Tsjech nu al af te schrijven. Hoewel hij al over wat ervaring beschikt, is dit pas zijn eerste avontuur buiten zijn geboorteland. Logischerwijs heeft hij dan ook tijd nodig om zich aan te passen aan zijn nieuwe omgeving en ook aan het spel van zijn nieuwe ploeg. Maar de vraag is of een type als Krmencik wel geschikt is voor het spel van Blauw-Zwart. Club speelt namelijk met flankspelers die eerder naar binnenknijpen om zelf hun kans te gaan, dan voor een voorzet op de kopbalsterke spits te kiezen. Bovendien zijn ze vaak onvoorspelbaar in hun acties.

En dat is toch een probleem voor Krmencik, iets wat radiocommentator Tom Boudeweel ook aanhaalde bij de podcast van De Tribune. "Ik blijf nog altijd geloven in Krmencik, ik denk dat het een goede spits is. Maar als je met een Dennis of een Diatta speelt, weet je nooit wanneer die bal gaat komen. Gaan ze hem nu voorzetten? Gaan ze nog dribbelen? Gaat de bal nog eens achter het steunbeen? Maar ondertussen heeft hij wel al zijn loopactie gemaakt. Hij heeft zijn eerste doelpuntje nodig, maar ik blijf er wel in geloven", klonk het.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

De flankspelers moeten vaker een voorzet hanteren ...

Meest recent

‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

40
40
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

139
139
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

103
103
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

68
68
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

147
147
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

91
91
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

401
401
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

58
58
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

89
89
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

127
127
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

462
462
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

70
70
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

448
448
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

265
265
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

105
105
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

201
201
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

602
602
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

165
165
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

84
84
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

239
239
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

511
511
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

244
244
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

111
111
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

91
91

Meer sportnieuws